Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az esküvő ellen van a család....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvő ellen van a család. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Közel 2 éve ismertem meg a párom. Sokszor szòba került az eljegyzés, és amikor ezt megemlítettük a jövendőbeli anyósnak, kitért a hitéből. A kapcsolatunk elején nagyon kedves volt velem az édesanyja, de ez megváltozott, amikor összeköltöztünk. Onnanstòl kezdve egyfolytátban kritizált, mindenbe belekötött. Az eljegyzés ellen van, szerinte csak hátráltatom a fiát, hozzá nem ilyen lány való. Persze a párom mindig megvéd, de nem egyszer volt, hogy összevesztünk az anyja miatt. Irónikus, hogy az én családom meg sürgeti az esküvőt. Szerintetek ha hozzá megyek a szerelmemhez, az édesanyja belátja, hogy szeret engem a fia?

2014. dec. 25. 15:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

utolsó!

Minden elismerésem!

Elolvastam a jelenetet és még most is szorul a gyomrom a félelemtől. Utána még 20 perc csend? Hogy bírtad ki?


Nálam az exem anyja nagyon kedvelt engem, sajnos annyira, hogy hozzám hasonlította a fia későbbi barátnőit is. Ha találkozunk (barátok maradtunk az exemmel, néha átmentem), mindig olyan kedvesen beszélt velem. Nem lehet könnyű ez sem.

2014. dec. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az anyósjelölt eddig is utált, csak most már ki is mutatja, mert látja, hogy nem mentetek szét, hanem pont ellenkezőleg. Komolyodik a kapcsolat, és el fogja veszíteni a pici fiacskáját. Az én anyósom szerencsére nem ilyen agyament, legalábbis nekem semmi ilyet nem mutat:) de itt gyakorin vannak durva sztorik anyósokkal.


Az esküvővel csak rosszabb lesz. Még jobban fog utálni, mert még szorosabb lesz a kapcsolatod a fiával. Annyit tehetsz, hogy nem találkozol vele. A párod egyedül látogatja meg és kész.

Annak idején én is így egyeztem meg a férjemmel, ha megtudnám, hogy az anyja nem kedvel, akkor nem együtt mennénk hozzá, csak a férjem, és ennyi. Egyet értett velem. Bár nálunk ilyesmi nem derült ki eddig, hogy anyós utálna.


Könyörögni, kuncsorogni, nyalizni nem szabad szerintem az anyósjelöltednek, mert akkor túlságosan nyeregben fogja érezni magát. És elég megalázó is. Beszélned sem kell vele, hogy mi a baja veled, mert nyilvánvaló. "Elraboltad" a szoknyájáról a fiát:) és ezt nem képes felnőtt ember módjára kezelni.


Én amúgy is úgy gondolom, hogy 2 vad idegen embernek, akik kvázi muszájból lesznek rokonok, nem kell jópofizni, ha nem szívlelik egymást, vagy egyik a másikat nem kedveli.


Ne találkozz anyóssal és kész.

2014. dec. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!