Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 2.5 év után megcsalt a párom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2.5 év után megcsalt a párom. Már az eljegyzést terveztük. Most derült ki hogy 1 hónapja félre lépett. Nem tudom mit tegyek. Megbocsátanátok neki?

Figyelt kérdés
2.5 éve vagyok a barátommal.Idén őszre terveztük az eljegyzést.1hónapja szakítani akart velem,de még aznap kibékültünk.Most derült ki hogy akkor azért szakítottunk volna mert előtte pár nappal megcsalt egy 16 éves lánnyal akivel egyszer találkozott.A párom 23 éves én most leszek 20.Nagyon megbántott.Ráadásul régóta küzdök túlsúllyal(bár sok dícséretet kaptam),sajnos duci vagyok.A lány akivel megcsalt mondhatni minden pasi álma.Önbizalmam így is kevés volt.Most meg jóval a 0 alatt van.nem tudom mit tegyek,tudom h soha nem fogom megbocsátani amit tett és félek nem lesz már olyan a kapcsolatunk mint régen.Azt mondta nagyon megbánta amit tett és szégyelli magát.Most a csillagokat is lehozná az égről csakhogy újra megbízzak benne,azt mondta rájött hogy én vagyok az akivel leélné az életét és nem akar elveszíteni(mondhatom jókor jutott eszébe).De bár adtam neki 1 esélyt nem tudom jól tettem e,szeretem,de nagyot csalódtam benne.Ki hogy döntene ilyen esetben?
2009. aug. 3. 14:41
1 2 3 4 5
 21/41 anonim válasza:
78%

Két dolgot kell tenned.Az első: kidobni a párodat.A megcsalás elintézi örökre a bizalmat és az őszinteséget,amik egy kapcsolat alapjai.Mint azt már az egyik hozzászóló említette a lány életkora is problémás.Egy 16 éves lány külsőleg akármennyire érett még gyerek,ezt egy 23 éves férfinak már látnia kell.Az ilyen "felkínálom magam" tinilibákkal foglalkozó embereknek semmi keresnivalója egy komoly kapcsolatban,pláne nem egy házasságban!Kezdj új életet (főképpen ha ez a srác a legelső barátod,mert igen sokan másznak bele tapasztalatlanul és megszokásból egy rossz házasságba,amelynek aztán a gyerekek is isszák a levét!) és állítsd helyre az önbizalmadat!Ha Téged zavar az,ahogyan kinézel akkor ne restellj változtatni rajta!


Sok sikert az új élethez,szurkolok Neked! (30/F)

2009. aug. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
0%

na a biológiai szükséglet úgy értendő, hogy azért mert pl. beléd szerelmes nem lesz kapásból vak is, és nyilván ösztönösen felkapja a fejét ha olyat lát az utcán ill. ösztönösen nem áll ellen ha adódik olyan helyzet, d emiért is kellene ellenállni? hiszen ez csak szimpla sex, én nemtom, sokan olyan nagy szerepet tuélajdonítanak neki, egyszerűen csak két embernek jóül esik, pl mi a főnökömmel is gyakran szexelünk mert külsőre nagyon izgatjuk egymást holott meg emberileg utáljuk egymást, és szexen kívül mindig veszekszünk

tehát nem értem mi abaj ezzel na, persze h fogadd vissza, ez nem is kérdés, és lesz még több ilyen eset is, ez nem baj !!! természetes !!

2009. aug. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
31%

16:02

már miért ne izgathatná őt szexuálisan egy 16 éves?

te bolond vagy ?

2009. aug. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
78%

16:06!

Természetes hogy megcsalja? Ne csalja meg ha szereti.


Amúgy nem tudom miért hiszitek hogy normális ha egy 23 éves egy 16 éves lánnyal kavar. (Én megalázónak tartanám hogy egy nálam tapasztalatlanabb lánnyal lép félre a párom!)


19L

2009. aug. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
48%

Én a helyedben elkapnám annak a kis 16 éves kur*vának a grabancát és szétverném a fejét a rühes kis rib*ancnak!!!

Amúgy mit értesz azon,hogy minden pasi álma???:S

2009. aug. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
ha 20 évesen megtépné a 16 éves csajt, szerinted azzal nem saját magát égetné le?!
2009. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
95%

16.06 : szánalommal olvasom,hogy te csak "arra" vagy jó a fönöködnek is,nyilván másnak is,hogy ez neked ennyire természetes...


de attól még ez nem az,és pont az ilyenekkel lehet ezt megtenni,aki egy kicsit is büszkébb és van tartása az nem tűri az ide-oda kurfincolást


nincs azzal semmi baj,ha megkíván mást is,csak ne akarjon komoly kapcsolatot az ilyen.

azért hogy főzzön rá,és kimossa a sz@ros gatyáját (mert ez kényelmes neki),azért NE!

2009. aug. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
0%
hát és ha a 16 éves volt a tapsztaltabb akkor mi a helyzet ???? csak nem meri elmondani .... van ilyen
2009. aug. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
77%
16:10es vagyok. Miért is lettem lepontozva?!
2009. aug. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
82%
Én kemény lennék /vagyok/ mint az acél! Ennek a fiúnak azonnal kiadnám az útját. Nagyon fiatal vagy még, ezerszer találhatsz magadnak hűséges társat. Ne alkudj meg /ebben sem/, mert örök vesztes válhat belőled!
2009. aug. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!