Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elhagynatok ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynatok ebben az esetben a parotokat?

Figyelt kérdés
A parommal 3 eve jarunk mar az eljegyzes is megvolt. Nemreg viszont nagyon durva dolgokat tudtam meg a paromrol. Nagyon sok kapcsolata volt es olyanokat tett amivel en nem ertek egyet pl. tobbes szex csak hogy egy lightosabb dolgot emlitsek. Sajnos ezeket a dolgokat nemreg tudtam meg es megbizhato embertol tudom. A parom is beismerte azt mondja hogy azert nem mondta el mert tudta hogyha ez kiderul akkor ossze sem jottunk volna. Most nem tudom mit csinaljak mert eddig azt mutatta ereztette hogy szeret sok mindent megtett ertem de ezek a dolgok elbizonytalanitottak. Mit tegyek? N
2014. júl. 29. 13:33
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
27%

Bár én fiú vagyok de én szakítanék a párommal. Nekem az őszinteség nagyon fontos.

Ki tudja hogy még miket nem mond el?

2014. júl. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
28%

Nem hagynám el, mivel nem is maradnék senkivel 3 évig, akiről az ismerkedésnél max, nem tudom meg az ilyen dolgokat.... így még az elején elváltak volna útjaink.


És hogy miért? Azért mert nekem jogom van tudni milyen emberrel készülök kapcsolatot kezdeni, és hogy régebben miket csinált. És ne jöjjön senki azzal, hogy a volt kapcsolatok az ember magánügye. Igen az, de annak akivel új kapcsolatot kezd, igen is köze van hozzá. Az embernek Joga van tudni kivel kezd. pl ha gyilkos lenne akkor már nincs is közöm hozzá mert az régebben volt? Vagy ha régebben pl megerőszakolt valakit?


Ha nem akarja elmondani rendben, de akkor nem kezdek vele kapcsolatot. Ennyi. Ezzel alapvetően el lehet kerülni az ilyen dolgokat. És ha esetleg hazudott, nem mondta el, és később derül ki, akkor is otthagyom.

2014. júl. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
55%

Ha utólag tudnék meg durva dolgokat a feleségemről, úgy, hogy hazudott róla (nem történt meg, miközben igen), igen elhagynám, mert nem tudnék benne megbízni.

Vagy ha megtudnám hogy 20-30 egy éjszakás kalandja volt, vagy beteg dolgokat csinált... Mivel nekem nem kell egy alja nő aki perverz, vagy egy sarki ribi...


Az én feleségem mindent elmondott annak idején, még azt is ami ciki volt neki és szégyellt, de úgy érezte tudnom kell, őszinte akart velem lenni, és így tudtam 100% -osan arról dönteni, hogy akarok e vele kapcsolatot vagy sem. Számomra az őszinteség mindennél fontosabb!


Lehet lepontozni, de leszarom.

2014. júl. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
Utolso en is ugy gondolom hogy az oszinteseg a legfontosabb. Meg bizonyos ido utan elmondhatta volna. Meg magatol soha nem mondta volna el ha az ismeros veletlenul nem emliti meg sem tudom. Eddig ugy gondoltam hogy oszintek vagyunk egymashoz. De mostmar nem bizom benne mert kitudja mit titkol meg.
2014. júl. 29. 16:54
 35/45 anonim ***** válasza:
62%

Továbbra sem értem, hogy miért kellene valakinek MINDENT elmondania magáról a másiknak. Vagy a múltjáról. Hány évesen láttál csigát először, kérdező? Ezt elmesélted már szegénynek?:)


Nem hazudott, hanem elhallgatta, és semmilyen hatással nincs a kapcsolatukra ez a dolog...szóval mi a gond?

2014. júl. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
85%

Én azt gondolom, hogy ez nem hazugság volt az ő részéről, még ha te annak is vetted! Ő nem mondta el, de nem hazudott. Letagadta, hogy így volt? Nem! Tehát nem hazudott.

