Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megkéri a kezét, de a szülő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkéri a kezét, de a szülő fizeti a gyűrűt?

Figyelt kérdés

mit gondoltok arrol, hogy ha a fiú szülei fizetik azt a gyűrűt, amivel megkeri a barátnője kezét?

szülőként mit reagátok? baratnokent igent mondanátok? fiukent nem lenne ciki?


nyilván 18 év feletti fiúról van szó.

(torodj a sajat dolgoddal stilusu valaszokat mellőzzük)


2015. júl. 29. 16:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Tőrödj a saját dolgoddal! Ha ezt amúgy nem írod oda, azt hittem volna, te vagy a fiú vagy egy szülő...


De ezt totál nem értem, ha komoly kapcsolatot akar, fellősségteljes kapcsolatot, elkötelezettséget, akkor már az első lépéshez is illene neki összeszednie magát.

2015. júl. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
32%

Ha amúgy a srác és a családja gazdag,akkor ezzel nincs semmi gond.

Ha srác családja gazdag és támogatják a srácot (aki csóró,mert még tanul),akkor ezzel nincs gond.

Ha a srác csóró és a családja is...akkor kuka a kölyök,mégis miből tartana el egy feleséget és a gyermekeinket?

2015. júl. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Ez teljesen abszurdum. :) Baránőként ilyen fiúnak (gyereknek) nem mondanék igent. Fiúként pedig nagyon ciki, várja meg, amíg legalább annyi zsebpénze lesz.
2015. júl. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát így ennyi infó alapján nagyon sok mindent gondolhatnék, csak a teljesség igénye nélkül:


A, A nő kiharcolta az eljegyzést, a fiúnak még nincs meg a megfelelő anyagi keret erre ezért a szülő besegít.


B, A szülők nagyon örülnek annak, hogy ilyen komoly a fiatalok közötti kapcsolat, ezért felajánlják, hogy ők veszik a gyűrűt (inkább egy szépet, mint egy olcsóbb, de kevésbé tetszetőst - Pl mert anyukáék is így jártak) .


C, A fiú annyira nem ért ehhez és nem is érdekli ezért anyuci közbelép és ő veszi a gyűrűt, de az tuti szép és jó.


D,

E,

F,

...

stb.


Manapság 1001 dolog lehet amiért ez így alakult, én semmi esetre sem a rosszat látom benne elsőként.

2015. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szülők megtehetik, nem okoz nekik anyagik gondot, akkor semmi rosszat nem látok abban, hogy így is támogatják a fiúkat.

Nyilván itt arra megy ki a játék, hogy akkor mitől fognak élni, ha még egy gyűrűt sem tud megvenni.

Az eljegyzés "csak" egy gesztus, nem jelent összeköltözést, házasságot, semmilyen konkrét kötelezettséget. Kedves a fiútól, hogy így is ki akarja fejezni az érzelmeit, de nyilván nem fognak pár hónap múlva házasodni, önállóan élni.

2015. júl. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Hat amig egy gyurure sincs sajat penze, addig megis mire akar nosulni?

En igazan nem vagyok abban a taborban aki azt tartja hogy sajat lakas kocsi nyaralo nelkul hude felelotlenseg hazasodni meg szulni, de azert valami minimumnak megis illik lenni...

2015. júl. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
8%

Ha csak egy köves gyűrűt ka a lány, az csupáűn ajándék és nem eljegyzés. Akkor mindegy, hogy a fiútól kapja vagy a fiú szüleitől.

A karikagyűrűket viszony csak a fiútól fogadnám el.

2015. júl. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szülőtől származó gyűrű számomra csak akkor elfogadható, ha egy generációk óta öröklődő darabról van szó.


Nincsenek nagy vágyaim, ha nincs pénze akkor kérjen meg egy szál virággal. Bár nehezen hiszem el, hogy olyan lehetetlen lenne 5000ft-ot félretenni egy ezüst vagy acél gyűrűre.

2015. júl. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy férfiban legyen annyi önérzet, hogy a saját pénzén vett gyűrűvel jegyzi el a párját (hacsak nem családi darab). Ettől még más téren lehetnek támogatóak a szülők.
2015. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen szánalmas.


Az esküvőt ki fizeti majd? Azt is a szülők??

2015. júl. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!