Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetetek mit kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetetek mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés
Előszőr elszeretném mondani,h mindig is azt szerettem volna,h a párom meglepjen egy gyűrűvel,nem kívántam nagyszabású felhajtásos leánykérést,csak arra számítottam,h egy váratlan pillanatban önerőből,kreativitásból,ő megkéri a kezem.7 éve vagyunk együtt,egy éve költöztünk össze,a szüleim azzal a feltétellel engedték,meg az együttélést,ha az utánna következő évben lesz eljegyzés. Szóval én a tavalyi év folyamán vártam,az évfordulónkra,Karácsonyra,és ismét a születésnapom következett.Előtte két nappal felhívott a párom és azt kérdezte,hogy a szülinapomra kérek-e egy gyűrűt?Nekem ez rosszul esett ,mert 7 év alatt azt gondoltam,hogy megismert annyira,hogy tudja azt mit szeretnék,meg mondogattam egy párszor azt,hogyan s miként szeretném.Én azt is megértem,hogy a jó szándék vezérelte,és csak azt akarta,hogy biztosan tetszedjen....de nem értem a pasik miért működnek fordítva.Én minden alkalmat meg radagok ahhoz,,hogy egy kis aprósággal meglepjem,mindig gondolok rá,ő meg szereti úgy elintéxzni,h megkéri a nővérét,vásároljon nekem valamit és ennyi amire persze én mindig rájövök.szóval hogyan kellett volna viselkednem,mert az én álláspontom szerint ez sértő volt rám nézve,és kiváncsi lennék mást mit mondott volna vagy csinált volna?!(vagy csak én vagyok ennyire hisztis)

2013. jan. 30. 15:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondok egy rossz hírt, sajnos.

Nem kell ahhoz gyűrű, ill. az se biztosíték, hogy nehogy faképnél hagyjanak.

Több gyerekkel, több évtizedes házasság után is hagytak már faképnél nőket:(


Hát a történet elég furcsa nekem,mintha erőltetett lenne az egész,és ez az ajándékvásárlás is azt tükrözi, hogy neki mindegy mit vesz, különben nem bízná rá a nővérére...

2013. jan. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én csak annyit fűznék hozzá, hogy arra van időd, amire szakítasz. A fontos dolgokra jut. Kérdezd meg evett-e, ivott-e, volt-e wc-n és kiderül, hogy jé, ezekre jutott ideje. 1 órás ebédszünetben bármit meg lehet venni annak, akit szeretünk. Csak AKARNi kell. Ez a pasi nem akar elvenni. Majd leesik.
2013. jan. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utolsónak adok igazat,én is ezt mondtam,h mindenki arra szakít időt amit szeretne,én is attól tartok,h nem szeretne elvenni...:(
2013. jan. 31. 12:02
 14/14 anonim ***** válasza:

Igen, hisztis vagy.


Egyáltalán, mi az, hogy a szüleid akkor engednek...? Mi, tíz évesen jöttetek össze, hogy még nem töltötted be a 18-at, vagy mi van?!


Tudod, a kérdésedből minden lejött, csak az nem, hogy felnőtt nő lennél.


Az is gond, hogy nem érted, hogy a pasid nem ugyanúgy fejezi ki a szeretetét. Az, hogy te apró meglepiket veszel neki, egy dolog, nem mindenki ilyen típus. Ettől még lehet a világ legszerelmesebb pasija, meg lehet olyan is, aki rád se tojik.


Mondjuk az is kérdés, hogy ha mondogattad már neki, hogy hogyan szeretnéd, hogy legyen meglepetés, meg ilyenek, akkor már alapból kizártad a meglepetés lehetőségét. "Drágám, úgy szeretném, ha meglepnél a szülinapomon 15:30 perckor egy fehérarany eljegyzési gyűrűvel, 3,5 karátos brill legyen belefoglalva és legyen a nevünk belegravírozva belülre, de aztán meglepi legyen ám, különben...!"


Kedves Kérdező! Nőj fel! Tényleg! Mert ismét úgy látom, hogy a boldog párkapcsolat útjában elsősorban ennek a hiánya áll.

2013. jan. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!