Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyi ido utan fogja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ido utan fogja a /legtobb/ ferfi megkerni a no kezet?

Figyelt kérdés

Februarban volt 2 eve hogy egyutt vagyok a baratommal. Egyutt elunk, a kapcsolat mondhatni tokeletes. Sokat beszelunk a jovonkrol... mondja hogy egy napon majd szeretne feleseget meg gyerekeket de nem latom semmi jelet annak hogy fontolgatna az eljegyzest, vagy hogy a kozeli jovoben tervezne megtenni ezt a lepest.


En 25 eves korom korul szeretnek gyereket es biztos vagyok benne hogy hazassagban akarok szulni... mondom magamnak hogy ha nem teszi fel a kerdest a 3.-ik evfordulonkig akkor szakitok majd vele. Kaphatja a tejet ingyen egy ideig... de elobb vagy utobb meg kell vennie a tehenet, ha nem akkor meg elhagyhatja a farmot. Nem de?

Nem akarom fecserelni az idomet valaki olyannal aki nem tudja elkepzelni a jovojet velem 2-3 ev egyutt eles utan. Ha eddig nem fordult meg a fejeben a lanykeres az mar szerintem baj. Egy 28 eves ferfi szerintem eltudja ezt mar donteni... En csak nem szeretnek kifutni az idobol, ennyi.


Mennyi az atlag ido amit egy ferfi kivar a lanykeres elott? Mennyi ido utan fogyna el a Te turelmed? Meddig varnal?


Koszonom a valaszokat es bocsanat a kis regenyert...


2010. márc. 10. 20:42
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Van hogy ugye a tema szembe jon velunk: romantikus filmben lanykeres, eskuvo, barati korben eljegyzes... stb. Ma a teveben volt konkreten errol szo, egy pap beszelt errol, en meg elkeseredetten felnyoszorogtem: "Jajj.... kapcsoljuk ki... nem akarok errol hallani, velem ez sohasem fog megtortenni." Nem reagalt semmit majd kb 2-3 par perc mulva kikapcsolta a tevet es megsimogatta a hatam majd elhagyta a szobat. Mintha sertesnek vette volna hogy mondtam "velem ez sohasem fog megtorteni' vagy nem tudom.

Angliaban elunk es igen, olvastam a neten hogy otthon mar van ez az elettarsi kapcsolat, komolyan... en mar azzal is beernem - de o nem magyar nemzetisegu, nem is beszel magyarul.

Amugy meg itt - higyetek el - lehet hogy egy kisebb eskuvo olcsobban kijonne itt mint Mo.-on, de ez mar mas tema

2010. márc. 10. 21:27
 12/23 anonim ***** válasza:
Megint a 20:54-es vagyok kedves kérdező szerintem ha sokat beszéltek róla akkor biztos nemsokára eljön a te időd is csak kérlek ne légy türelmetlen mert sokszor ez rontja el az egész pillanatot.Az esküvőt úgy oldottuk meg egy évvel később hogy az étteremben kifizettük az előleget és utána a többit így nem vertük adósságba magunkat mert az esküvői pénzből ki tudtunk fizetni mindent.És még maradt is hogy nászútra menjünk.(100 személyes esküvőnk volt)Albérletbe kezdtük és még most is sokszor elröhögjük hogy legtöbbször hagymánk se volt (most már jól keresünk) mint a népmesébe a szegény embernek.De szeretjük egymást nekünk mindig ez volt a lényeg és együtt kiharcolunk mindent amit el akarunk érni.
2010. márc. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eljegyzes..


Ebben a kérdésben a 13:08 as válaszolónak egész jó ötlete van

2010. márc. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
"Nálad a drasztikus megoldás segíthet: költözz haza a szüleidhez, ha reklamál mondd meg, hogy Te családi állapotod szerint HAJADON vagy, tehát oda költözöl, ahova akarsz. ha ezek után elgondolkodik, és megkéri a kezed, akkor szeret. ha nem, akkor kár a gőzért, sok értelme nincs folytatni, inkább keress egy számodra megfelelő férfit, ne vesztegesd rá a drága idődet!" Előző voltam
2010. márc. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Koltozz kulon,es kezdj uj eletet! Enis Angliaban lakok,ugyanezt tettem! tobbmint 2es fel ev utan,mert nem lehet ketsegek kozott orlodni!Hidd el,sokkal konnyebbnek fogod erezni magad utana!:-)Minden jot kivanok!Milyen nemzetiegu a parod?Mert nem angolra jellemzo,az angol fiuk szerintem,nagyon kedvesek,es kapcsolat kozpontuak,udvariasak stb...lengyel,vagy alban,muszlim?milyen nemzetiegu ha nem baj,hogy kerdezem?
2010. márc. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Del-Afrikai... es altalaban ok is eleg hamar elkotelezik magukat szerintem, de o mas :) meg ertem hogy ha nem akarja elsietni es biztos akar lenni a dolgaban de az erdekesseg azaz hogy ha babarol van szo akkor nagyon nyitott, sot! Kapcsolatunk elejen egyszer mar voltam varandos es akkor is o volt inkabb a lelkesebb... de spontan elveteltem a 2.-ik honapban. Nem terveztuk a babat es jelenleg azzal inkabb en akarok meg varni egy kicsit, csak most valtottam munkahelyet szoval a baba kerdes nalam meg varhat en szeretnek mar megallapodni.

