Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem korai kicsit húsz évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem korai kicsit húsz évesen házasodni?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek most kérték meg a kezét és kicsit aggódom érte. A pasijával már gyerekkoruk óta ismerik egymást, de ez akkor is megdöbbentő szerintem.
2012. okt. 11. 19:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
9%

kis faluban normális, elfogadott dolog. ott nem éri annyi impulzus az embert, nem is vágyik annyira világot látni, élni, megismerni a dolgokat, mint egy nagyvárosi fiatal.

legalábbis én ezt látom, mert a többséget ilyennek ismerem.


az ő dolguk, mindenesetre én még 25 évesen is korainak tartanék egy házasságot a magam részéről.

2012. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%
Én 21, a párom 23 éves, májusra tervezzük az esküvőt. Egyáltalán nem tartom korainak :) Világot látni, élni együtt is lehet, másokkal ismerkedni/bulizni pedig nem vágyom (és ő sem). Háromnegyed éve együtt is lakunk, külön a szülőktől, szóval teljesen önálló háztartásunk van (Budapesten, tehát még csak nem is falun lakunk). Van, aki megérik rá már 20 évesen megérik rá, van aki 40 évesen sem fog....
2012. okt. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem korai, de ez a pártól függ!
2012. okt. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
8%

Szia!


Korainak nem korai csak egy van egy csúnya gyakorolati kérdés: hol fognak lakni és miből? A szülők nyakán házasodni könnyű.

2012. okt. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
54%

Ismerek jól működő házasságot, ahol ennyi idősen házasodtak össze, meg olyat is ismerek, ahol elváltak. De az idősebb korban házasodók közt is ismerek olyat, akik jól megvannak, meg akik elváltak. Abszolút nem ettől függ.


ja, ez nem tetszett: "mondjuk mindketten ilyen tipusúak voltunk, nem voltunk sose az a diszkós, bulizós minden nap mással lenni,meg drogozni ,inni, cigizni, 2002-ben más világ volt :)" -- úgy írod, mintha ez lenne a két véglet, hogy valaki vagy drogos ribanc, vagy húszévesen házasodik, az ilyen hozzáállásért szokták leszólni a fajtátokat. Ja és marhára nem volt más világ 2002-ben, nem kéne már huszonhat évesen elkezdened a "bezzeg az én időmben"-ezést :)

2012. okt. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
55%
SZerintem az. De mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja. Ha hibázik, akkor is. Nincs garancia arra, hogy tíz év múlva jobban dönt, de több tapasztalattal és önismerettel jobb esélyekkel indulna neki. Ő tudja. Majd vígasztalod, ha megszívta, ha meg nem, akkor meg szuper. Nem szólhatsz bele. Azt csinál, amit akar!
2012. okt. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

21:34:


Kicsit tényleg más volt a világ tíz éve, de bulizni, inni, drogozni, cigarettázni akkor is lehetett.

Egyébként egyetértek veled, én sem kedvelem a melldöngető "nézzétek-milyen-példaértékű-életet-élek" megjegyzéseket.

2012. okt. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem őket, semmiről nem maradnak le. Ha szeretik egymást, ne engedjenek az erkölcstelen világ csábításainak, semmi értelme.
2012. nov. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
33%

Az ilyen falusi emberek nagy része nem is lát más értelmet az életben,csak házasodni,gyerek,aztán kb ennyi.


Semmi igényük nincs többre.

Náluk ez normális.

Én 26 vagyok,de még csak komoly kapcsolatom sem volt.

És még nem alakult ki a teljes,felnőtt személyiségem egy ilyen döntéshez:)

De engem nem érdekel az idő.Meg nem is célom ez.

Úgy alakul az életem,ahogy alakul.Nem tervezek:)

2014. szept. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!