Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Valóban illetlenség visszakérn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban illetlenség visszakérni a gyűrűt?

Figyelt kérdés
Adott egy eljegyzés, annak megadott módjával. Azóta az állítólagos "barátnőm" a tudtomon kívül ismét összejött az exével, amire válaszul vissza akartam kérni a gyűrűt, mire ő azzal az indokkal tagadta meg ezt, hogy egy "úrihölgytől" nem illendő ilyet kérni...

2013. jan. 3. 20:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem illetlenség visszakérni és illik visszaadni! Elvégre a jegygyűrű egy foglaló arra, hogy feleségül akarod venni. Ha ez nem jön össze, visszajár a foglaló. Most képzeld már el, ha valaki a nagyi jegygyűrűjével kéri meg a párját, aztán szétmennek és nem adja vissza... Ilyen b*nkó a világon nincs... Nem számít, hogy családi ereklye, drága, vagy olcsó, ha felbontják az eljegyzést, egyszerűen nem illik a nőnek megtartani a gyűrűt, ha a párjától kapta. Ha két karikagyűrű van és felesbe vettétek az más, de gondolom itt nem erről van szó.
2013. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én válás után adtam vissza a gyűrűt. Kérés nélkül. Én nem hordtam volna úgy sem soha többé, amit meg abból készítettem volna, arra is emlékeznék, honnan van. Van, ami fontosabb a pénznél. A kukába nem dobtam, de tőlem akár oda is mehetett volna. Hát visszaadtam.


Ez a nő több, mint érdekes... minden, csak nem úrihölgy, de erre te is rájöttél már, gondolom. Én visszakérném a helyedben.

2013. jan. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A SZABÁLY:


Ha te gondolod meg magad, akkor nem illik visszakérni. Ha a barátnőd akar kiszállni, akkor neki illene visszaadnia. Ha nem adja magától, akkor igenis nyugodtan vissza lehet kérni!

2013. jan. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem illik visszakérni amennyiben miattad hiusult meg a házasság, ebbe az esetben viszont neki illene visszaadnia elvégre ő vol a hunyó arról nem is beszélve hogy egy ilyen húzás után "úrihölgynek " nevezi magát az kicsit meredek, különben se értem, én egyik exem gyűrűjét se viselném, egyszerűen mert rossz érzés lenne
2013. jan. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy minek neki az a gyűrű? Hordani akarja? :-O
2013. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!