Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elhagynatok ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynatok ebben az esetben a parotokat?

Figyelt kérdés
A parommal 3 eve jarunk mar az eljegyzes is megvolt. Nemreg viszont nagyon durva dolgokat tudtam meg a paromrol. Nagyon sok kapcsolata volt es olyanokat tett amivel en nem ertek egyet pl. tobbes szex csak hogy egy lightosabb dolgot emlitsek. Sajnos ezeket a dolgokat nemreg tudtam meg es megbizhato embertol tudom. A parom is beismerte azt mondja hogy azert nem mondta el mert tudta hogyha ez kiderul akkor ossze sem jottunk volna. Most nem tudom mit csinaljak mert eddig azt mutatta ereztette hogy szeret sok mindent megtett ertem de ezek a dolgok elbizonytalanitottak. Mit tegyek? N
2014. júl. 29. 13:33
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Ertem de nem egy ilyen alkalom volt. Meg ha errol beszelgettunk mindig az volt a velemenye ami nekem en mindig oszinte voltam o meg evekig hazudott. Szoval ezek utan hogy higyjem el amit mondd?
2014. júl. 29. 13:45
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
Mik a nem lightos dolgok?
2014. júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
74%
Mért bizonytalanít el a múltja? Azt éreztette hogy szeret....és amiért régen több csajjal is lefeküdt ez azt jelenti hogy hazudott? Nem értem hogy függ össze a kettő. Az van ami most van. Az én párom is csinált ferde dolgokat régen de mért érdekeljen ha már teljesen más ember azóta?
2014. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
96%

Már ne haragudj, de neked nem volt előző életed, mielőtt összejöttetek? Az régen volt, most meg most van! Régen hogy mi volt, az elmúlt, most veled van, szeret téged, veled van együtt és ez a lényeg! Nem az, hogy mi volt a múltban.

Vagy netán még most melletted is csinálja a dolgait? Mert akkor megértem, de ha azóta, mióta veled van, felhagyott ezekkel a dolgokkal, akkor mit lovagolsz a múlton? Ne a múltbéli tetteit nézd, hanem a jelenbélit!

És nem, nem hagynám el ezért!

2014. júl. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
48%

Úristen, te nem vagy ép. Azért, mert kiélte magát, hálás lehetnél neki. Már mindent kipróbált, mindenféle nőket, annyit, amennyit akart, és veled tud maradni, most már igazán csak téged akar egész életére, hiszen eljegyzett.


Te bolond vagy kérdező, szerinted mért hazudott neked? mert egy erkölcscsősz vagy, azokat nem viselik a normális emberek könnyen. Erre nem gondoltál? Miattad kellett hazudnia...

2014. júl. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
72%
akkor hagynam el ha engem kenyszeritene ilyen dolgokra! amugy nem hagynam el hogy mi volt a multjaba ahoz neked SEMMI KOZOD!! mivel nem ismertetek egymast akkor ...ha melleted csinalna az megint mas dolog akkor termeszetesen lapatra tennem azonnal de igy hogy melleted megallt normalis igy mi okod lenne a szakitasra? az en ferjem is gruppen sexelt anno mikor meg nem ismertuk egymast es akkor mivan? sajnos egyre tobb az ilyen mocskos no akivel lehet ezt megtenni gondolod egy normalis ferfi az ilyen noket nezi valamibe is? azon kivul hogy kielvezkednek rajta? semmibe!! mindenkinek van egy multja vagy azzal egyutt fogadod el vagy varsz a hercegedre aki majd eljon feher lovon es megoregedsz magadnak egyedul!
2014. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
71%
Az én vőlegényemről is derültek ki 1 év után olyan dolgok, amiket ki sem néztem volna belőle. (hasonló szexuális töltetű dolgok, kapcsolatok, szexpartnereket keresett a neten, meztelen képeket töltött fel magáról ezekre az oldalakra és még sok más...) Akkor úgy éreztem, mintha nem is ismerném, és nem tudtam eldönteni, hogy valójában ki is ő, vagy hogy melyik az igazi énje. Nagyon megdöbbentem, és csalódtam is benne. Aztán túltettem magam az egészen, mivel ezeket a dolgokat akkor csinálta amikor még nem ismertük egymást, volt ami már több éves történet volt. Az a lényeg, hogy már nem ilyen, és eszébe sem jutna azokat a dolgokat megtenni amiket előttem megtett. Én olyannak ismertem meg, mint amilyen most, az pedig hogy milyen volt régen, vagy mit tett és mit nem, nem érdekel. Valamint be kellett ismernem, hogy én sem voltam egy szent tini koromban, s talán mindenkinek lennének olyan dolgai amire nem büszke, és nem henceg vele az adott párjának/környezetének, hogy milyen kalandokban volt része, vagy miket csinált a múltjában. (Még ha nincs köze szexhez, akkor is.)
2014. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
En is elmondtam neki mindent es nem vagyok erkolcscsosz de ha nem is ezzel kezdte azert mondjuk par honap utan elmondhatta volna es nem mastol kellett volna megtudnom.
2014. júl. 29. 13:55
 19/45 anonim ***** válasza:
71%
#17-es vagyok, annyit reagálnék arra, hogy nem mondta el neked, hogy bizony valószínűleg nem büszke arra, hogy mennyi mindent kipróbált. Az én vőlegényem is elmondta, hogy azért nem mondott el bizonyos dolgokat, mert égő neki, hogy anno mekkora hülye volt, és bizony nem akarta az orromra kötni, éppen ezért, hogy ne gondoljam azt, hogy alapvetően is olyan aki azokra a dolgokra képes mint régen. Átmeneti időszaka volt ez neki, senkije nem volt éppen, rossz barátnőket fogott ki, akik pár hét után megcsalták, elhagyták mert csak szórakoztak, és végső csalódottságból/kalandból csinált olyan dolgokat amiket lehet, hogy nem kellett volna.
2014. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
97%
16 os vagyok! en is ugy kezdtem a ferjemmel valo kapcsolatot hazasagunkat hogy mindent elmondtam magamrol stb.. aztan mikor megeskudtunk mar az elso gyerekunk is megszuletett akkor derultek ki rola dolgok amiket a multjaba tett haaat cask lestem de eszembe nem let volna ezert elvalni tole
2014. júl. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!