Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Még nem hordtam gyűrűt ezelőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem hordtam gyűrűt ezelőtt. Mikor ajánlott levenni?

Figyelt kérdés
Fürdés, kézmosás, sport? Egy fehérarany+gyémánt gyűrűről van szó.
2014. jan. 19. 16:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én csak fürdéskor szoktam levenni.
2014. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
18%
Haja teherautó platójárú ugrasz le, feltétlenű le kő venni, mer oda a zújjad!
2014. jan. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért veszitek le a gyűrűt ? oké ... ha olyan tevékenységet végez az ember ,evidens,hogy leveszi ...de otthon+éjszakára levenni nem látom értelmét.Úgy megszokja az ember ,hogy rajta van ,hogy nem is érzi ... ezért nem értem miért zavaró. Az arany nyakláncot/fülbevalót sem veszi le az ember naponta. Engem nem zavar ,nem kötekedésből írom ,csak kíváncsi vagyok.:-)
2014. jan. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
8%

Jegygyűrűről beszélsz, vagy más ékszerről, ami neked ennyire fontos?


Sportolásnál le kell venni, és minden olyan munkánál, amely során a kezed megsérülthet. Ne a gyűrűvel törődj! Apámnak volt egy katonatársa, aki a tilalom ellenére jegygyűrűvel ugrált le és föl a teherautókra. Egyszer rosszul esett és a gyűrű beakadt valamibe, vitte az ujját is. Értsd: leszakadt az ujja tőből, és akkor még nem tudták profi módon visszavarrni.


Szerintem minden olyan helyzetben vedd le, amikor vagy magadat vagy a gyűrűt kímélni akarod. Nem kell talpig gyémántgyűrűben dagasztani.


Én hosszú évek óta vagyok házas és SOHA, de soha nem hordok jegygyűrűt, sőt semmilyen gyűrűt. Utálom. De attól még házas vagyok, és hűséges. :)

2014. jan. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekünk karika gyűrűnk van.

A férjem csak akkor viseli ha kilép otthonról (vagy ha jön valaki), nem veszi fel, ha olyan dolga akad (autószerelés..stb)

Ő kézmosáskor is leveszi, mert zavarja, ha vizes lesz alatta, úgy nehéz megszárítani a kezét...(szerinte)


Én sosem veszem le, néha tésztagyúrás közben veszem le, persze már akkor jut eszembe, amikor tiszta tészta..

De leveszem kerti munkához mert veszélyes(nem a kapirgálásra gondolok, hanem a komolyabbra), disznóvágáshoz( nem szeretném a kolbászban viszontlátni... vagy nem látni :))

ha eszembe jut, akkor a komolyabb takarításhoz, de ahhoz úgyis kesztyűt veszek...

amúgy alváshoz is viselem..

én sem hordtam előtte gyűrűt..

2014. jan. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én bal kezemen hordok egy vékony ezüstgyűrűt (ballagáskor csináltatta az osztály) és a jobb kezemen egy fehérarany karikagyűrűt. Fürdéskor és kézmosáskor nem szoktam levenni, sportnál, ha valami olyat csinálok, hogy nagyon megizzadok közben, vagy a földön kell csinálni a gyakorlatokat, akkor leveszem (de jelenleg munka miatt erre már nem is marad idom mostanában). Munka közben nem zavar, takarításkor sem (ha vegyszerekhez kell nyúlnom, azt alapból gumikesztyűben). Tehát van hogy napokig, hetekig hordom egyfolytában. 2-3 nap után az ember megszokja estére és akkor sem fogja zavarni.
2014. jan. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én leszoktam venni, amikor hazaérek. Megvan a helye a fürdőben, mindig ugyanarra a polcra teszem. Engem itthon egy kicsit zavar. Karórát és minden más ékszert is leveszek, ha hazaérek.

Egyébként ha nem zavar, akkor nem muszáj levenni, max sütéshez, főzéshez, esetleg takarításhoz, ha mindenféle vegyszereket is használsz.

Engem pl. zavar portörlésnél is, mert vizes lesz a kezem és így csúszkál rajta a gyűrű.

Rajtad múlik, hogy mikor veszed le.

2014. jan. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem van pár gyűrűm, régebben non-stop hordtam őket, de egy-két éve muszáj levennem őket min. éjszakára, mert elkezdett a bőröm kiütéses lenni alattuk, pedig arany, meg fehérarany gyűrűk. Arra jutottam, hogy azért, mert bemegy alá a szappanos víz, és nehezen szárad ki alatta a bőr és emiatt talán ahogy dörzsöli a gyűrű, vagy kifújja a szél a bőrömet, kiütéses, sebes lesz, fáj. Sajnálom mert régebben nem volt ilyen problémám sosem...
2014. jan. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem is fehérarany+gyémánt gyűrűm van. Kézmosásnál nem szoktam levenni, mert félek, hogy ott felejtem valahol (sajnos hagytam már így el gyűrűt), de fürdéshez igen.

Ha megyek valahová, mindig rajtam van, de otthon gyakran leveszem, visszateszem a dobozába, és elzárom.

Lehet, ez már túlzás, de nagyon féltem.

2014. jan. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!