Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerek, vagy én?

Figyelt kérdés
Nagyon ideges vagyok, de próbálom érthetően leírni a helyzetet: a párommal 3 évig jártunk, majd egy időre szakítottunk. Azt hittük, végleges, de hamarosan rájöttünk, hogy nem tudunk egymás nélkül létezni, ezért januárban újra kezdtük. A külön töltött fél év alatt nekem is voltak randijaim, meg a páromnak is. Ő egy lánnyal huzamosabb ideig is együtt volt, vele januárban szakított azért, mert újra összejöttünk. A lány egészen mostanáig nem jelentkezett, de szombaton egyszer csak beállított hozzánk és közölte, hogy terhes a páromtól!!! Azt hittem, hogy helyben elájulok! Párom osztott/szorzott és arra jutott, hogy a gyerek valóban tőle van, de most ő erre köpni nyelni nem tud, és tényleg szinte sokkos állapotban volt, így megkértem a lányt, hogy menjen el, majd keresi párom, ha átgondolta a dolgot, de természetesen vállalni fogja a felelősséget... Párommal arra jutottunk, hogy a fizujából ugyan 30 lenne a gyerektartás, de felajánlunk havi 50-et +maximálisan részt vesz(ünk) a gyerek nevelésében. Ezt tegnap telefonon elmondta a párom a lánynak, aki közölte, hogy ez neki nem kóser, hanem ha a párom látni akarja a gyerekét, akkor hagyjon el engem és menjen vissza hozzá. Vegye is feleségül, különben ő lelép a nővéréhez Svédországba és párom sose láthatja a gyereket, meg ellene fogja nevelni. Párom most vacilál, azt mondja, mit tehetne, a gyerek az övé és ha már megcsinálta, akkor az élete része akar lenni, így lehet, hogy elfogadja a lány feltételeit, de közbe meg itt zokog nekem, nem akar engem megint elveszíteni! Megteheti ez a lány? Ez szörnyű, hogy velûnk történik! Idén esküvőt akartunk :(

2015. márc. 23. 20:03
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
94%
Azért nem kell gyermeteg módon hozzáállni a dologhoz. Nem kell bemondásra hitelt adni egy állításnak. Az apasági vizsgálat ma már könnyen kivitelezhető.
2015. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
96%
Én vennék egy jó meleg sapkát, hogy ne fázzon Svédországban. és mivel a pár hónap ismeretség alatt nem volt ez a gyerek lebeszélve, tehát nem igazán várták, nem is tuti, hogy a párodé, fádalommal búcsút intenék, és egy fillérrel nem fizetnék többet, mint a mit megítélnek. A párod át lesz cs@szve.
2015. márc. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Nehogy egy ilyen zsaroló nőszemély kénye-kedvét kövesse a párod! Ha ezt megteszi, lesz a kislánynak még más ötlete is, a zsarolás ilyen. Sajnos itt nem igazán lehet mit tenni. Remélem, a hölgy személyazonossága megvan, nézzetek utána, hogy hogyan lehet jogi útra terelni az ügyet. Borzasztó, hogy valaki a gyereken keresztül akar valamit elérni. Drukkolok nektek, hogy sikerüljön észhez téríteni a libát.
2015. márc. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
84%
Először is, csináltasson a pasi dns tesztet, már magzatként is lehet. Ha az övé a gyerek, akkor meg menjen ügybédhez ez pereljen a gyermekelhelyezésért/láthatásért!
2015. márc. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
90%
Hallo, mielőtt teljesen elvisz a szívroham, apasági tesztet csináltassatok.
2015. márc. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Természetesen apasági tesztet csinálunk majd, ezt a lánynak is mondtuk és mondta, hogy nyugodtan, belemegy, mert mással nem volt együtt. De a lány azt mondta, hogy 2 hetet ad a páromnak, hogy összecsomagoljon és "felelősségteljesen átköltözzön"... 2 hét alatt kéne eldöntenie a páromnak, hogy mit csináljon, mert ez a p1csa azt mindta, hogy ha a párom nem választ, akkor a gyereket ellene fogja nevelni.
2015. márc. 23. 20:29
 7/43 A kérdező kommentje:
Egyébként teszt nélkül is szinte biztos, hogy a párom az apa, mert az egyik barátnőm az előző munkahelyén együtt dolgozott ezzel a lánnyal elég sokáig és ismeri annyira, hogy szerinte teljességgel kizárt, hogy a párom mellett mással is lefeküdt a lány, mert ilyen szempontból nagyon prűd a csaj :(
2015. márc. 23. 20:32
 8/43 anonim ***** válasza:
19%

Kérdező,

Vannak az életben nálad rosszabb helyzetű emberek is.

Történt egy hiba. ki kellett volna tartani egymás mellett.

Majd találsz magadnak újat! Ennyi...


Valahol éheznek, tömegesen halnak meg... te meg ilyen kis dolog miatt itt siránkozol....

2015. márc. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
8-as: ennyi empátiával, amennyivel te rendelkezel, bízom penne, hogy te például azon emberek közé tartozol, akik ennél rosszabb helyzetben vannak...
2015. márc. 23. 20:37
 10/43 anonim ***** válasza:
88%

A parod jo nagy hulye, ha hagyja magat.

Ilyen max. csak egy brazil szappanoperaban lehetseges. Bar egyaltalan nem is ertem, hogy a csaj mit akar, majd egyutt elnek boldogan, mint egy csalad? Szanalmas. Jarjatok utana mindennek.

Amugy lehet kegyetlenul hangzik, de en a parod helyeben , tolem mehetne ahova akar es vigye a gyereket is. Egy ilyen no , egyebkent is megprobalna mindenhol keresztbe tenni, a kesobbiekben is. Ugy, hogy borondot vennek neki, a gyerek meg egyszer majd ugyis felno, valoszinuleg ha felkeresne, elmondanam neki az egesz sztorit, utana ra van bizva, hogy elhiszi e vagy nem.

2015. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!