Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért ódzkodnak a mai férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ódzkodnak a mai férfiak az eljegyzéstől, házasságtól?

Figyelt kérdés
60 feletti nő vagyok és azt látom, hogy a mai 20-30 éves férfiak évekig együtt vannak a kis barátnőjükkel, és eszük ágában sincs elköteleződni. Értem én, hogy kényelmes nekik ez az állapot, de van nekik szívük évekig érlelni a reményt a lányokban, majd ha komolyabbra fordul a dolog lelépni? A rokoni körünkben az elmúlt 3 hónap alatt 5 ilyen eset is volt. Már én szégyellem magam.

2014. máj. 29. 14:28
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom másnál hogy van, vagy hogy volt... mi a férjemmel akkor jöttünk össze mikor én 24, ő 21 éves volt. Az első hónap végén megvolt a lánykérés, az ő döntése volt, nem hoztam fel a témát, nem erőltettem meg semmi... ezek után pedig természetes volt hogy beszélünk arról milyen esküvőt szeretnénk és kb mikor...ezeket is ő kérdezte először. Azt is mondta, ha már akkor munkahelyünk van, és nem iskola, fél év után elvett volna... de meg kellett várni a suli végét, ami még 1 év volt mindkettőnknek.


Ebben az egy évben kb 2 hét (az első szex után) már hetente 5 napot voltunk együtt, ilyenkor együtt is aludtunk. És csak 2 napra mentünk haza, hogy azért lásson a család is:) Illetve tanulni...Mikor volt diákmunka, abból lett pénz is. Vettük magunknak a kaját az együtt töltött napok alatt stb...


Ez alatt az egy év alatt bőven megismertük egymást, tehát a hivatalos összeköltözés 11 hónap után már nem jelentett semmi újdonságot, csak még inkább örültünk, hogy 1 napra sem kell elválni:) És összességében másfél év után házasodtunk össze.

2014. máj. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
58%
Oké, 41. de azért ugye tudod, hogy nem szokványos, és nem is nagyon ajánlható, hogy valaki 1 hónap után eljegyzést tartson...? Extrém eset, gratulálok hozzá, remélem később is jól működik, mert pár évig még kitart a kezdeti lángolás is, de azért ez egyáltalán nem egy átlagos helyzet.
2014. máj. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem lángolásról van szó, hanem szerelemről. Az első randink óta az. 4 éve vagyunk együtt, és az érzéseink csak erősödtek. Ez nem fog változni akárhány év is telik el.

Nyilván nem egy akárkit kell párnak választani. Nyálasan fog hangzani, de ha valaki megtalálja a lelki társát, az igazit, akkor azt érezni fogja. Mi is éreztük, ezért ment minden az átlagosnál gyorsabban. Nem voltak kétségek.


Nem véletlen az sem, hogy neki igent mondtam az együtt élésre és senki másnak nem. Nem kell minden jöttmenttel összedobni a szennyest.

2014. máj. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

# 42/43

Hitetlen vagy! :)

Létezik még szerelem,igaz hogy ritka de létezik!

Ha csak lángolás az úgy is hamar elmúlna...De ha valakit igazából szeretsz,ott 10 év után is ugyanúgy van láng(egyes esetekben sajnos)

2014. máj. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
26.-os válaszoló a "mai férfiak" az igenis általánosítás!Egyébként arra szerettem volna rávilágítani hogy korántsem biztos hogy a férfi nem szeretne házasodni,előfordul hogy a nő nem akarja.Érted vagy lerajzoljam?
2014. jún. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

az a no aki azt mondja nem akarj ahogy elvegyek az sokszor azert hnagoztatja mert mast akar a parjatol hallani

Azt akarja hallani ertekes vagy te vagy az egyeduli es megtisztelve ereznem magam ha hozzam jonnel.

Ha ezt nem kapjak meg akkor az ellenkezojet fogjak mondani pont mint en

,, nem kell kerti futott medence mert nem is szeretek uszni es sok vele a gond nekem nem is kell fujj inkabb ulok a kadba nyaron,,

2014. jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!