Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Barátom miért nem kéri meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom miért nem kéri meg a kezem, azt mondja nincs pénz azért de én nem hiszek neki . másnak meg kérik a kezét. Miert nem?

Figyelt kérdés

2015. júl. 3. 23:19
1 2 3
 11/22 Költőnő? ***** válasza:
90%

a leírásod alapján nagyon fiatalkának tűnsz...

Együtt laktok már egyáltalán?

2015. júl. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
97%

Semmit nem írtál a korotokról (talán te is belátod, hogy nem mindegy, hogy 20 évesek vagytok vagy mondjuk 30 felettiek), arról, hogy mennyi ideje vagytok együtt, a körülményeitekről, hogy együtt éltek-e, anyagilag függetlenek vagytok-e stb.


Ez utóbbi pl. azért jutott eszembe, mert pár hete olvastam egy a tiedhez hasonló kérdést, amiről aztán menet közben, a hozzászólók kérdéseinek köszönhetően kiderült, hogy egy 19 éves lány írta, akinek 20 éves a barátja, mindketten a szüleikkel élnek, tanulnak, így nincsen önálló jövedelmük, de ő úgy gondolta, hogy mivel már 4 éve együtt vannak, itt az ideje a lánykérésnek, és érveként felhozta, hogy sok hasonló korú barátnője posztolja sorra az FB-on az eljegyzéses fotóit.

2015. júl. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%

Ha bazi nagy lagzit akarsz, akkor érthető, hogy a semmire nem kéri meg a kezed. Ha neked elég lenne egy kéttanús lagzi nélkül, akkor csak kifogás.


Illetve van még egy lehetőség... ha nagyon fiatalok vagytok. Tudom, hogy manapság dobálóznak a jegygyűrűvel a semmire a 19-20 éves kis fruskák, de egy ilyen korú ember manapság az esetek többségében nagyon nincs megérve a házasságra, és a gyűrű is azért kell neki, hogy mutogassa, hogy bezzeg neki sikerült megfognia egy palit. Aztán összeházasodnak, és jaj, még nem éltem, nem tudtam, hogy ilyen a dolog, alkalmazkodni kell, azt meg nem szeretem...

max. annyi, hogy füllentett a pénzről, mert félt, hogy behisztizel, ha azt mondja, hogy még nincs kész rá lelkileg, mert azt fogod hinni, hogy nem szeret, pedig nem feltétlenül erről van szó.

2015. júl. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
96%
Ez a kérdés annyira gyerekes, hogy jobb, ha vártok még pár évet.
2015. júl. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
40%
Mert egy hisztis p|csa vagy, épeszű ember nem is akarhat elvenni.
2015. júl. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
72%

a pénz akkor lehet akadály, ha te kikötötted, hogy pl gyémántgyűrűt akarsz, mással eléd se álljon..

Amúgy a pénzre hivatkozni nem lehet. Ha egy férfi el akar venni valakit, meg fogja találni a módját annak, ha nem is egy külön kísérőgyűrűvel, hanem karikagyűrűvel eljegyezze a barátnőjét. Főképp ha félre is tesz rá akár pár hónapig a fizujából. Egyébként ez a legrosszabb , amit tehetsz.. ha számonkéred, hogy miért nem jegyzett még el. Vigyázz mert nagyon csalóka az ilyen érzés, ez ennyire eljegyezve lenni akarás érzése..! Lehet ha megtörténik az eljegyzés már te nem leszel annyira boldog, mint hitted.

2015. júl. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ha havonta 2000 ft-t félretesz, egy év alatt már tudna venni egy kísérőgyűrűt... :)
2015. júl. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
14%

Lehet hogy nem működik a szex a kapcsolatban!

Csak pótlék vagy! Előbb utóbb elhagy.

2015. júl. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
75%
Szerintem már nem szeret úgy mint régen ezért nem akar elvenni. Bocsi;)
2015. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk most lesz a lagzink a nyáron..eddig 3 millióba van + a nászút -afrika + olaszország 1 hónap édes mámor - amit már befizettünk előre tavaly novemberbe:-) Szóval a nincs pénz elég nyomos indok...ha az ember megnősül adja meg a módját..a két tanúval elmegyünk és összeházasodunk az nem mindenki vágya. Ahogy a 2-3-4..stb évig jegyben járni sem...
2015. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!