Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hülyének néznek, mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyének néznek, mit tegyek? Nektek mi a véleményetek? (lent)

Figyelt kérdés

Nő létemre szeretném megkérni a párom kezét, és szeretnék egy eljegyzési gyűrűt venni neki. Eddig két helyen voltam szétnézni. Az elsőnél kb. 2 percig nézelődtem, azután távoztam, mert egyrészt semmi választék nem volt, főleg nem az, amit kerestem, másrészről pedig "kinézett" onnan az eladó hölgy, a büszke és undorítóan arrogáns arckifejezésével. A másik helyen, ahol jártam (lényegtelen melyik ékszerüzlet), viszonylag kedvesen fogadtak, de amikor közöltem, hogy férfinak szeretnék eljegyzési gyűrűt, nem értették a helyzetet. Először egy tálcányi karikagyűrűt tettek elém, mire közöltem, csak neki lesz. Azután elővettek egy tálcányi férfi aranygyűrűt. Míg nézelődtem, és szörnyülködtem, hogy te jó ég, addig az egyik hölgy oldalba bökte a másikat, és odasúgta neki, hogy biztos csak hülyéskedek, különben sem hiszi, hogy volna annyi pénzem. Miután jól kitárgyaltak, odajött az idősebbik nő, és megkérdezte megtaláltam-e a keresett ékszert. Azt feleltem, más jellegű gyűrűre gondoltam, megnézném közelebbről a másik tálcát is, mire azt felelte, azok nem is azok, nem segíthet. Nem vagyok hülye, van két szemem, de rájuk hagytam a dolgot, nem láttak ott szívesen.

Azóta átgondoltam a dolgot, és arra jutottam, hogy egy puccos, széles, kék zafíros fehérarany gyűrűt szeretnék, amit csináltatni kellene, de ilyen rossz tapasztalatok után nem tudom érdemes-e tovább próbálkoznom, és hogy hol lenne érdemes. Sok pénzem van, tehát az nem akadály. Szerintetek segítene, ha a tőlem telhető legelegánsabb ruhában, fodrásznál csináltatott báli frizurával érkeznék? Csak mert kezd olyan érzésem lenni, hogy nem is a kérés furcsa mivolta az igazi akadály, hanem az, hogy farmer-póló kombóban, a zsebemben a tárcámmal nem hiszik el, hogy van annyim, pedig ezzel tényleg csak ők veszítenek.



2012. máj. 31. 18:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
87%

1.Ha kinyalnád magad a vásárláshoz az ötleted akkor is hülyeség és mosolygova súgnának össze a hátad mögött,hogy buggyant,ahogy eddig is tették.

2.Nem tartom valószínűnek,hogy az ékszerüzletek széles,zafírköves férfigyűrűvel lennének tele,nem sok férfin láttam karika és pecsétgyűrűn kívül köves gyűrűt.Az én férjem biztos nem venne fel ilyet.

3.Ha már megkért,akkor gondolom adott neked gyűrűt és a következő lépés már a karikagyűrű választás lenne,nem ez az izé.

4.Ha már ilyen marhaságra szántad el magad,olyan helyen csináld,ahol kevesen vannak,hogy kisebbet égjen.

2012. jún. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 anonim ***** válasza:
66%
Te nõ vagy az irásodból az derült ki. A párod, most férfi vagy nõ? A férfiak nem röhögtetik ki magukat köves gyûrüvel!Az enyém nem huzná fel az biztos.
2012. jún. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 anonim ***** válasza:
82%
Jesszus, ez maga a röhej. Azért néztek ki, mert kényelmes ruhában mentél oda?! Lehet, hogy a farosod zsebe olyan mély, hogy 300e Ft. összetűrve ki sem dudorodna. Hogy manapság még erre adnak az emberek, ez hihetetlen. Nem tudom, lehet, hogy ha kiöltöznél kedvesebbek lennének, de nehogy már csak akkor szolgáljanak ki emberhez méltó módon, ha kisestélyiben vonulsz be, ez alap lenne, pláne mert gyakorlatilag az ő szemszögükből "pénzt akartál otthagyni". Az, hogy kinek és milyen ékszert vásárolnál, ugyanúgy nem kéne számítania, hisz ők azért vannak ott, hogy eladjanak. A rosszízű beszólásokra fittyet se hányj, ha Neked úgy tetszik, kérd meg a kezét, az más dolog, hogy mások nem tennék meg, hozzáteszem valószínűleg én sem. De engem is érdekelne, hogy zajlott, majd írd meg! Sok sikert a gyűrűvásárláshoz! :-)
2012. jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 anonim ***** válasza:
81%
már elnézést de nem ő lenne az első nő aki megkéri a barátja kezét.
2012. jún. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 A kérdező kommentje:

Kedves értetlenkedők!

