Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy előzzem meg az eljegyzést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy előzzem meg az eljegyzést?

Figyelt kérdés

A párommal ötödik éve vagyunk együtt, az egyetem kezdete óta. Együtt is élünk. Attól tartok, hogy Valentin napon el akar jegyezni. De nem akarom. Szeretem, szeretek vele élni, nem akarom elhagyni, de egyszerűen nem akarok a menyasszonya lenni. Eddig biztos voltam benne, hogy ő kell, de most elég nagy káosz van az életemben.

Most mit csináljak? Nem akarom, hogy elhagyjon, egyszerűen csak nem akarom, hogy ezt most, amikor romokban az életem, megkérdezze. Vagy várjam meg, mondjak neki nemet, hogy kérdezze meg később? Vagy mondjak neki igent, megelőlegezve, hogy később valószínűleg úgyis igent mondanék neki?

Ti mit tennétek? Lehet, hogy nem kéne ennyire túlbonyolítanom? Mennyire komoly dolog egy eljegyzés?


2012. febr. 12. 00:42
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük :) Azt mondta, érthető hogy én ezt most nem akarom. :)
2012. febr. 24. 07:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!