Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elhagynatok ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynatok ebben az esetben a parotokat?

Figyelt kérdés
A parommal 3 eve jarunk mar az eljegyzes is megvolt. Nemreg viszont nagyon durva dolgokat tudtam meg a paromrol. Nagyon sok kapcsolata volt es olyanokat tett amivel en nem ertek egyet pl. tobbes szex csak hogy egy lightosabb dolgot emlitsek. Sajnos ezeket a dolgokat nemreg tudtam meg es megbizhato embertol tudom. A parom is beismerte azt mondja hogy azert nem mondta el mert tudta hogyha ez kiderul akkor ossze sem jottunk volna. Most nem tudom mit csinaljak mert eddig azt mutatta ereztette hogy szeret sok mindent megtett ertem de ezek a dolgok elbizonytalanitottak. Mit tegyek? N
2014. júl. 29. 13:33
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
69%
igenis erkölcscsősz vagy, mert pár grupiért szakítani akarsz vele...nem tehet róla, hogy szeretett régen élni.:)
2014. júl. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
68%
Ha 3 éve minden oké,akkor nem értem mi bajod van.Nem hazudott,csak nem mondta el.És ha jól belegondolsz nincs is semmi közöd ahhoz,milyen élete volt előtted.Inkább örülj hogy kiélte magát,nem fogja furdalni a kiváncsiság!:)
2014. júl. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
96%

Pontosan azért nem mondta el, mert jól ismer és valószínűleg a tetejébe még szeret is és félt, hogy elveszít Téged.


Most, hogy 3 éve együtt vagytok, el akarod hagyni a múltja miatt, ha fél évvel a megismerkedésetek után elmondja, akkor simán otthagyod.


Ha nem tudod feldolgozni a párod múltját és úgy érzed, hogy mindig a fejéhez fogod vágni, jobb ha szakítotok.


Bár nem tudom, mi a garancia arra, hogy a következő jelölt feltérképezi előtted a teljes múltját.


"csak az a múltad, amire velem együtt emlékszel.". (Ákos)

2014. júl. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
64%

Na azert abba ne legyunk olyan biztosak, ha egyszer kiprobalja vki a vad dolgokat, akkor nem vagyik ra tobbet.

Nem hagynam el, kerdezo.

2014. júl. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 Különlegescsajszi ***** válasza:
23%

Én soha senkiért és semmilyen körülmények között.

Üdv:. Szabó Erika.

2014. júl. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
76%
Azért nem mindegy, mert ha a gruppen egy lightosabb dolog, akkor mi a durvább? Ha például olyan dolgot csinált, mint kiskorúval, állattal, pasival, akkor elgondolkodnék.
2014. júl. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
76%
Mármint nem elgondolkodnék, hanem otthagynám.
2014. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
95%
Te azért akarod elhagyni a párod, mert régen szexelt valakivel/valakikkel valahogy? Egyáltalán mi közöd van ahhoz hogy a múltjában kivel és hogy szexelt? És ezen mit kellett volna bevallani? Megmondom őszintén nekem eszembe se jutott a páromat kérdőre vonni, hogy kivel és hogy szexelt, de én se mondtam el neki. Persze, nincs benne semmi titok, volt hogy beszéltünk olyanról, hogy kinek mi volt a legextrémebb vagy legrosszabb vagy ilyenek, de hogy ezért elhagyjam. Írod, hogy nem vagy erkölcscsősz. Pedig annak tűnsz.
2014. júl. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

Én elég féltékeny típus vagyok, de tudomásul vettem, hogy 29 éves (volt amikor megismertem), 17 éves kora óta voltak barátnői, a múltjával együtt kell elfogadnom.


És igen, volt biszex lánnyal, hivatásossal, egyéjszakás kalandban stb., de minden elmesélt, és tudtam, hogy mivel már túl van ezeken, jobban értékel egy stabil, kölcsönös megbecsülésen alapuló kapcsolatot.

Most várjuk a második babánkat.

2014. júl. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Amennyiben csak ennyiről volna szó,nem hagynám el,elvégre nem lopott,csalt hazudott.Nem is volna túl sok közöm a régi,intim ügyeihez.
2014. júl. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!