Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 2.5 év után megcsalt a párom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2.5 év után megcsalt a párom. Már az eljegyzést terveztük. Most derült ki hogy 1 hónapja félre lépett. Nem tudom mit tegyek. Megbocsátanátok neki?

Figyelt kérdés
2.5 éve vagyok a barátommal.Idén őszre terveztük az eljegyzést.1hónapja szakítani akart velem,de még aznap kibékültünk.Most derült ki hogy akkor azért szakítottunk volna mert előtte pár nappal megcsalt egy 16 éves lánnyal akivel egyszer találkozott.A párom 23 éves én most leszek 20.Nagyon megbántott.Ráadásul régóta küzdök túlsúllyal(bár sok dícséretet kaptam),sajnos duci vagyok.A lány akivel megcsalt mondhatni minden pasi álma.Önbizalmam így is kevés volt.Most meg jóval a 0 alatt van.nem tudom mit tegyek,tudom h soha nem fogom megbocsátani amit tett és félek nem lesz már olyan a kapcsolatunk mint régen.Azt mondta nagyon megbánta amit tett és szégyelli magát.Most a csillagokat is lehozná az égről csakhogy újra megbízzak benne,azt mondta rájött hogy én vagyok az akivel leélné az életét és nem akar elveszíteni(mondhatom jókor jutott eszébe).De bár adtam neki 1 esélyt nem tudom jól tettem e,szeretem,de nagyot csalódtam benne.Ki hogy döntene ilyen esetben?
2009. aug. 3. 14:41
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
78%

"tudom h soha nem fogom megbocsátani amit tett"


Ha ez így van, akkor felesleges egymás idejét rabolnotok.

2009. aug. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
7%

ehhez jó ha hozzá szoksz, ne viccelj 2,5 év alatt csak egyszer ?????? az ki van zárva, senki nem bírja addig !!

Másrészt meg hogyan csalt meg? mit nevezel annak? csak szexelt vagy szóval érzelmileg is? mert ha csak futó szexkaland volt akkor ne is foglalkozz vele, az nem jelent semmit, biológiai szükséglet

2009. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
biológiai szükséglet ide vagy oda...ha nem bírja akkor álljon tovább.szakított volna velem és mehetne amerre lát.nemtudom higyjek e neki mikor az mondja hogy rájött hogy én vagyok az igazi és mindent elkövet azért hogy újra megbízzak benne és szeressem.lehet hogy igazat mond,sőt.valami azt súgja hogy tényleg így gondolja,azt mondja kérjek bármit megteszi.valaki azt tanácsolta nekem hogy használjam ki ezt a helyzetet,de sajnos nincs szívem hozzá:(
2009. aug. 3. 15:33
 14/41 anonim ***** válasza:
89%
Biológiai szükséglet arra ott lett volna a párja én 10 éve hűséges vagyok akkor nekem nincs biológiai szükségletem?
2009. aug. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
perzse elhangzott az is hogy csaljam vissza.de mire lenne jó??
2009. aug. 3. 15:35
 16/41 anonim ***** válasza:
21%

"sajnos nincs szívem hozzá"

Tényleg jobban jár, ha szakítasz vele.

2009. aug. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
58%

neked kell eldöntened, hogy hozzá akarsz-e menni egy olyanhoz, aki megcsalt (2 és fél év után!) vagy keresel egy becsületes fiút, aki szeret, és te vagy az egyetlen számára.

Ha engem kérdezel, én nagyon de nagyon gyorsan kirúgnám a pasast, még mielőtt nagyobb baj lesz! 20 éves vagy, előtted az élet, ne szúrd el!

2009. aug. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
71%

Én tuti, hogy kiadnám az útját, mert ha egyszer megcsalt és visszafogadod, akkor megteszi mégegyszer, mert nem volt retorzió, vagyis azthiszi, büntetlenül megcsalhat.

Pláne, hogy 16 évessel! Az ilyen javíthatatlan, keress egy értelmes embert, és hagyd ott azt, aki ennyire nem tisztel téged, hogy egy éjszakára lecserélt egy 16 éves "csak dugásra jó, de arra nagyon"-lánykára...

21/L

2009. aug. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
61%
Hát én 14 éves kapcsolat, ebből 8 év házasság után csalódtam hatalmasat a férjemben, pedig nem csalt meg csupán szerelmet vallot egy nőnek. Én nem tudtam megbocsátani és nagyon összetörte a lelkem.Ráadásul nálunk fordított szitu volt állítólag én szép vagyok az a nő meg egy csótányképű rusnyaság.Na az én önbizalmamnak is befellegzett egy időre.Nálunk még az is tetézte a dolgokat, hogy én éppen a közös pár hónapos gyerekünkkel babáztam odahaza, amíg ő macsó csávó módjára udvarolgatott ennek a ribancnak. Csakhogy én résen voltam láttam rákérdeztem és ő mindent bevallott.Remélem mindent és valóban nem csalt meg.Ennek ellenére már nem tudok soha úgy ránézni, mint régen és már én sem tudom tisztelni őt, elvégre ő sem tisztelt engem, ha erre képes volt.Véleményem szerint ha még ezek után feleségül mész hozzá, akkor semmi jóra ne számíts
2009. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
69%
Ezen már gondolkodtam, hogy ha megcsalna, akkor megbocsátanák e a páromnak. Sokat töprengtem rajta. Köztünk 14 év van a párommal. De azt mondtam, hogy ha megcsalna, de bevallaná nekem, és látnám, hogy bántja, mert azt ugye látni, akkor talán megbocsátanák, mivel őszinte. De semmi nem lenne olyan, mint régen.
2009. aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!