Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyi ido utan fogja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ido utan fogja a /legtobb/ ferfi megkerni a no kezet?

Figyelt kérdés

Februarban volt 2 eve hogy egyutt vagyok a baratommal. Egyutt elunk, a kapcsolat mondhatni tokeletes. Sokat beszelunk a jovonkrol... mondja hogy egy napon majd szeretne feleseget meg gyerekeket de nem latom semmi jelet annak hogy fontolgatna az eljegyzest, vagy hogy a kozeli jovoben tervezne megtenni ezt a lepest.


En 25 eves korom korul szeretnek gyereket es biztos vagyok benne hogy hazassagban akarok szulni... mondom magamnak hogy ha nem teszi fel a kerdest a 3.-ik evfordulonkig akkor szakitok majd vele. Kaphatja a tejet ingyen egy ideig... de elobb vagy utobb meg kell vennie a tehenet, ha nem akkor meg elhagyhatja a farmot. Nem de?

Nem akarom fecserelni az idomet valaki olyannal aki nem tudja elkepzelni a jovojet velem 2-3 ev egyutt eles utan. Ha eddig nem fordult meg a fejeben a lanykeres az mar szerintem baj. Egy 28 eves ferfi szerintem eltudja ezt mar donteni... En csak nem szeretnek kifutni az idobol, ennyi.


Mennyi az atlag ido amit egy ferfi kivar a lanykeres elott? Mennyi ido utan fogyna el a Te turelmed? Meddig varnal?


Koszonom a valaszokat es bocsanat a kis regenyert...


2010. márc. 10. 20:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia:) Ez nagyon érdekes, mert nagyon korfüggő a dolog, szerintem. Illetve érés kérdése. Két év után a párom magától mondta, hogy idővel szeretne majd egy közös családot és reméli, hogy ez így is lesz. Azóta sokszor beszél az eljegyzésről és arról, hogy már kitalálta, hogyan is lesz:)

Nálunk viszont ez eléggé időhöz kötött dolog, mivel egyetemisták vagyunk, ráadásul ő orvosin...:(( (még jó sok éve van hátra)

Nálunk tehát felvetődne, lenne, de időben korai, még akkor is ha az elhatározás megvan bennünk.

Igazából egyet kell értsek Veled, azzal a ténnyel, hogy egy idő után nálam is természetes az, hogy eljegyzés "kell" bekövetkezzen. Természetesen ez nem egy olyan dolog, amit erőltetni lehet, mert ha "kisajtolod" a másikból akkor az úgysem lesz olyan...

De előfordulhat, hogy a párod szeret?! csak éppen a házasság mint olyan nem igazán fontos neki...nem tudom. Ezekről a dolgokról is kell tudni beszélni. Kinek mi fontos. Én pl. tudom, hogy a páromnak fontos a házasság (nekem is az egyébként...)...erről nem beszéltetek még? Mármint a "mikor" részéről? Én rendszeresen elmondogattam az elején, hogy nem szeretnék "vén" anyuka lenni...

Bocsi ha nem segítettem sokat, próbálkoztam:)

