Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti így együtt maradnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti így együtt maradnátok a vőlegényetekkel?

Figyelt kérdés
Most derült ki, hogy a vőlegényem bátyja lefeküdt egy kiskorú lánnyal és mehet majd börtönbe. Az anyja pedig egy munkakerülő alkoholista. Tiszta züllött az egész családja. Ő normális, de csak bennem van a félelem, hogy később ő is ilyen lesz, meg persze nagyon zavar, hogy ilyen a családja, mert mindenki tudja és szégyenlem, szüleim is teljesen kivannak már akadva, és mondják, hogy szakítsak vele.

2014. ápr. 2. 17:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
43%

Én csak ott látom a problémát, hogy ezek a dolgok,csak most derültek ki. Holott már a vőlegényed, tehát jóideje együtt lehettek.

Miért nem mondta el korábban, miért kellett vetítenie magáról?

Ettől függetlenül ha szeretem és amúgy minden jó vele, akkor vele maradnék, de meg kell vele beszélni,hogy innentől mindent osszon meg veled,a rosszat is,ne pedig egyszer csak kiderüljenek a dolgok.

A környezet véleménye nem érdekelne.Nem anyukád készül hozzá menni.Mintahogy ő se tehet arról,hogy milyen a családja.

2014. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Azért gondolom, hogy kamu, mert nehezen képzelem el, hogy az eljegyzésig eljutottatok, de a családjáról eddig semmit nem tudtál.
2014. ápr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ha ezen elgondolkodtál, a vőlegényed érdekében ne menj hozzá. Azt írod, a srác normális, tehát megérdemli, hogy olyan felesége legyen, aki tényleg ŐT szereti, és nem a környezete jó véleményét.

Utóirat: a srác helyében, ha megtudnám, hogy ezek miatt filózol a kapcsolatunkon, úgy kirúgnálak, mint macskát dolgát végezni.

2014. ápr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Hogy lehet az eljegyzésig úgy eljutni, hogy semmit nem tudsz a másik családjáról?
2014. ápr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos a házassággal a másik családját is választod. Hacsak nem költöztök olyan messzire hogy sose lesz velük semmilyen kapcsolatod. Én sem örülnék a szüleid helyében. De senki sem tökéletes, más pasival meg más bajok lennének.


Nem értek egyet azokkal akik azt mondják hogy csak a pasas a lényeg. A családja is valahol. Mégiscsak ott van hogy honnan jött. Régen ezt én sem értettem. Ma már igen :)


35/N

2014. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Szerintem félreértitek a kérdezőt - ez a dolog most történt, hisz most fog börtönbe menni a báty... szóval nem arról van szó, hogy eljegyzésig eltitkolta a vőlegény.
2014. ápr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Azt már régóta tudom, hogy az anyja milyen, a bátyjáról viszont ez most derült ki.
2014. ápr. 2. 20:30
 18/22 anonim ***** válasza:
22%
Szokták mondani, hogy ha az egész csalás kettyós, miért gondolod hogy neked jutott az egyetlen normális? Sajnos aki szar családból jön, abból általában ugyanolyan lesz. Lehet erre puffogni, meg lehet jönni az ezerből egy kivétellel, de az általános tapasztalat sajnos az, hogy tényleg nem esik messze az alma a fájától. A helyedben én otthagynám.
2014. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
59%
Már ne is haragudj, de te borzasztóan éretlen vagy még erre a házasságra. A vőlegényed meg igazán találhatna magának egy rendes lányt. Képzeld el, nálunk mind az én, mind a párom családja egy katasztrófa, de engem csak az érdekel, hogy szeretjük egymást! Már közös babánk is van.. Vagy a családjához akarsz hozzámenni?? Szerintem sem szereted igazán, mert akkor tűzön vízen keresztül kitartanál mellette, neki semmi köze ezekhez a dolgokhoz..
2014. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? És mióta vagytok együtt?

Szerintem a párod nem tehet arról, hogy milyen a családja, mint ahogy te sem tehetsz arról hogy a tieid milyenek. Mindenkinél akad a rokonságba egy-két kakukktojás.

Az én családom szerencsére tök átlagos, a páromé szintén egy veszekedős, ordibálós familia. De szerencsére ő pont ezért olyan amilyen, mert nem akar a szüleire ütni. Én nem rúgnám ki csak azért mert a családja problémás. Attól ti még lehettek boldogok.

Bár az mindenképpen hiányzik később, ha nincs egy összetartó támogató család.

2014. ápr. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!