Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek ebből még lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből még lehet eljegyzés, házasság, gyerek?

Figyelt kérdés
A párommal 6 éve vagyunk együtt (én nő 27, ő 32). Már egy éve nincs szenvedély közöttünk, csak sex 1-2 hetente, sokat veszekszünk, nagy a feszültség. de szeretjük egymást. ő nem nagyon akar és nem nagyon tud változtatni a dolgokon, míg én mindent bevetek. de félek... hogy rossz döntést hozok. hogy már csak szeretet van, nem szerelem. és az elég egy gyerek után? elég egy hosszú házassághoz ha már most ezt érzem? nekem még lehet, hogy szenvedélyre, tűzre, sexre lenne szükségem!? mit tegyek? őt nagyon szeretem, nem akarom elveszíteni... de mégsem tudom mi legyen... félek... nem tudom, mi a helyes döntés....
2010. márc. 1. 16:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

a veszekedések általában sok apróság miatt van. nagyon feszültek vagyunk az anyagiak miatt és más miatt is. én annyira nem vagyok feszült, ideges, állandóan "agyaló" típus, hogy mi lesz, de ő igen, és a depressziója rám is átragad. és ezután jön a veszekedés, minden apróság miatt. a szeretkezést már próbáltam feldobni, de valahogy nem megy. nincs benne tűz, szenvedély, részről csak a muszáj és már rám is átragasztotta ezt. úgyhogy nekünk nehezen megy. mit tegyek? mivel tudnám feldobni?

2010. márc. 2. 09:57
 12/16 anonim ***** válasza:
84%

"szeretkezést már próbáltam feldobni"

Mivel próbáltad?

Sexi fehérnemű, masszázs, vibrátor, extrém sikosító/olaj, bekötött szem, szerepjáték, spontán 2 perces szex, "csak petting", romantikus este, illatgyertya...

Ha a párod stresszes kezdheted azzal, hogy végigmaszírozod az egész testét valamilyen olajjal, aztán ettől jól fogtok "csúszni" egymáson, az is izgi...

Stb stb.

Keress rá a praktikákra, rengeteg trükköt fogsz találni...

De véleményem szerint a szex feldobása, azaz a csábítás, az esetek 98%-ában a nő dolga... ha már sikerült bevadítani a pasit, akkor majd ő is tenni fog...

2010. márc. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Hívj fel :D megoldjuk a sexet :D.


Küld el sportolni, mozogjon termelődjön az endorfin. Ha ezután sem áll fel neki gyakrabban lépj.


Ő már csak barát.. Ha lesz egy gyereketek akkor mi lessz ? A pároddal már nincs meg a tűz... Te is a gyerekeddel fogsz aludni és ö lesz életed értelme... Ilyen életre vágysz. Vagy szerelemből gyereket???


Ha megbízható gondos és nem hagy el lehet érdemes gyereket vállalnod vele. Ezt én nem tom fiú létemre:).

Neked kel dönteni. Ez a kapcsolat csak ugy lehet jobb ha beszéltek a problémáitokról. Ha hallgatók és eltemetitek attól csak rosszabb lesz.

2010. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ismerem az érzésed, nálunk ugyan ez a helyzet, csak nekünk már van egy 18hós gyerek is.Amikor megismertük egymást jól ment, ő is jól keresett és nekem is volt munkám.Most hogy én gyesen vagyok, ő pedig elvesztette az állását anyagi gondokkal küzdünk, és minden kis apróságon veszekszünk (régen soha még csak nézeteltérésünk sem volt, peddig gondok akkor is voltak csak más jellegüek).Januárbnan volt egy kis mellékese, tehát abban a hónapban nem volt anyagi gond, és minden olyan volt mint anno, semmin nem veszekedtünk, olyanok voltunk mint egy állom pár, most hogy megint szükölködünk, jönnek a viták.Én nem idegeskedek, úgy vagyok vele, azzal semit nem oldok meg, páromnak viszont folyamatosan kattog az agya, hogy mit eszünk holnap.

Én azt mondom, hogy ezt a nehézkes időszakot együtt kell átvészelni, és megoldani.

Ugyan még nem mondtátok ki, de tudod "egészségben-pedegségben, jóban-rosszban, szegénységben-gazdagságban..."

2010. márc. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz csaje! Nem veszed észre, hogy nem vagy boldog! Mia frászt kedvelsz benne! Nagy gáz, kis kuplung=VÁLTÁS!
2010. ápr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kérlek elmondanád, hogy döntöttél, hogy nem bánod- e döntésed stb. Ha nem túl nagy kérés!

Üdv. Kty

2011. szept. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!