Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mért várom ennyire az eljegyzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért várom ennyire az eljegyzést? Hogyan álmodjam le magam róla?

Figyelt kérdés
3,5 éve vagyunk együtt. Én 21, ő 27. Még sulis vagyok, de azt tudom,hogy ő az igazi. Nem tervezi még, hogy megkér, kivettem a szavaiból. De én nagyon szeretném a fiatal korom ellenére is.

2013. aug. 1. 00:02
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
67%
Ha megkéri a kezed, és lesz esküvő, az egy nap. Ha együtt lesztek 50 évig, az 50 év. Te egyetlen napról álmodozol, nem pedig az utána lévő 50 évről, ami olyan lesz, mint most, csak le lesz papírozva. Érted, amit mondani akarok. Ha nincs eltörve, minek javítani.
2013. aug. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
49%
ma 12:09 NEM olyan mint előtte, csak papírral. Ha ilyen hülyeséget mondasz vagy nem vagy házas, vagy szar a házasságod!
2013. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
49%
Én 2 éve élek együtt a párommal és megértelek, én is várom, mint valaki mondta, mindenki várja. De azért ennyi év együtt lét után csak beszéltetek. Lehet, hogy MÉG nem akarja megkérni a kezed. Kivárja, hogy rád jön-e a még élni akarok szindróma. Sok 20-as évei elején járó lányra rájön.
2013. aug. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
75%

"NEM olyan mint előtte, csak papírral."


De, olyan. Ha alapból boldogok, akkor utána is azok lesznek, ha nem azok, akkor meg az esküvőtől nem lesznek boldogabbak.

2013. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
84%

22-vel egyetértek!;) Aki továbbra sem érti ezt,annak fölösleges is magyarázni.:)

Kedves Kérdező,kezet foghatunk.Bár azt hiszem itt ellent kell mondjak valamelyik Válaszolóval,aki olyasmit írt,hogy ezt Mindenki várja.Én nem voltam ilyen.De mára eljutottam odáig,hogy lassan 6 éve vagyunk együtt és nagyon szeretném. Nem tudom hogyan lehetne ezt a vágyat kikattintani az agyamból,szóval bocsesz érdemben nem tudok válaszolni Neked.Azt viszont egy jó tippnek tartom,hogy azért hozd szóba és persze majd számolj be!:) Én alamuszi vagyok ehhez,ez a fő "baj" és előtörténetünk is van ezzel a témával...,így felhozni nem nagyon fogom.Ja még annyit akartam,hogy lehet,hogy nem is olyan nagy gond,hogy nem tudunk lepattani erről az álomról,mert így talán édesebb lesz a megvalósulás!? Ki tudja...:) De hozd szóba,beszélni/tisztázni az ilyet mindenképp kell.Sok sikert!:)

2013. aug. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
68%

ma 13:45 Fogalmad sincs, miről beszélsz. Szerinted csak ennyit jelent eyg házasság, hogy mennyire vagy boldog? Amúgy, mi sokkal boldogabbak vagyunk, mióta házasok lettünk, erősebb a kötelék is. Aki szerint csak egy papír, Isten és a család, barátok előtt megesküdni egymásnak, hogy jóban rosszban együtt, hogy mindig hűek leszünk, támogani és szeretni fogjuk egymást, amíg csak élünk, azt csak sajnálni tudom.

Persze, aki úgy házasodik, hogy ha nem működik elválunk, annak persze mindegy. De aki tényleg elköteleződik egy életre, annak biztos lehetsz benne, hogy más érzés.

2013. aug. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Minden hozzászólást nagyon szépen köszönök! Olyanokat fel se veszek, h a " divat" miatt várom, meg, hogy kirakhassam facera. Az is érdekes, hogy azt akarom eltartsanak. Ha így lenne, nem járnék egyetemre. Aki tud olvasni a sorok között, rájön, hogy tudom, a suli miatt még várni kell, meg, h a barátom nem most tervezi. Odaírtam, hogy ki akarom ezt verni a fejemből. Amint látom nem csak én vagyok ilyen álmodozó típus :-). Ilyenek vagyunk mi csajok, nem? :-)
2013. aug. 1. 14:06
 28/35 anonim ***** válasza:
83%
Igen, mert álmodozni jó! :)
2013. aug. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
ha ő is veled akarja az életét leélni akkor ígyis úgyis megkéri a kezed majd. minek sietni?
2013. aug. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
ha tényleg ő az igazi akkor majd megkér, kár ezen rágnod magad. engem valahogy nem frusztrálnak ilyen gondolatok, mert a mindennapokban jól működik a kapcsolatunk, a többi lényegtelen, pedig már 5 éve együtt vagyunk. egyébként sem vagyok egy menyasszony-típus :P
2013. aug. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!