Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 2.5 év után megcsalt a párom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2.5 év után megcsalt a párom. Már az eljegyzést terveztük. Most derült ki hogy 1 hónapja félre lépett. Nem tudom mit tegyek. Megbocsátanátok neki?

Figyelt kérdés
2.5 éve vagyok a barátommal.Idén őszre terveztük az eljegyzést.1hónapja szakítani akart velem,de még aznap kibékültünk.Most derült ki hogy akkor azért szakítottunk volna mert előtte pár nappal megcsalt egy 16 éves lánnyal akivel egyszer találkozott.A párom 23 éves én most leszek 20.Nagyon megbántott.Ráadásul régóta küzdök túlsúllyal(bár sok dícséretet kaptam),sajnos duci vagyok.A lány akivel megcsalt mondhatni minden pasi álma.Önbizalmam így is kevés volt.Most meg jóval a 0 alatt van.nem tudom mit tegyek,tudom h soha nem fogom megbocsátani amit tett és félek nem lesz már olyan a kapcsolatunk mint régen.Azt mondta nagyon megbánta amit tett és szégyelli magát.Most a csillagokat is lehozná az égről csakhogy újra megbízzak benne,azt mondta rájött hogy én vagyok az akivel leélné az életét és nem akar elveszíteni(mondhatom jókor jutott eszébe).De bár adtam neki 1 esélyt nem tudom jól tettem e,szeretem,de nagyot csalódtam benne.Ki hogy döntene ilyen esetben?
2009. aug. 3. 14:41
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszadó!


Nálunk is így történt végül.Már 1 éve jegyben járunk és 1,5 éve együtt is élünk. Szerencsére párom rájött mit veszíthet és hogy én kellek neki.Én is ugyan ezt mondtam,mint a barátnőd,persze soha nem tettem meg.

2011. máj. 25. 20:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!