Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hölgyek, lányok! Eljegyzésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, lányok! Eljegyzésre aranygyűrű swarovskival, vagy ezüst gyűrű aranybevonattal és gyémánttal?

Figyelt kérdés

A keret, amit rá tudok szánni, ezt a két lehetőséget adja. Azért nem mutatok képet, mivel képen ugyanúgy néz ki mind a két gyűrű, csak az anyaga más. Én nem tudom eldönteni. A párom nem nagyon hord ékszereket, ezért nem tudom, hogy mit szeret, ha meg rákérdezek, az meg már feltűnő. 28 éves a párom, ha ez számít.

Köszönöm, ha segítetek, szép estét!



2013. nov. 6. 18:42
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
26%

Nem szerettem sosem a sárga aranyat, nem is áll jól. Szóval én vagy az ezüst gyűrűt választanám, bevonat nélkül, vagy fehéraranyat.

De azért nem ártana az ízléséről óvatosan tájékozódnod, mert én pl. mindig is utáltam a köves gyűrűket, és párom azt vett volna, ha nem jelzem előre, hogy azt semmiképp se vegyen nekem soha :)

2013. nov. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
38%
1. csak fehér arannyal.
2013. nov. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen mindegy.


Ha a férjem egy alumínium karikával kérte volna meg a kezem, akkor is igent mondok.


Annak idején a 10 000 forintos ezüstgyűrűket is nézegettük, mert azok között is van ami gyönyörű. Nem az a fontos, hogy miből van, hanem hogy mit képvisel. Ha érdekel a karikagyűrűnk pl. nemesacél. Egyszerűen azért, mert így akartuk, mi terveztük, szép, tetszik és baromi strapabíró, ja és nem allergizál. No meg mindenki azt hiszi, hogy fehérarany...én meg csak mosolygok.

2013. nov. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Ezüstgyűrű aranybevonat nélkül, gyémánttal. De ha a párod minden ékszere sárga arany, akkor inkább mégis aranybevonattal. Ha nem, akkor maradjon az ezüst! vagy fehérarany bevonat.
2013. nov. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Ha megoldható, akkor inkább fehérarany zafírral, nekem az az álmom.


A fent említett lehetőségek közül egyik sem előnyös: a swarovski kő kb. annyira minőségi mint a zarás ruha (semennyire); a legtöbbjük ragasztott, kiesik és sajnos kopik is, fényét veszti.


Az aranyozott ezüst pedig azért nem jó, mert lekopik és csúnya lesz.

2013. nov. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 Je Veux ***** válasza:
49%

"Ha megoldható, akkor inkább fehérarany zafírral, nekem az az álmom."


A kérdező nem téged fog megkérni, hanem a párját... Komolyan nem értem ezt a kijelentést.. pf.

2013. nov. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Párom is úgy lehet a dologgal,mint 8-as válaszolóé.Meg amúgy is tényleg az a klasszikus,ha ezek az ékszerek sárga aranyból készülnek. Én hiába vagyok ezüstpárti,ha egyszer megkapom ezt az Életre szóló ékszert,akkor már be fogom vállalni az aranyat.Mert meggyőzött,ennyi.

Épp ezért az első verzióra teszem a voksom (meg azért is,mert a bevonatos tényleg lekophat és az csúnya),viszont eddigi ékszertudományaim szerint (bár ennek nézzél utána),tudtommal,a cirkónia jobb mint a swaro.Azért is nevezik "mesterséges gyémántnak".Ha a viseletben pedig megkopna,akkor könnyedén és költséghatékonyan lehet cserélni is akár.Én viszont kíváncsi lennék a gyűrűkre!:)

2013. nov. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagyok ékszerész, de aranygyűrűt értéktelen swarovskival párosítani és ezüst gyűrűt gyémánttal... Milyen ékszerüzlet az ilyen? Minősíthetetlen. Ha a párod nem hord ékszereket, annál könnyebb a dolgod, mert nem kell pl. a ballagásra kapott arany nyakláncához illő gyűrűt venned. Arany vagy ezüst, alkati kérdés is. De ha értéket akarsz adni, akkor mindenképpen arany. Gyémánttal tudod leginkább kifejezni, mennyire szereted. A gyémánt viszont feltűnő, választhatsz brillel kirakott aranygyűrűt is, ez olcsóbb is lenne, viszont ugyanúgy értékes. Egy gyémántgyűrűt viszont szerintem semmi nem képes felülmúlni.
2013. nov. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
40%

"Gyémánttal tudod leginkább kifejezni, mennyire szereted."


De marha jó, hogy már ez is pénzben mérhető...

2013. nov. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
60%
Kedves 29-es, tipikus félreértés. Röviden: gyémántgyűrűt vagy gyémántékszert nem ajándékoz (vagy akár vesz) az ember csak úgy, gondolj csak bele. Hány gyémánt ékszere van úgy általában egy magyar nőnek? Gyémántgyűrűt nem ad egy magunkfajta átlag férfi minden barátnőjének, egy ilyen ajándék egy nagy, életreszóló, elkötelezett szerelemre és őszinte, megfontolt szándékra utal. Amikor elárasztanak minket a kínai ékszerek és minden árkategóriában tudsz már akár aranyat is venni (nem úgy mint régen), na meg itt van a swarovski és társai, a gyémánt még mindig tartja magát, értékesebbet és értékállóbbat, ragyogóbbat, tüzesebb csillogásút nem tudsz adni nála. Aki megteheti, igenis ezzel tudja a legjobban kifejezni, milyen erősek az érzései. Persze fontos, hogy a hölgy értékelni tudja ezt, vagyis értse. A legfinomabb boromat minek kínáljam olyannak, akinek minden bor egyforma ízű, mert nem egy borivó fajta?
2013. nov. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!