Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hölgyek, lányok! Eljegyzésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, lányok! Eljegyzésre aranygyűrű swarovskival, vagy ezüst gyűrű aranybevonattal és gyémánttal?

Figyelt kérdés

A keret, amit rá tudok szánni, ezt a két lehetőséget adja. Azért nem mutatok képet, mivel képen ugyanúgy néz ki mind a két gyűrű, csak az anyaga más. Én nem tudom eldönteni. A párom nem nagyon hord ékszereket, ezért nem tudom, hogy mit szeret, ha meg rákérdezek, az meg már feltűnő. 28 éves a párom, ha ez számít.

Köszönöm, ha segítetek, szép estét!



2013. nov. 6. 18:42
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
18%

Magyarországon nem szokás lánykéréskor gyűrűt adni. Ezt mostanában vették át az amerikai filmekből.

Jegygyűrűkkel jegyzik el egymást. Eljegyzéskor a bal kezükre húzzák, esküvőkor teszik át a jobb kezükre.

A köves gyűrű csak kisérőgyűrű a karikagyűrű mellett.

2013. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
79%
Én is az aranygyűrűre szavazok. Az eljegyzési gyűrűt egy életen át hordja az ember lánya, márpedig az aranybevonat nem marad meg tartósan ilyen szintű viselet mellett. Egy lekopott, hol arany, hol ezüst gyűrű meg elég furán néz ki.
2013. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Első!!!
2013. nov. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a gyémánt. Nekem is az van, bár arannyal. Vannak Swarovski gyűrűim is, de ezek rendszeresen bemattulnak és vinni kell őket ékszerészhez. A gyémánt 5 éve meg van és tökéletes, mint amikor a dobozból kivettem. Amúgy nem tudom, miért zavar pár embert, hogy divat lett az eljegyzési gyűrű. A karika gyűrűt már eljegyzés után választottuk ki, és az esküvő napján húztuk fel. Addig csak én hordtam a gyémántgyűrűt. Ha valakin meglátom a karikagyűrűt, akkor azt hiszem, hogy házas, nem azt, hogy csak jegyes. Nem tudom ezt a jobbkéz-balkéz dolgot se, mert az emberek szerintem össze-vissza hordják, én meg nem lesem, hogy kinek melyik kezén van. Karikagyűrűd van? Házas vagy. Kész, nekem ennyit jelent. A jegyességet a jeggyűrű jelenti számomra, amit a nő hord. Ezért írni egy kérdéshez, hogy jöhess a "hülyeamerikaiak" szlogennel, kár szerintem.
2013. nov. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 Je Veux ***** válasza:
100%

Ha a párod hordani szeretné a gyűrűt és viszonylag gyakran mos kezet, akkor ne vegyél neki swarowski gyűrűt.


Gyönyörű ékszerek, de a gyűrűk nem valük mindennapos használatra, mert nem szeretik a vizet.

Már nem egyszer vásároltam ott és elmondták, hogy nem érheti parfüm, illetve víz.


Tehát minden alkalommal ha kezet mos, fürdik, mosogat, akkor le kell vennie a gyűrűt.

2013. nov. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
64%
Fehérarany cirkóniával. :D Ez is (bőven) belefér az árkategóriába. Személy szerint én ennek örülnék a legjobban. Az ezüstgyűrűről 3at számolsz és lekopott a bevonat. Az aranygyűrű nekem meg nem tetszik. De ez ugye tök egyéni vélemény. De mondok mégjobbat: fehérarany gyémánttal. Azzal nem lőhetsz mellé.
2013. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
0%
Fehérarany swaroskival vagy cirkónia kővel.
2013. nov. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
25%

a swarovki csak egy kristály.

csakis gyémánt, de ne arannyal. ahh.

2013. nov. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
53%

a gyémánt meg végül is csak egy szén :D



amúgy én nem nagyon tudnék választani a két lehetőségből, mert nekem nem tetszik a sárga arany :)

2013. nov. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
0%
Az első :) és szerintem nincs nő, aki ne hordaná :)
2013. nov. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!