Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az baj ha nem mondom el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha nem mondom el senkinek, hogy eljegyzett a párom?

Figyelt kérdés
Nem akarom még elmondani, mert én korainak tartottam, de kicsit hülyén is érzem magam, hogy titkolom.

2014. jan. 12. 14:43
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki, nem tudom miért akarta ennyire
2014. jan. 12. 15:17
 12/21 A kérdező kommentje:
Meg pl. apumat is alig ismeri mert külföldön dolgozik. Nagyszüleim nem is ismeri, mamám ki is akadna ha megtudná, hogy eljegyzett közbe meg még nem is látta.
2014. jan. 12. 15:26
 13/21 anonim ***** válasza:
89%

Ezek csak kifogások...

Nem a nagymamád megy hozzá előbb utóbb, hanem te...


Rajtad múlik bemutatod-e a nagyidnak..

3 év alatt azért lehett volna erre alkalom.. Nem azért nem ismerik, mert kevés ideje vagytok együtt.

Én a nagybátyját semmismerem a férjemnek, me nem jött el az esküvőnkre..

2014. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igazad van, már bánom, hogy igent mondtam
2014. jan. 12. 15:47
 15/21 anonim ***** válasza:
16%
Ha CSAK egy gyűrűt adott neked, akkor nem jegyzett el. Az eljegyzéshez mindkettőtöknek karikagyűrű kell. Nyugodtan elmondhatod, hogy kaptál tőle egy gyűrűt, és megkérte a kezedet. De az eljegyzés és az esküvő majd később lesz.
2014. jan. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
80%

már miért ne jegyezte volna el? Vannak akiknél ez eljegyzésnek számít, hogy a férfi egy gyűrűvel megkéri a nő kezét és az esküvőre lesz egy pár karikagyűrű.

vagy szerinted az a gyűrűvel járó kérdés, hogy "leszel a feleségem?" és az erre adandó igen, nem számít eljegyzésnek?


Kérdező, mihamarabb beszélj a pároddal erről, amíg nem telik el sok idő, főleg ha fel szeretnéd bontani a jegyességet.

2014. jan. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
83%
/Sőt akkor is, ha egyáltalán nem adnak gyűrűt...sőt gyűrű nelkül is ehet házas valaki, mert nem kötelező/
2014. jan. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Na, erre jók a "meglepetés"-eljegyzések... Ha meg nemet mondott volna, akkor itt osztanátok, hogy hagyja el, mert nem szereti igazán.
2014. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Az eljegyzésnek nincs sok köze ahhoz hogy együtt éltek e. Mi se éltünk együtt a férjemmel amikor megkért. (1 hónap járás után). Össze se költöztem volna vele ha nem kért volna meg előtte...


Mi se mondtuk el mindenkinek azonnal. Kb 2,5 hónap után mondtuk meg a tágabb családnak, barátoknak...nincs ebben semmi.


Az a lényeg, hogy az esküvő előtt éljetek együtt!!! Mi 1 évet jártuk, és fél évet éltünk együtt az esküvő előtt.


3 év után már szerintem nem kéne bizonytalankodnod...lehet hogy nem szereted igazán a párod?


27/N

2014. jan. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
egyébként bal vagy jobb kézen kell viselni a köves gyűrűt?
2014. jan. 14. 15:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!