Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti így együtt maradnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti így együtt maradnátok a vőlegényetekkel?

Figyelt kérdés
Most derült ki, hogy a vőlegényem bátyja lefeküdt egy kiskorú lánnyal és mehet majd börtönbe. Az anyja pedig egy munkakerülő alkoholista. Tiszta züllött az egész családja. Ő normális, de csak bennem van a félelem, hogy később ő is ilyen lesz, meg persze nagyon zavar, hogy ilyen a családja, mert mindenki tudja és szégyenlem, szüleim is teljesen kivannak már akadva, és mondják, hogy szakítsak vele.

2014. ápr. 2. 17:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

15-össel értek egyet, a család akkor nem számít, ha úgy tervezitek, hogy távol fogtok élni tőlük, illetve még abban az esetben, ha tudod, hogy a vőlegényed téged tesz az első helyre a családjával szemben is akár.


Van azért valami, amit szeretsz benne, és ami miatt megéri elviselni azt, hogy szégyenled a családját?

2014. ápr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Csak attól mert ilyen züllött a családja, nem kell elítélni. Én pl. 14 vagyok és kb 5 éve nem láttam a két nagyszülőmet(apa), mert apa azt mondja, jobb ha nem tudod miért, plusz apu öccse még ezeknél is durvábbakat tett, bíróságon volt két külön ügy miatt is, és akkor még ott van apu keresztanyja, (munkakerülő, dagadt, alkoholista) és a fia Imre, aki meg egy ingyenélő senki. Te panaszkodsz? Én már akkor meg se szólalok...
2014. ápr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!