Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Barátom miért nem kéri meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom miért nem kéri meg a kezem, azt mondja nincs pénz azért de én nem hiszek neki . másnak meg kérik a kezét. Miert nem?

Figyelt kérdés

2015. júl. 3. 23:19
1 2 3
 21/22 A Tengerész ***** válasza:
Mert nem a kezedre van szüksége, hanem másodra.
2015. júl. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Feltettek pár kérdést, hogy jobban átlássák a helyzetet, hisz ennyi infó alapján csak találgatni lehet ezt is, azt is.

Te nem válaszoltál... Szerintem ez is csak hiszti.

Én sem vennék el valakit csak azért, mert hisztizik, meg azért se, hogy beálljak a sorba.


Valóban szereted, vagy csak kell valami mutogatni való? Netán csak egyszerűen magadhoz akarod láncolni?

Vagy túl jó parti, és nem akarod elszalasztani?

2015. júl. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!