Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Én ezt már nem tudom kezelni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezt már nem tudom kezelni! Volt már valaki hasonló helyzetben? (féltékenység. )

Figyelt kérdés

A családban és (szűk) ismerősi körben mi vagyunk együtt legrégebb óta (3év 10 hónap)

Sorra jegyzik el a barátnőimet, testvéreimet, ismerőseimet akik persze jóval később jöttek össze, mint mi.

Akármennyire se akarok ezzel foglalkozni egyszerűen nem megy...

Majdnem minden alkalommal amikor megtudom, hogy már megint valakit eljegyeztek, rossz kedvem lesz, és sírok, mert úgy érzem "engem nem szeret annyira mint őt a párja?"

Ami nem igaz, hisz tudom (a szívemmel), hogy nagyon szeret, tud erről az egészről Ő is, hisz látja rajtam ha szomorú vagyok.

Tudom, hogy el fog/ el akar jegyezni, még egyetemisták vagyunk mindketten (az ismerőseim nagy része is...)

és tudom, hogy nem akar a semmire alapozni (csóróság, se lakás stb..)

Amikor már nem bírok magammal és rákérdezek mikor fog (viccesen) akkor mindig picit mérges lesz ,mert ő mindneképp meglepetést szeretne és nem akarja ezzel elrontani ezért nem tudom hozzávetőlegesen sem, hogy mikor akarja.


Ha ezt én úgy olvasnám, hogy nem velem történik meg egy hisztis pcsának tartanám a kérdezőt...

Azt szeretném kérni, hogy csak olyan válaszoljon aki meg tud érteni minimálisan.

_Igen tudom, hogy "rinyagép vagyok" és örüljek, hogy van egy normális kapcsolatom, de nem foogm elfolytani az érzéseimet.

És ezzel a helyzettel lassan nem tudok mit kezdeni...

Az még ráadás, hogy az ismerőseim is folyton kérdezgetik, hogy "na és ti mikor?" és egyebek.... Na ilyenkor legszívesebben kifutnék a világból...


A kérdés maga:

Szerintetek ezt a "konfliktust" hogyan tudnám megoldani magamba?

Semmi esetre se szeretném ha a párom azért kérne meg, mert sírok...

De ezt se bírom ami most van...

Volt már valaki így?



2013. jún. 9. 19:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
49%

Istenem. Miért ez a fontos? Attól, hogy lesz egy gyűrűd, a párod és a kapcsolatod ugyanaz lesz! Pontosan ugyanannyit kell tenni érte, hogy működjön. Komolyan vannak néhányan, akik úgy érzik, hogy muszáj eljegyzés, mert csak akkor lehetnek biztosak abban, hogy szeretik őket. meg hogy haladni kell előre. És akkor rágod a fülét hónapokig, évekig, végül eljegyez, de nem a saját döntéséből, csak mert már elege van a vérszívásodból. Akkor jobb lesz? Miért nem maradsz csöndben, és ha szeretne veled összeházasodni, magától fog megkérni. Mindkettőtöknek sokkal jobb lesz.


Nekem nem lenne kielégítő, ha a barátom az én nyomásomra kérné meg a kezem. Sokkal inkább "csak járok" vele 10 évig, vagy életem végéig, mint hogy kikényszerítsek belőle valamit, amit igazán nem is akar még.


Úgyhogy én köszönöm szépen jól elvagyok a szánalmas kapcsolatomban..:D és ahogy nézem százszor boldogabb vagyok nálad, mert én elégedett vagyok azzal, amim van!

2013. jún. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Hogyan alakult?
2022. máj. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!