Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nem tud örülni a fia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud örülni a fia boldogságának a párom anyja?

Figyelt kérdés
Most jegyeztük el egymást másfél év után és azóta /pár nap/ nem beszél velem, nem is köszön, levegőnek néz. Ezen felül ha ott vagyunk nála akkor cseszegeti mindennel a páromat. Meg azon van kiakadva, hogy neki előre nem lett szólva az eljegyzésről, meg hogy én nem szóltam neki előtte. Könyörgöm én hogy szóltam volna, mikor nekem is meglepi volt? Mért nem lehet velünk örülni? Sosem fogom megérteni az ilyen fiús anyákat...
2012. okt. 23. 15:28
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam, hogy a kedvére kell ugrálni. Én inkább úgy vettem észre a saját példánkon, hogy jobb csendben maradni, mert a visszabeszéléssel és visszaszólogatásokkal csak inkább olajat tesz az ember a tűzre.

Hogy is mondjam... Így is elég nehéz ez a helyzet és rossz mindkét félnek hallgatni a beszólogatásokat. Ha a "betolakodó" meny még vissza is szólogat, akkor a párod fog még rosszabb helyzetbe kerülni azzal, hogy az anyukával majd nem tud normálisan szót váltani, mert nem elég, hogy neki te sosem leszel elég jó, még flegma és bunkó is vagy, blabla... Ne várj erre értelmes magyarázatot, mert nincs.

Ha durva dolgokat vág a fejedhez, akkor a párod legyen az, aki fellép a védelmedben, te pedig jobb ha igyekszel elzárkózni a vitáktól. Ha a viselkedése nem változik, akkor te a szemében mindig csak valami szükséges rossz leszel, akit el kell viselni, ha kötekedsz, akkor csak eldurvul a helyzet. Ha a fia szól vissza miattad, az egy kicsit más helyzet, tehát én inkább az javasolnám, hogy a párod álljon a sarkára és szólogasson vissza, ne te.

2012. nov. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Hát igen,meg is szokott védeni,szerencsére. Bár nem jó érzés,hogy nekem kuss a nevem,mert anyuka nem preferálja,ha a sarkamra állok.
2012. nov. 1. 13:34
 33/38 anonim ***** válasza:
Hát igen... ha gyerek lesz csak még rosszabb lesz, mert egy anya sem tűri, ha már a gyereket is beveszik a játékba és "anyja vére", azért beteg sokszor, mert te rosszul csinálsz valamit, azért nem tehetséges, mert te vagy az anyja, gáz ez a póló rajta, mert te választottad, stb stb. Ezeket pláne nem tudja már szerintem senki szó nélkül elhallgatni, de én azt javaslom ilyenkor mindig nagylevegő, elszámol háromig és utána szólal meg.
2012. nov. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

hú. hát ha csak 41 éves, akkor lehetne rugalmasabb.

szerintem akkor nem kell csöndben maradnod. nyugodtan válaszolj, ha valamit beszól, csak mosolyogva és ne kiabálva. de védd meg magad. ha nem véded meg magad, akkor még tovább fog elmenni. tisztelned kell saját magadat, és nem engedheted meg, hogy rosszul bánjanak veled, még akkor sem, ha az anyósod az illető.

2012. nov. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Nem kenyerem az üvöltözés,azt ő szokta.Én tudok bántani emberi hangnemben szavakkal,ha valaki megérdemli,mosolyogva,mert úgy jobban fáj.Talán kegyetlen módszer ez,de ha kell,akkor alkalmazom. Igen,még "fiatal nő" szóval már most elviselhetetlen,mi lesz később?!
2012. nov. 1. 14:24
 36/38 anonim ***** válasza:
nem úgy értettem, hogy őt bántsad, hanem hogy védd meg magad. én is néha haragszom valakire, de mindig rádöbbenek, hogy az illető egy esendő ember, és igazából szeretetre vágyik. a bántás nem megoldás. az, ha magadat megvéded, az teljesen más. pl. ha át akarja rendezni a dolgaidat, akkor mondd meg, hogy ezt így szereted, és kész, így marad. mert ez a te otthonod. vagy ha valami durvát beszól, akkor kérdezd meg, hogy miért beszél veled így? lehet kísérletezgetni, anélkül, hogy mosolyogva szurkálnánk a másikat.
2012. nov. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Ó az enyém maga a sátán. Utálom mint a sz@rt. Mondjuk az enyém legalább magára erőltetett egy mosolyt mikor bejelentettük az eljegyzést a hátam mögött meg én vagyok a k*rva. Én ár nem töröm magam, hogy jobb legyen. Hadd főjön a saját levében.
2012. nov. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Jogos,Utolsó!
2012. nov. 12. 18:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!