Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 2.5 év után megcsalt a párom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2.5 év után megcsalt a párom. Már az eljegyzést terveztük. Most derült ki hogy 1 hónapja félre lépett. Nem tudom mit tegyek. Megbocsátanátok neki?

Figyelt kérdés
2.5 éve vagyok a barátommal.Idén őszre terveztük az eljegyzést.1hónapja szakítani akart velem,de még aznap kibékültünk.Most derült ki hogy akkor azért szakítottunk volna mert előtte pár nappal megcsalt egy 16 éves lánnyal akivel egyszer találkozott.A párom 23 éves én most leszek 20.Nagyon megbántott.Ráadásul régóta küzdök túlsúllyal(bár sok dícséretet kaptam),sajnos duci vagyok.A lány akivel megcsalt mondhatni minden pasi álma.Önbizalmam így is kevés volt.Most meg jóval a 0 alatt van.nem tudom mit tegyek,tudom h soha nem fogom megbocsátani amit tett és félek nem lesz már olyan a kapcsolatunk mint régen.Azt mondta nagyon megbánta amit tett és szégyelli magát.Most a csillagokat is lehozná az égről csakhogy újra megbízzak benne,azt mondta rájött hogy én vagyok az akivel leélné az életét és nem akar elveszíteni(mondhatom jókor jutott eszébe).De bár adtam neki 1 esélyt nem tudom jól tettem e,szeretem,de nagyot csalódtam benne.Ki hogy döntene ilyen esetben?
2009. aug. 3. 14:41
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
82%
tudod mert ezen az olkdalon az aszokás h aki kicsit is épelméjű hozzászólást ír, azt lepontozzák ... ennyi
2009. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
43%

Ha ismernétek a 16 éves csajt nem mondanátok hogy ő a tapasztaltabb.

(Ismerem mind a kérdezőt mint a 16 éves lányt. Ezért nem tartom jogosnak a lepontozást. Mind1. Ha nektek ez jó!)

2009. aug. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
59%

"tudom h soha nem fogom megbocsátani amit tett és félek nem lesz már olyan a kapcsolatunk mint régen" - ezt írtad. Innen felesleges minden kérdés és válasz, mind csak önigazolás vagy önmarcangolás, attól függően, hogy a Te döntéseddel egyezik, vagy ellenkezik? Mert ezzel eldöntötted. Nem az számít, mit tett a másik fél, miért tette, ki a hibás? Az számít, hogy TE NEM VAGY KÉPES együtt élni a történtekkel. Lehet, hogy 10 év múlva majd igen, képes leszel rá, ki lát a jövőbe? Most nem vagy az. Ennyi.


Én együtt-maradás párti vagyok egyébként, csak nem minden áron. Úgy, hogy Te már eldöntötted, meg minek adjak "tanácsot"? Én együtt maradnék, de ÉN KÉPES LENNÉK együtt élni ezzel, mert nem a páromra alapozom az önbecsülésemet. Fiatalabb koromban én is elkövettem ezt a hibát, de már kinőttem belőle. (Én is súlyos árat fizettem érte.) Ezért lennék más helyzetben, mint Te.

2009. aug. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
44%
Figyelj csak!!!!!Ez az en sztorim!Vagy ismerjuk egymast vagy lehetseges hogy valakivel ugyanaz tortent ami velem is szorol szora???irhatnal privit
2009. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
44%
de gáz sztory ... LOL.
2009. aug. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat.Sok mindent levontam belőlük.Az az igazság hogy páromon látszik mennyire bánja a dolgot amit tett.most folyton szerelmet vall és bizonygatja hogy én vagyok az igazi neki.Azt még elhiszem hogy szeret(bár sokak szerint akkor nem csalt volna meg) de sajnos ugye a bizalom...
2009. aug. 4. 18:10
 37/41 anonim ***** válasza:
65%
Én is voltam hasonló helyzetben. De nem volt annyi vér a pucájában, hogy ő maga mondja el. Felkeresett a csaj férje, hogy tudom-e, hogy jóban vannak. Úgy álltam ott mintha leforráztak volna. Felhívtam, és mondtam hogy jöjjön haza, mert meg kell beszélnünk valamit. Kérdezte, hogy mi történt. Erre én kicsit dühösen hogy majd ő megmondja. Adtam neki 1 órát hogy hazajöjjön a melóból. Elmondta hogy nem volt köztük semmi csak kétszer találkoztak, de ő szeret engem bocsássak meg, blablabla. A férj is azt mondta nem volt köztük állítólag semmi, de nem is maga a fizikai kontaktus volt a lényeg. Úgyhogy másnap estig kapott haladékot hogy eltakarodjon. Esküdözött, sírt, könyörgött, de nem hatott meg, főleg hogy nem tőle tudtam meg. Egyébként se hiszem hogy meg tudtam volna bocsátani, és ha valaha később jött volna haza mint a megszokott, még ha tényleg dolgozott is volna, nem hiszem hogy ne azon járt volna az agyam, hogy most is tuti együtt van valaki mással. Nagyon szerettem, mégis jobbnak láttam kiadni az útját, és soha egyetlen percre nem bántam meg. Viszont ha te vele maradsz, akkor kezdjetek tiszta lappal, ne hánytorgasd a múltat, ne hányd folyton a szemére, mert ez nagyon megmérgezi a kapcsolatot. Bár én azt vallom, hogy ha egyszer megtette, és megbocsátod, legközelebb is kötelezőnek fogja érezni a megbocsátást, hisz a második miért különbözik az elsőtől.
2009. aug. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
31%
Verd meg a ribit oszt kész:)
2009. aug. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

hm..van aki azt hiszi az a megoldás hogy megered a 16éves lányt. Aki szerint ez akármit is megold az nagyon hü..e.

Az a szegény csaj miről tehet? Lehet bepróbálkozott...nem az ő hibája, nem ő csalta meg a párját...

Ha valakit ilyenkor akárki is megakar verni az ne az a "szerencsétlen" lányt verje meg hanem azt a szemetet amelyik megcsalja azt a nőt akit állítólag szeret, és akivel állítólag komoly kapcsolatot tervez (esküvő...stb)


Én sem tudnék ezek után 100%ig megbízni a páromban, de nem voltam még ilyen helyzetben, nemtudom mit kéne tenned. Nem tudom én mit tennék. Az biztos hogy bizonyítania kéne... De lehet szükséges lenne 1-2hónap szünet hogy megnyugodj és átgondolt mi lenne a helyes döntés. (Addig meg had teperjen)

18/L

2009. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:

Én egy pozitív példát szeretnék felhozni. Egyik barátnőmmel történt meg az, hogy a párja félrelépett, méghozzá fényes délután a saját lakásukban a barátnőm másik barátnőjével..nagyon bánta a srác és borzasztó lelkiismeret furdalása volt. Barátnőm viszont csak annyit mondott hogy -jól van utolsó eset, de ha én megcsallak ez után egy alkalommal, akkor egy szót sem szólhatsz, mert ha neked volt pofád megtenni akkor én is megtehetem ( persze nem csalta meg) a lényeg hogy azóta sok év telt el- összeköltöztek és boldogan együtt vannak.


Ennek az a tanulsága hogy mindkét félnek igen is tudnia kell hol a helye, és az a legjobb esetben egymás mellett- egy szinten és egy rangban kell hogy legyen. Barátnőm ezzel nagyon is jól kivédte, hiszen ráébresztette a párját, hogy igen is ő is tudna olyat tenni amivel elveszíthetné őt, hiszen egyenrangúak.

2011. máj. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!