Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Én várok el tul sokat, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én várok el tul sokat, vagy ez így van rendjén?

Figyelt kérdés
Lassan 24 leszek, viszont szeretnék külön válni a szülöktöl, saját családot. Viszont a párommal nem haladok, lökdösni kell, s azt is bántásnak veszi. Nekem stabil munkahelyem van 3 éve, bár váltanék,mert messze van, s így közben folyamatosan nézelödöm. viszont páromnak 6 honapja nincs munkája, elötte volt 2 honapig, de elküldték..elötte szintén körülbelül féléves munkanélküliség, azelött 4 hónap munka. Gyakorlatilag többet nem dolgozik,mint dolgozik. Sokszor már ideges vagyok,és hozzávágom hogy semmi törekvés nincs benne. Elvan, anyucika kajáltatja,eltartja,semmi kötelezettsége. Kifogása, hogy rendbe kell jönnie lelkileg, fizikailag. Ez nekem kifogás. hogyan tudnék rá hatni? Egyszerüen ugy érzem nincs célja. Szeretem, s bátorítom, de nem mehetek én helyette interjuzni,dolgozni. mit tegyek?
2013. ápr. 5. 21:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van, ne pazarold rá az idődet. Hidd el, kutyából nem lesz szalonna, aki ennyire motiválatlan, teszetosza, kényelmes (lusta), sőt inkább semmirekellő, azzal nem lehet mit kezdeni. 28 éves, nem 18. Egy szorgalmas, felelősségteljes nő mellé nem egy ekkora lúzer való. Hidd el, tapasztalat, nekem ráment 3,5 év az életemből egy ilyen balekra, mert hittem, hogy változik majd. Hát ígérgetett, de nem változott. Örök igazság: az ember alapvetően nem változik, legfeljebb csiszolódik.
2013. ápr. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
77%
Légy őszinte önmagadhoz! Ilyen Férfi kell neked? Biztos? Életed végéig? Akinek 28 évesen annyi problémája van, hogy hónapokra, évekre nem dolgozik, mert "rendbe kell jönnie"? Nem ápolónő vagy, hanem egy felnőtt, dolgozó nő, aki jövőben, családban, függetlenségben gondolkodik. Ez a kapcsolat nem kapcsolat. A pasi egyik anyucitól evez a másikig, hogy aztán eltarthasd és megvígasztald, amiért életképtelen egyedül.. szuper férfias, tényleg! Szerintem ennél többet érdemelsz, és ezt te is tudod! Éltem ilyen emberrel 5 évet. Baráti tanácsom, hogy te ne pocsékold a drága időd! N29
2013. ápr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
ez miért eljegyzés témában van?úgy ítélem meg, a kérdésed nem ebbe a témakörbe illik, nem is erről kérdezel.
2013. ápr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Látom, aki azt tanácsolja, hogy ne pazarold az éveid, az le van pontozna....

10-es vagyok

2013. ápr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
*pontozva
2013. ápr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Tedd lapátra, és keress magadnak olyan párt akinek hozzád hasonlóan van életcélja. Van belőlük rengeteg, hidd el:-)

Ne hagyd magad kihasználni egy ingyenélőnek, fiatal vagy előtted az élet!

2013. ápr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

hasonló beállítottságú férfit keress, mint amilyen te vagy.

Nem elég, ha minden más téren egyeztek, de a pénzhez, karrierhez való hozzáállásban nem, ha nem vagytok egyformán "hajtósak".


Ha szeretne, akkor megszakadna, hogy anyagilag is kényeztessen.

Mi innen nem tudhatjuk, hogy valamelyikőtök eltúlozza-e a magatartását ebben,(lehet ez is, az is jó, elfogadható -hajtós és kényelmes), de hogy ti egymástól nagyon különböztök, az biztos.


És ennek nem lesz jó vége, hiszen már most eleged van ...

(45 N)

2013. ápr. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Hanna0308 válasza:
Szerintem ha nem dolgozik, és nem is próbálkozik akkor hagy ott!Mond meg neki hogy szeretnél vele elköltözni,de ahhoz az kell hogy ő is dolgozzon.Nem tudsz belőle férfit faragni ha nem akarja!
2013. ápr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

a pasid depressziós - NEM DEPI!!!! hanem igazi valódi pszichés betegség - viszont úgy tűnik nem a környezet hanem saját maga idézi elő, inkább lépj le, bocs hogy ezt mondom: de nem éri meg.

Vár téged egy ennél szebb szerelem is...

2013. ápr. 22. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!