Nem mondta el, ez igaz, de megvolt rá az oka. Hogy miért? Mert ő élte az életét annak idején, nyílt volt, szabadosabb gondolkodású, sokkal jobban, mint te valaha is voltál, mint amennyire az vagy, vagy éppen leszel! És mikor téged megismert, már ő is lenyugodott, megkedvelt téged és meg is ismert, ezáltal tudta, hogy te mennyire visszafogott vagy ilyen téren, ezért nem akart előállni azzal és ezáltal elijeszteni vagy az esélyét nálad elszalasztani, hogy elmondja neked, hogy régen milyen féktelenül élt. Mert nem kellett volna neked, ha elmondja! Sőt, most is gondolkozol rajta, hogy elhagyod, akkor most őszintén, volt oka, hogy ne mondja el? Nagyon is!!! Ő meg akarta azt mutatni neked, hogy ő már nem az az ember, hogy megkomolyodott, hogy jelentesz neki annyit, hogy megváltozott és veled van, szeret téged, akkor könyörgöm, miért nem lehet ezt becsülni benne? Azért nem mondta el, mert be akarta neked bizonyítani, hogy ő már nem olyan, hogy mennyit jelentesz neki, tesz a kapcsolatokért. Ez tényleg olyan nagy baj?

És a soraidból nekem az tűnik ki, hogy nem is azzal van a bajod, hogy nem mondta el, hanem magával a tényekkel van a legnagyobb bajod, amik történtek, mert az nálad nem fért volna bele. Ami elég gáz.

Prűd vagy bizonyos téren, sokkal visszafogottabb, szelídebb, visszahúzódott, de neki mégis te kellesz, leszámolt a múltjával, csak téged akar és még azzal sem akart megbántani, hogy ezeket elmondja, mert félt, hogy elveszít! Bakker kérdező, ha neked ebből nem tűnik ki, hogy mennyire szeret téged és mennyire fontos vagy neki, akkor meg sem érdemled őt!

Nem bántásból, rosszindulatból nem mondta el, hanem mert nem akart megbántani vele, mert ő már nem az az ember, már csak te létezel számára! Vágod???!!!

2014. júl. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
Utolso szerinted egy kapcsolatot hazugsagra kell epiteni elvarom a masiktol hogy mindent tudjak rola de en meg titkolozom. En nem titkoltam semmit de o sok mindent igen amit jo barattol kell megtudnom.
2014. júl. 29. 17:11
 38/45 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen ismerősöket, akik kéretlenül más múltjában vájkálnak és élvezettel adják tovább, el kéne ásni egy mély barlangba, hogy ott kiélhessék magukat!


Az a véleményem, hogy a hazugságnak és az elhallgatásnak mindig minimum két főszereplője van. Az, aki elhallgat és az, aki miatt el kell hallgatni.

Valószínűleg egy idő után elmondta volna, ha nem érezte volna, hogy ítélkezel és meg fogod bélyegezni, vagy otthagyod miatta.


Nem illetek össze.

2014. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
96%

Drága kérdező, én sem mondtam volna el a helyében, pedig én iszonyatosan őszinte vagyok ilyen téren és mindent megosztottam a múltamról a párommal, de még nekem is volt olyan, amit több, mint 7 év együttlét után mondtam el neki! De nem azért, mert bántani akartam, csak mert tartottam a reakciójától, ami szerencsére pozitívan sült el. Egyébként ez a titkolózás arról szólt, hogy biszex nő vagyok a szex terén, tehát érzelmileg nem érdekelnek a nők, de szexuálisan igen, és a férjem előtt volt dolgom nővel is. De nyilván a közel 9 éve csak a férjem létezik és se másik nő, se másik férfi!

És nőként mondom ezt, hogy még én sem mondtam volna el neked! És nem véletlenül! Mert te nem tudsz ezen túl jutni és nem is fogsz soha! Az én férjemnek is volt 1-2 régi dolga, aminél én csak kamilláztam, de az volt, elmúlt, velem van és kész, ennyi!

Ha neked 3 év nem volt elég, nem bizonyította be, hogy mennyire szeret és vagy neki fontos, akkor komolyan, ne is rabold tovább az idejét, jobbat érdemel tőled!

2014. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
94%

"mert eddig azt mutatta ereztette hogy szeret sok mindent megtett ertem"


És ezt hogy zárja ki a múltja? Ettől még nem szerethetett téged őszintén, mindennél jobban a kapcsolatotok alatt?


Nekem és a páromnak is voltak dolgaink, és bár nálunk ez nem jelent problémát, a kapcsolatunk harmonikus, imádjuk egymást, bármit megtennénk a másikért, soha nem lennénk képesek megcsalni a másikat.


Miért kell azt gondolni, hogy aki kalandozó a szexben, az nem viselkedhet úgy egy komoly párkapcsolatban ahogy azt a legtöbben elvárják?


Én nem szakítanék a helyedben, hiszen mindez még előtted volt..amihez lényegében semmi közöd.

2014. júl. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!