Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mért várom ennyire az eljegyzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért várom ennyire az eljegyzést? Hogyan álmodjam le magam róla?

Figyelt kérdés
3,5 éve vagyunk együtt. Én 21, ő 27. Még sulis vagyok, de azt tudom,hogy ő az igazi. Nem tervezi még, hogy megkér, kivettem a szavaiból. De én nagyon szeretném a fiatal korom ellenére is.

2013. aug. 1. 00:02
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
67%

Ja bocs ez már három ok (Matekból még az általános iskolás szintet se tudom már hozni ilyen későn)


0:55-ös voltam.

2013. aug. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
78%
Az a tuti, ha azt akarod, hogy elvegyenek, ne szólj róla a pasidnak! Azzal pont az ellenkezőjét lehet elérni. Türelem, rózsát terem, erre kifejezetten illik.
2013. aug. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
95%

Ez a legtermészetesebb érzés a világon, ha megtaláltad az igazit, ne aggódj :) Ha ő is így érez, és fontos számára a házasság, akkor úgyis az első alkalmas pillanatban megkér. Addig meg nyugodtan álmodozz róla, nincs ezzel semmi gond.

De ha olyan jó a kapcsolatotok, hogy te ilyesmire gondolsz, akkor gondolom nem lehet probléma egyértelműen megbeszélni, ki hogy áll ehhez. Én egyértelműen megmondtam a páromnak félév együttélés után, hogy szeretnék majd egyszer hozzá menni. A válasz az volt, hogy ő már egy ideje jövendőbeliként tekint rám. Ezzel tisztáztuk is a szándékainkat, amint stabilizálódik az anyagi helyzetünk, összeházasodunk. Nem olyan bonyolult ez.

2013. aug. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
71%
Bocsánat de szerintem még kétségei vannak a párodnak a jövőjét illetően. Fél szerintem hogy elszúrja az életét mert elhamarkodja a párválasztást. 37/F
2013. aug. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
85%
Sztem simán a tudtára adhatod, hogy Te szeretnél hozzá menni! Csak a lényeg, hogy ne mutasd mennyire, de mennyire!
2013. aug. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
51%
Ha 3,5 év alatt még nem jutotottatok el odáig, hogy beszéljetek arról. hogy mikor házasodtok össze, akkor miért kellene eljegyzés. Az semmit nem változtat egy langyos kapcsolaton.
2013. aug. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem ezt a sok rosszinduloatú választ!

Ti nem várjátok/vártátok az eljegyzést csesszétek meg? Nem a frászt, minden nő várja!

A léyeg, hogy ne erőltesd rá a barátodra, mert annak nem lesz jó vége. De mondjuk angyon finoman el lehet hinteni, hogy te készen állsz.

2013. aug. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
28%
Ja minden nő várja, de nem 20 évesen, míg tanul, nincs keresete, együtt sem él a párjával, csak hogy a fb-re ki lehessen rakni és mindenki lájkolja :) Ez most akkora divat lett!
2013. aug. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
88%
Nem írta, hogy nem élnek együtt. Engem si 22 évesen jegyzett el a férjem, még tanultam, nem dolgoztam, semmi keresetem enm volt. Rá egy évre volt az esküvő, addigra dolgoztam.
2013. aug. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
71%

Én maximálisan megtudlak érteni, mi is pont ennyi ideje vagyunk együtt :)

Én is picit úgy érzem, mint te, annak ellenére, hogy relatíve sokat beszélünk a dologról.

Az eljegyzésről nem, mert az szinte "tabu téma" mert tudom, hogy meglepetést akar, de már tudjuk, hogy nagyjából mikor akarunk megházasodni.

Arról szoktunk is álmodozni :)

A lényeg, hogy sajnos én is minden olyan alkalommal amikor szebb pillanat van azt hiszem...

Annak ellenére, hogy tudom, biztos, hogy el akar venni mégis időnként kattogok azon, hogy mikor kérdezi már meg..

Tudom, hogy hülyén hangzik, hogy közben tudom, hogy lesz d e mégis nagyon várom...

Szerintem kérdezd meg tőle, hogy mik a tervei a jövőre, hogyan képzeli az életét mondjuk 3 év múlva.

Mikor akar gyereket stb.

Ebből megtudhatod, hogy valóban mit akar.

Az is lehet, hogy azért hallgat, mert már készül valamire.

Azért 27 évesen már szerintem ennyi idő után "érik a dolog".

(Az én párom csak 23, én 21 vagyok)

Szerintem mindneképp hozd fel a témát, kérdezd ki a véleményét.

Ha úgy döntöttél tényleg beszélsz vele, akkor írd meg mi volt! :)

2013. aug. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!