2o-L

2010. márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi együtt voltunk pontosan 2,5 éve és képzeled hogy már én is nagyon vártam ,de nem piszkáltam vele mert féltem hogy megfutamodik.Pontosan a születésnapomon kérte meg a kezem de engem sikerült megviccelnie mert pont egy gyűrűs dobozkába tett egy szép fülbevalót aminek én olyan csalódott képet vágtam(persze én a gyűrűt vártam),ezt a szülinapomra szánta,majd később elmentünk egy étterembe és teljesen váratlanul elő vette a gyűrűt és megkérte a kezem.Akkor 22 éves voltam.
2010. márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem,te mot csak erre vagy beindulva,nyugi velem is vol mar ilyen dolog,mert pasimmal mar utjuk a 3dik evfodulot,de en mot kulonkoltoztem,igy zabadabbnak erzem magam.Es eloszor azis kerdeses,hogy ti egymanak e az igazi tarak vagytok e?Kerdezd meg tole,hogy en vagyok neked az igazi?Eis ezt tettem,aztan azt mondta nem tudja...mondom oke,eli szomoritott sirtam is,mert en szeretem,de mar csak szeretetbol,most ott tartunk,hogy talakozunk heti 2szer ottalszok,de nem elunk egyutt.bocsi a regenyert!En azt tanacsolom,ha ez ennyire feszit belulrolnyugodtan kerdezd meg tole,de persze finoman,e ne feldultan ahogy itt tetted,mert akkor megfog ijedni,es persze nem szabad,hogy fenyegetettnek eezze magat!Sok szerencset,majd ird meg mire jutottatok.
2010. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
20:54-es vagyok még csak annyit hogy már 4,5 éve házasok vagyunk és 2 gyönyörű gyerekünk van (3 és 1 évesek)
2010. márc. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
bocsi a hibakert kicsit gagyi a laptop billentyuzete,bocsi meg egyszer erte!!!!
2010. márc. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Hat év után behúzott egy ékszerboltba, és kikérte a karikagyűrű garnitúrát, pont a névnapomon. Csak lestem, mert én meg nem akartam férjhez menni. Nem hozzá, de senkihez sem. Három éve házasok vagyunk.
2010. márc. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Oh 20:54-es.De jooo nektek!Gratulalok a gyerekekhez!Sok boldogagot nektek!Ti vagytok a peldakepem:-)
2010. márc. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Wow... koszonom a gyors valaszokat :) Azt nem irtam hogy a 28 de azt nem hogy en meg 23 /leszek jovoheten/ hmm... lehet hogy akkor majd leterdel elem egy kis dobozzal jovohet szerdan? Aah... nem hiszem :)

Tudja hogy szeretnek babat az elkovetkezendo 2-3 evben es mondja hogy ez ok is de amikor a hazassagra jon a tema akkor meg csak a szajat huzza meg hogy ne hasolitgassam magam masokhoz. Ha szeret es velem tervezi az eletet akkor igenis vallaljon fel, vegyen el adja meg nekem ezt az oromot. Ha most megkerne 24 eves korom korul meglenne a lagzi... utana meg 25 evesen jonne a baba a kovetkezo meg 28 evesen. Jajj... mar ugy kifundaltam. De hat ugye ember tervez Isten vegez... :(

2010. márc. 10. 21:04
 9/23 anonim ***** válasza:
57%

Szia!


Sajnálom, hogy a TE korod nem derült ki.


Manapság nem nagy divat házasságot kötni, többek közt sajna manapság ez pénz kérdése is.


Én is szeretnék családot, meg gyerekeket, párommal januárban voltunk 3 évesek. Mi is sokat beszélgetünk a jövőnkről, meg terveinkről, de sajna minden egyes beszélgetésnél elveszem a jókedvét, ha az esküvő felé terelődik a szó. Én nem szeretnék esküvőt, akik szeretik egymást azok szeretik papír nélkül is egymást, akik meg nem, azok utána sem fogják. Ráadásul egy csomó más jogi oldala is van amiért ellene vagyok.


Manapság sokan inkább csak élettársi kapcsolatban vannak. Nem véletlen hogy a Polgári Törvény Könyv is foglalkozik ezzel a dologgal, ráadásul a hűség szót ki is vették ennek szövegéből.


Régebben szinte kötelező volt az esküvő, és a nők már 21-24 évesen több gyermeknek adtak életet.


A női egyenjogúság miatt, meg megindult nektek is a karrierépítési lehetőség. Vagyis vagy gyerekek előtt dolgozod magad halálra, vagy majd csak utána. Egyik sem jobb, vagy rosszabb. Persze örülök, hogy van egyenjogúság csak mindenki másképpen értelmezi:S


26F

2010. márc. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
40%
Igazat adok neked,igen is kérje meg a kezedet,2 év nem kevés és meg,raadasul egyutt is éltek,mire var még?Tedd fel neki a kérdést?
2010. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!