Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megkéri a kezét, de a szülő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkéri a kezét, de a szülő fizeti a gyűrűt?

Figyelt kérdés

mit gondoltok arrol, hogy ha a fiú szülei fizetik azt a gyűrűt, amivel megkeri a barátnője kezét?

szülőként mit reagátok? baratnokent igent mondanátok? fiukent nem lenne ciki?


nyilván 18 év feletti fiúról van szó.

(torodj a sajat dolgoddal stilusu valaszokat mellőzzük)


2015. júl. 29. 16:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, mert ha a férfi nem dolgozik és a szüleivel vetet egy gyűrűt a lánynak, úgy gáz, és komolytalannak is tűnik az eljegyzés. Viszont sok családnál az is hagyomány, hogy az idősebb női rokonok pl.: nagyszülők gyűrűjével kéri meg a férfi a nőt, és ezzel öröklődik át az ékszer asszonyról, lányra. Így ez már nem sokkal másabb ha megveszik (pl.: ha nincs olyan gyűrű amit továbbadhatnának,) de csak akkor tartom elfogadhatónak, ha a férfinek van munkája, megtakarítása, hogy értelme legyen házasodni.
2015. júl. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az eljegyzési és karikagyűrűt a saját pénzéből vegye a vőlegény.

Természetesen segítheti a családja anyagilag, például az esküvőhöz, lakáshoz, tanuláshoz hozzájárulnak azzal nincs probléma.

De én ha férfi lennék, a gyűrűt elvből is a saját pénzemből akarnám megvenni és nőként is furcsának tartanám, ha a szülők fizették volna, bár azt is furcsának tartom, hogy ez hogy derül ki bárki számára.

2015. aug. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi gond én anno a feleségem kezét a nagymamámtól kapott karika ill kísérőgyűrűvel kértem meg így mindkettőnknek lett karikagyűrűje és feleségemnek egy gyönyörű antik kísérőgyűrűje. A gyűrűket ha meg kellett volna vennem igen néztem volna össz értékük 500.000 ezer forint. vékonyka karikagyűrűt pedig nem szerettünk volna :-) Szegény srác mire tudna gyűjteni..a kis vékony gyűrűk is 50-60-100.000 ft és akkor hol vannak még az igazi karikagyűrűk..gyűjtögethetne évekig.
2015. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!