Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Korainak tartom az eljegyzést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korainak tartom az eljegyzést,23 évesen még nem akarok házasodni, hogy utasítsam vissza?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes vagyok a barátomba, de mikor szóba hozta a házasság téma, nagyon megijedtem és bepánikoltam. Tudom, hogy ennyi idősen már sokan házasodnak, de én az a későn érő típus voltam mindig is (18 évesen vesztettem el, nem randiztam kamaszkoromban, kicsit zárkózott voltam) és úgy érzem, többet kéne még együtt lennünk. Ő az a művészlélek típus, lobbanékony, hirtelen ember. 3 éve vagyunk együtt, együtt is élünk elég régóta, ami jól működik, de nem hiszem, hogy még ideje lenne a házasságnak. Ismerem és tudom, hogy azt hinné, hogy nem elég jó nekem, ezért kérek itt segítséget, hogy ti a helyemben hogy utasítanátok vissza, mielőtt még megkérné a kezetek?
2012. okt. 7. 19:11
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

72%-os nagyon erőszakos vagy. Nem mindegy, hogy beleugrom-e egy házasságba, vagy várunk még egy évet mondjuk, addig meglépjük azokat a dolgokat, amiket át kell hidalnia egy kapcsolatnak és ha sikerül, akkor tudjuk, hogy minket egymásnak teremtettek. Az egy dolog, hogy én, meg ő úgy érezzük most, de mi van, ha egy komolyabb problémával nem tudunk megbirkózni? Nem akarok elvált huszonéves lenni. Most következik egy keményebb időszak mindkettőnk számára, ha ezt együtt átvészeljük, akkor tudom, hogy a házasság is működne. Ha egyikünk nem tartja a lépést, akkor nincs értelme a papírnak sem.

Azért félek, mert nagyon szélsőséges a kapcsolatunk, Ő egy 34 éves gyerek. Álmodozik, filozofálgat, mindent azonnal akar. És még nem találkoztunk olyan problémával, amit higgadtan meg tudtunk volna oldani. Eddig a rózsaszín köd működött. Egy közös élethez ennél több kell, nem a békülős szex a megoldás mindenre. Ha érted, mire gondolok.

2012. okt. 11. 15:29
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Igazat adok neked kérdező. Még mindig jobb, mint a válás. Ha pedig szeret, tud rád várni.


Csak azon döbbentem le, hogy 34 éves? Megértem, hogy siet, nekik is "ketyeg" már a ketyegnivaló, na meg talán fél, hogy valaki lecsap a kezéről.


De meg kellene értenie, hogy ha fiatal lányt választott, akkor neki is alkalmazkodnia kell.

Ő persze gondolom "kiélte" magát, most meg már kényelmes lenne megállapodni, jöhetne a gyerek: te meg ilyen fiatalon ugorj bele azonnal, gondolkozás nélkül?

2012. okt. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"Azért félek, mert nagyon szélsőséges a kapcsolatunk, Ő egy 34 éves gyerek. Álmodozik, filozofálgat, mindent azonnal akar. És még nem találkoztunk olyan problémával, amit higgadtan meg tudtunk volna oldani. Eddig a rózsaszín köd működött. Egy közös élethez ennél több kell, nem a békülős szex a megoldás mindenre. Ha érted, mire gondolok."


Így meg főleg megértelek. Ennyi idősen már nem így kellene a dolgokhoz állnia. Az én jóval(!) fiatalabb partnerem nagyságrendekkel megértőbb, türelmesebb. :)

2012. okt. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!