Bár nem sok közötök hozzá, de elmesélem mi a helyzet. Már vagy 3-3,5 hónapja jártunk (harmadjára...), mikor előjött köztünk a házasság, és a gyerek, mint téma. Rá egy-két hétre egyszer átjött hozzánk, és segített rendet rakni, sütni és ő mosogatott el evés után. Mire azt mondta, hogy ő a háziasabb, nekem kellene őt feleségül kérnem. Ez persze csak poén volt.. félig.. Gondoltam szívesen kipróbálnám hogyan reagálna rá, de megelőzött engem, és megkért. Ráadásul ezüst karikagyűrűvel, amit imádok, ahogy őt is, de sérti a büszkeségemet. Aztán eltelt kb. 1 hónap, és úgy döntöttem, a fenébe, csak azért is megcsinálom, és összegyűjtöttem annyi pénzt. Most itt tartok. Őrültségnek, modernnek, szokatlannak stb. tűnhet, de az még csak a kisebb őrültségeim közé tartozik...

Én ilyen vagyok. Szeretek szokatlan lenni. Ő nem igazán szeret kitűnni a tömegből, és attól is félek, hogy ha összeházasodunk, és a falujába költözünk ott többek között ezért is ki fognak nézni engem, amiben csak annyi zavar, hogy neki fog rosszul esni, és neki fogják visszamondani, hogy az asszonya így meg úgy... De én egyébként csak élvezem, ha pukkaszthatom a már-már amerikai szintű modernségemmel a hagyományőrző, vallásos erdélyi székelyeket...

2012. jún. 1. 16:45
 36/80 anonim ***** válasza:
75%

Én írtam már egyszer, akit szintén lenéztek egy ékszerüzletben.

Nem tudom én sem, miért szörnyen szokatlan ez. A kérdező ezt igazi meglepetésnek szánja. A meglepetés pedig azért van ugye, hogy meglepődjön, aki kapja. Ha nekem ilyet mondott volna a férjem viccesen, amikor még nem volt a férjem, mint a kérdező párja, akkor lehet, hogy én is megkockáztattam volna ezt a házassági ajánlatot valami hasonló módon. Nekem tetszik az ötlet. Nincs az sehol megírva, hogy csak a férfi kérheti meg a nőt, ha már egyszer szeretik egymást.

Kérdező, én sok sikert kívánok a kivitelezéshez és "férfikéréshez" is!:)

2012. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:
73%

Ha ő nem szereti a feltűnést és kitűnni a tömegből,akkor miért gondolod,hogy örülne annak,ha beállhatnak azon férfiak sorába,akit a barátnőjük kért férjül egy köves gyűrűvel.

Az a mondatod nem teljesen érthető,hogy miért sérti a büszkeséged az ezüstgyűrű?Neki csináltatsz egy arany köveset,ez jól fog esni nek szerinted,hogy ő ezüstöt adott,te pedig veszel csak neki egy aranyat,ezzel is azt mutatva,hogyő kevesebbet adott neked,mégha nem is ez lenne vele a célod.Miért nem csináltatjátok meg a karikagyűrűket,ha már meg volt elvileg a lánykérés,akkor már nincs akadálya,hogy karikagyűrűtök legyen és értelme is lenne arra áldozni a pénzt,nem egy férfikérő gyűrűre.

2012. jún. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 A kérdező kommentje:
igaz, ha jól átgondolom valóban felesleges
2012. jún. 1. 18:11
 39/80 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem vegyél egy pár szép fehérarany karikagyűrűt, és kérd meg úgy a kezét! Így meglesz a kérés is, és a gyűrűitek is. :)
2012. jún. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ha meg akarod viccből kérni a kezét, akkkor vegyél neki egy undorítóan giccses bizsugyűrűt, és játszd meg a komolyat. szerintem jobban sülne el, mint egy méregdrága igazi gyűrűvel való kérés, mert a férfi lehet, hogy nem is használná, és akkor csak kidobtad a pénzt.. :)

amúgy meg lehet, hogy rosszul esne neki, hogy többet költöttél rá, mint ő az igazi gyűrűdre. :)

2012. jún. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!