Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 23 éves nő vagyok a párom 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fanni23 kérdése:

23 éves nő vagyok a párom 25 éves 3 évesek leszünk most nyáron, de még nem lakunk együtt. Szerintetek eljegyzés? Pasik szerint? Vagy az csak együttlakás után?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 12:53
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
65%
Kipróbálni valamit szerintem akkor érdemes, ha utána kapsz garanciát, hogyha nem működik visszaviheted. Ezt pl biciklinél tudom elképzelni, nem egy együttélésnél. Ott mit lehet kipróbálni? ÉS nem adnak garanciát! Napi szinten mindkettőtöknek kell alkalmazkodnia a másikhoz, ha szeretitek egymást akkor nem lesz baj, össze kell csiszolódni.
2012. jún. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Szerintem ti érzitek. MEg amúgy is a párod kéne megkérje a kezedet elméletileg, nem???

Mi ég nem laktunk együtt "hivatalosan" de hosszú időket töltöttünk együtt. Az eljegyzésünk most nyáron lesz, azt hiszem. 5 éve együtt


22-L

2012. jún. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Szerintem meg azon legyel h eljegyzes....nehogymar koltozetek ossze es majd valamikor maskor eljegyzes mikor neki felal..legalabbis en ugy fogom csinalni h elsonek jegyezzen el legyen meg az eskuvo es aztan koltozzunk ossze:) az olyan csodalatos es romantikus igy olyan szurke az egesz ,osszekoltozes utan mar lehet nemfog torodni az eljegyzessel meg a stb-vel....ez pont olyan mint az eloso csok na ad oda csak ugyni! vagyis ne koltoz ossze vele csak ugyni meg ha imadod is es bizol is benne meg akkor se!aztan lehet h majd osszevesztek es akkor te laktal valakivel csak ugyni szerintem ez nemjo megoldas na jo lehet,h en regimodi gondolkodasu vagyok de akarhogyis nezzuk a ferfiak minnel jobban huzod oket az ilyesmivel annal jobban akarnak...jojo tudom,h szeret de szerintem teis a komolyabbat akarod nem?:) na meg 23 eves is vagy mar...
2012. jún. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!