Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Normális, hogy ezt érzem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ezt érzem?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok a párommal, 32 éves nő vagyok, ő is ennyi idős.

Beszélgettünk arról, hogy házasság, jövő, eljegyzés...ám ő kerek perec kijelentette, hogy ezekről hallani sem akar.

Szeret engem, de a szabadsága (mindenhova mehet így is haverokkall stb)fontosabb. Amióta tudom, hogy így áll hozzám, azóta szó szerint hányok tőle, ha ránézek és csak haragot érzek, hogy rabolta az időmet, és hitegetett, mert tavaly még tervezett velem...Ha nem kérdezek rá, sosem derül ki, hogy nem kellek neki igazán.Normális, hogy megutáltam?



2014. máj. 29. 09:36
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Nyilván nem akarja, hogy a felesége legyek...Ennyi.

Egyébként sok fiúhaverral beszéltem, akik bevallották, hogy csak azért vannak együtt az aktuális barátnőjükkel, mert nincs más.(persze ezt a barátnő nem tudja) Nem miden fiúra tapadnak uis a csajok és ha ló nincs szamár is jó alapon végülis van aki gondoskodik róluk, lefekszik velük, mehetnek velük moziba stb.Aztán, ha feltűnik az IGAZI, a barátnő dobva lesz...

2014. máj. 29. 10:19
 12/20 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem az alapvetően nem lenne probléma, ha nem akarna házasságot, DE ezt az elejétől fogva ki kell jelenteni.


AZ viszont probléma, hogy kerek-perec kiköti, hogy a haverjai, saját maga és a szabadsága fontosabb, mint te. Bennem is eltörött volna valami, az biztos. Nem folytatnám ezt a kapcsolatot, semmi értelme.


A haverokat, hobbikat egy komoly kapcsolat alatt is meg lehet tartani, de aki eleve így áll hozzá, hogy azok az elsődleges dolgok, a párkapcsolat meg csak egy lyuk igazából... ilyennel nem lehet tervezni.

2014. máj. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Őszödi Ferenc ***** válasza:
80%
Gyereket mindketten szeretnétek? Ez egy kardinális kérdés.
2014. máj. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
68%

De tavaly konkrétan azt mondta, hogy házasságot tervez veled? Valahogy nekem az jön le, hogy sosem ültetek le megbeszélni mint két felnőtt ember.

Nem hozzád áll így, hanem a házassághoz. Együtt éltek?

2014. máj. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

igen, azt mondta velem képzeli el a jövőjét, kezdetektől ezt mondta, igaz hozzátette "majd, még nem most". Én eddig nem is sürgettem, de most már van lakás, autó, diploma, munka..tehát minden feltétel maximálisan adott lenne.

Aztán nemrég rákérdeztem, hogy akkor hogyan is és erre az volt a válasza, hogy szeretlek, de a szabadságomat nem akarom feladni. Erre mondtam neki, hogy mehet a haverokkal eztán is, ahogy eddig is, meg a horgászat a hobbija, oda is mehet-a házasság nem börtön, ott is helye van a haveroknak, meg a hobbiknak. Erre gúnyosan felröhögött, hogy na persze...ő akkor se és nem és nem...és rámvágta az ajtót.

2014. máj. 29. 12:50
 16/20 Őszödi Ferenc ***** válasza:
93%
Hát, 32 éves vagy. Te tudod, mit akarsz az élettől. Mi ezt nem tudhatjuk.
2014. máj. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
97%
Könnyű mondani kívülállóként tudom, de erre az emberre nem szabad egy perccel sem több időt vesztegetned. Pakolj össze és csókolom. 32 évesen már benne vagy a korban, hogy házasság, baba és hasonlók, ha mellette maradsz, akkor csak telnek-múlnak a hónapok, majd az évek és semmi nem változik. Keress olyat, aki megbecsül és családot akar. Milyen duma már egy 32 éves férfitól, hogy fontos a szabadság? Na, menjen már!!! Az is vicces, hogy képes a szemedbe mondani, hogy szeret. Lépj le gyorsan! Azt, hogy hánysz tőle, teljesen megértem.
2014. máj. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Történt azóta valami? :/ Nagyon sajnállak.. megérhető az, ahogy érzel..
2014. máj. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Haverok...szabadság...egy 32 éves szájából ennek csak félelem és kifogás szaga van. Teljesen igazad van, hogy haragszol hisz gyakorlatilag minden más fontosabb mint a kapcsolat és a te boldogságod. Hol az ő boldogsága? Az a házasságban is megmaradhat. Semmi nem változik maximum a te boldogságod lesz felhőtlen és ha szeret ez nemhiszem, hogy túl nagy ár lenne érted. Neked ő az első de talán neki te csak 2. vagy a sorban.
2014. máj. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Bár én nem akarok férjhez menni és gyerekem sem lesz (kb. olyan lehetek mint a férjed csak én senkivel nem tennék ilyet) ez gonosz volt, nagyon.
2014. jún. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!