Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szeretném megkérni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném megkérni a barátnőm kezét (meglepi lenne), mi a menete ennek?

Figyelt kérdés
Közel két év után szeretném megkérni a párom kezét, de nem tudom hogy kezdjek neki. Először én veszek neki gyűrűt, aztán közösen, hogy nekem is legyen?Akkor neki kettő lesz? Az eskövőn ez kerül át a másik kézre? Előre is köszi a válaszokat!
2009. szept. 29. 19:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sok boldogságot!!! :)

(19:22-es)

2009. okt. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Megint én: a párom azt is mondta, hogy ő nem örülne, ha csak én viselnék egy kis köves, eljegyzési gyűrűt, mert akkor neki nem lenne semmi jele, hogy már el van jegyezve. Ezért is jobban szerette volna, ha mindketten hordunk egy karikagyűrűt a bal kezünkön. Egyébként már 4 éve vagyunk együtt :)
2009. okt. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
De lányok...mi pasik nem vagyunk olyan romantikusok mint ti... Nekünk ez kicsit olyan tömény és cukros... :) és tényleg elég nehezünkre esik az a pillanat,hiába imádjuk azt a lányt!Lehet hogy csak én nem érzem át a pillanat felelősségét,de könyebb lenne csak úgy megkérdezni,h -lenne kedved összeházasodni?Ez a letérdelés szóba sem jöhet!!!!Ez képtelenség!Ezt csak Rhett Butler képes megtenni :) Ne haragudjatok!!!A házasságnak régen semmi más értelme nem volt mint a vagyonmentés.Azért kellett megkérni egy lány kezét az apukájától hogy a szerelmes fiatal nehogy rossz partit csináljon és ezzel veszélybe sodorja a családi kasszát!Nem akarok ünneprontó lenni,tényleg.De manapság ilyen már nincs,mert kitalálták a házassági szerződést.Persze én megértem a lányokat hogy várják azt a pillanatot,amikor ők a legszebbek,a legcsinosabbak és mindenki csak őket nézi,ezzel nincs is semmi gond!És tudom hogy egy életre szóló döntésről van szó,mégis... kicsit nagy ez a felhajtás,bocsánat :) A döntés úgyis a szívben dől el.
2010. márc. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!