Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Korainak tartom az eljegyzést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korainak tartom az eljegyzést,23 évesen még nem akarok házasodni, hogy utasítsam vissza?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes vagyok a barátomba, de mikor szóba hozta a házasság téma, nagyon megijedtem és bepánikoltam. Tudom, hogy ennyi idősen már sokan házasodnak, de én az a későn érő típus voltam mindig is (18 évesen vesztettem el, nem randiztam kamaszkoromban, kicsit zárkózott voltam) és úgy érzem, többet kéne még együtt lennünk. Ő az a művészlélek típus, lobbanékony, hirtelen ember. 3 éve vagyunk együtt, együtt is élünk elég régóta, ami jól működik, de nem hiszem, hogy még ideje lenne a házasságnak. Ismerem és tudom, hogy azt hinné, hogy nem elég jó nekem, ezért kérek itt segítséget, hogy ti a helyemben hogy utasítanátok vissza, mielőtt még megkérné a kezetek?
2012. okt. 7. 19:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Szerintem sem muszáj elsietni. Ha szeret, meg fogja érteni. :)
2012. okt. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Pont, hogy nem fogja megérteni, mert ő szereti és elvenné a kérdező meg "szereti" de nem megy hozzá....ha amúgy is vele akarna élni egy papír nem változtatna a dolgokon, csak az ha valaki mást is kipróbálna előtte és nem kell a függés....
2012. okt. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

A szeretetbe beletartozik a megértés, elfogadás is- nem pedig az, hogy minden akkor és úgy történjen, ahogy az egyik félnek jó. :)


Na épp ez az, egy papír semmin sem változtat! Jól írod.

Mi például nem fogunk házasságot kötni, csak együttélni, mert én nem vagyok házasságpárti- és a párom elfogadta ezt. Ettől még szeretjük egymást. :)

2012. okt. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
De itt nem áll fent az, hogy megbeszélték, és itt a kérdező akar házasodni de nem most.És ha azzal van akivel akar akkor az idő nem változtat semmin. Ez kicsit különbözik a te példádtól na meg az sem mindegy ki adja fel a másikért a saját álmát....mert te meg megérthetted volna, hogy ő meg házasodni akar ...ehhez kell olyan aki a társát maga elé helyezi.
2012. okt. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"De itt nem áll fent az, hogy megbeszélték, és itt a kérdező akar házasodni de nem most.És ha azzal van akivel akar akkor az idő nem változtat semmin."


Az idő nagyon is fontos. Szerintem örüljön a kérdező partnere, hogy a kérdező szereti őt.


Nem értem, miért lehet akkora probléma, ha kicsit még otthon akar lakni, ha nem akar azonnal beleugrani a "papíros együttélésbe", sőt, talán szerencsés lenne, ha előtt pár évig együtt élnének.


Nem véletlenül ennyi (sajnos) a válás.

2012. okt. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"mert te meg megérthetted volna, hogy ő meg házasodni akar ...ehhez kell olyan aki a társát maga elé helyezi."


Látod, ha én csak a kedvéért házasodom, akkor én lettem volna, aki magam elé helyezem őt.


Viszont így mindketten középúton egyeztünk ki, mivel én (még) összeköltözni sem akartam. :)

2012. okt. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Hát igen, ő adta fel, és neked az középút, neki meg azt hiszed.
2012. okt. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

tegnap 10:53


Ember olvasd el légyszíves a leírást is. Együtt laknak, de ne zavarjon :)

2012. okt. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

De épp ezért nem mindegy az a papír?

És az a kis idő? :)

2012. okt. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Épp azért nem mindegy, hogy lesz egy papír ,az utána levő idő meg ugyanaz? :)
2012. okt. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!