De erot ad hogy nem en vagyok az egyeduli leanyzo aki hasonlo cipoben jar.

Nem... nagyon nehezen tudnam ott hagyni, varok jovo februarig, az 3 ev, ha addig nem tortenik semmi talan lepek

2010. márc. 10. 23:23
 17/23 anonim ***** válasza:
42%
Hát szerintem is fontos a házasság, de én soha nem adnék ilyen ultimátumot. Szerintem ez undorító dolog. "ha nem veszel el eddig és eddig akkor elhúzhatsz"... Ha szeretsz valakit akkor házasság nélkül is szereted, nem a papírtól kell várni a csodát (hogy pl komolytalan volt, megkomolyodik, nem szeret, szeretni fog). Ha olyannal vagy akit szeretsz akkor miért futnál ki az időből? Nem a lánykérés bizonyítja a szeretetét és te nem szereted őt igazán ha képes vagy elhagyni pusztán azért mert nem húzott gyűrűt az ujjadra!? Az időről meg... Hát én kamasz koromban jártam ilyen 2-3 éveket a barátaimmal. Szerintem ez annyra nem sok idő. De te tudod, én nem lennék képes erre, nekem ennyit nem ér a házasság.
2010. márc. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
80%

Miért nem akarják elvenni a férfiak a nőket?? Úgy igazán kérdem. Megvan minden, otthon, kaja, szex, ellátás, minek az a papír? Régen a papír volt ezekhez a belépő. Nem csoda, ha rohantak a férfiak az anyakönyvvezetőhöz. Az enyém is ezt tette, mert a Biblia tanítását követvén szűzek maradtunk a házasságig. Volt motiváció.


De azt azért nem értem: ha tényleg nem jelent semmit az a papír, miért nem lehet egy két tanús esküvőt rendezni annak a nőnek a kedvéért, akit a férfi szeret, és látnivaló mennyire fontos ez neki?


Csak nem azért, mert olyan indokok vannak a háttérben, amit elmondani nem akar a férfi, mert nagyon megbántaná vele a párját? Ehelyett jön a ködösítés.

Vagy a férfinek homályos félelmei vannak. Így most jó, ha elveszem a párom, lehet hogy megváltozik valami, és rosszabb lesz.


Igazán és őszintén kíváncsi lennék arra, ki miért nem veszi el a vele együtt élő nőt.

2010. márc. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
3 éve vagyok együtt a párommal,van már két gyermekünk is. De sose került szóba az esküvö. Bár tudja,h én nem szeretnék. Tudja a okát is,amit elfogadott...az ok pedig más azt mondaná, megoldható,de számomra nem. Mindig ugy szerettem volna,h apum vezet az oltár elé,de sajnos apukám 2,5 éve meghalt...és nem bírom másképp elképzelni...ennyi
2010. márc. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Én azonnal: szép vagy, nagyon okos (de annyira nem, hogy az esetleges lemaradásom behozhatatlan legyen), hasonló az érdeklődésed, de nem majmolsz, hanem élsz magadnak és a hobbijaidnak, amitől élvezet a magabiztos társaságod és elvekkel rendelkezel, netán még az élet gondjaitól függetlenítő egzisztenciával is rendelkezel. Persze érthetetlen, mi szükséged van rám, mivel a jég hátán is megélsz egyedül is...


Nagyjából soha: abban látod életed célját, hogy házasságra lépsz, utódokat hozol világra, robotolsz és húdeörülsz az egyszerű dolgoknak is. Egyeseknek bizonyára öröm, hogy létük annyi, hogy adót fizetnek amíg erre alkalmasak, fajfenntartanak, gondoskodva a következő adófizetőkről és közben lehetőleg szórakoznak, de ez nem sokkal különb, mintha birkának születnek, csupán változatosabb.

2010. márc. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!