Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hülyének néznek, mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyének néznek, mit tegyek? Nektek mi a véleményetek? (lent)

Figyelt kérdés

Nő létemre szeretném megkérni a párom kezét, és szeretnék egy eljegyzési gyűrűt venni neki. Eddig két helyen voltam szétnézni. Az elsőnél kb. 2 percig nézelődtem, azután távoztam, mert egyrészt semmi választék nem volt, főleg nem az, amit kerestem, másrészről pedig "kinézett" onnan az eladó hölgy, a büszke és undorítóan arrogáns arckifejezésével. A másik helyen, ahol jártam (lényegtelen melyik ékszerüzlet), viszonylag kedvesen fogadtak, de amikor közöltem, hogy férfinak szeretnék eljegyzési gyűrűt, nem értették a helyzetet. Először egy tálcányi karikagyűrűt tettek elém, mire közöltem, csak neki lesz. Azután elővettek egy tálcányi férfi aranygyűrűt. Míg nézelődtem, és szörnyülködtem, hogy te jó ég, addig az egyik hölgy oldalba bökte a másikat, és odasúgta neki, hogy biztos csak hülyéskedek, különben sem hiszi, hogy volna annyi pénzem. Miután jól kitárgyaltak, odajött az idősebbik nő, és megkérdezte megtaláltam-e a keresett ékszert. Azt feleltem, más jellegű gyűrűre gondoltam, megnézném közelebbről a másik tálcát is, mire azt felelte, azok nem is azok, nem segíthet. Nem vagyok hülye, van két szemem, de rájuk hagytam a dolgot, nem láttak ott szívesen.

Azóta átgondoltam a dolgot, és arra jutottam, hogy egy puccos, széles, kék zafíros fehérarany gyűrűt szeretnék, amit csináltatni kellene, de ilyen rossz tapasztalatok után nem tudom érdemes-e tovább próbálkoznom, és hogy hol lenne érdemes. Sok pénzem van, tehát az nem akadály. Szerintetek segítene, ha a tőlem telhető legelegánsabb ruhában, fodrásznál csináltatott báli frizurával érkeznék? Csak mert kezd olyan érzésem lenni, hogy nem is a kérés furcsa mivolta az igazi akadály, hanem az, hogy farmer-póló kombóban, a zsebemben a tárcámmal nem hiszik el, hogy van annyim, pedig ezzel tényleg csak ők veszítenek.



2012. máj. 31. 18:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim válasza:
96%
Szerintem interneten is lehet rendelni gyűrűt és akkor legalább nem kerül az ember ilyen helyzetbe.
2012. máj. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
62%

"Már nem azért, de tudom, hogy össze akar házasodni velem a közeljövőben"


Akkor ő kérné meg a kezed. Szerintem ne cseréljetek szerepet, balul is elsülhet.

2012. máj. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 anonim ***** válasza:
56%
Készülj fel arra, hogy pofára esel - a vőlegényjelöltedet illetően.
2012. máj. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 A kérdező kommentje:
ő már megkért engem
2012. máj. 31. 18:53
 15/80 anonim ***** válasza:
32%

Én pedig megsúgom neked,hogy a köves gyűrű NEM eljegyzési gyűrű. Magyar szokás szerint a köves gyűrű a karikagyűrű mellé kísérő gyűrű. Nőknek köves,férfiaknak pecsétgyűrű.

Csak ma sokan átveszik az amerikai divatot,ahogy te is akarod.

2012. máj. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 A kérdező kommentje:
18:53 igen, kísérő gyűrű. Rád hagyom, igazad van.
2012. máj. 31. 18:55
 17/80 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező!Abban igazad van, hogy sok helyen tényleg kinézik az embert, az átlagembert. Nem egy olyan ruhaüzlet is van, ahol agyonrafestett műnők vannak, ami inkább átmegy ribizli stílusba.(nem, nem vagyok irigy rájuk, csak nem az én stílusom az agyonsminkelés és műdolgok.)Igaz ott az árak is nagyon magasak!

Szóval az ilyen üzletekbe én is szívesen megyek be, mert tuti az jönne le: ez a csóró fejű meg mit akar itt?:D


Kíváncsi vagyok amúgy, hogy mit fog szólni a párod, én szurkolok!:)

2012. máj. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
88%

#2

Nem mindegy? Az eljegyzés nem hivatalos dolog, csak egy "népszokás". Ha akarja függönykarikával is eljegyezheti, vagy gyűrű nélkül is. Nem az a lényeg, hanem annak a kinyilatkoztatása, hogy őt akarod férjedül/feleségedül, és együtt akarsz élni vele.

2012. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Már máshol is írtam, hogy www.eujewel.hu nagy on jó, rengeteg gyűrű közül tudsz ott választani, netről is tudsz rendelni, de személyesen is lehet egyedi gyűrűt csináltatni.

2012. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
85%
www.eujewel.com, bocsi
2012. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!