Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyi ido utan fogja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ido utan fogja a /legtobb/ ferfi megkerni a no kezet?

Figyelt kérdés

Februarban volt 2 eve hogy egyutt vagyok a baratommal. Egyutt elunk, a kapcsolat mondhatni tokeletes. Sokat beszelunk a jovonkrol... mondja hogy egy napon majd szeretne feleseget meg gyerekeket de nem latom semmi jelet annak hogy fontolgatna az eljegyzest, vagy hogy a kozeli jovoben tervezne megtenni ezt a lepest.


En 25 eves korom korul szeretnek gyereket es biztos vagyok benne hogy hazassagban akarok szulni... mondom magamnak hogy ha nem teszi fel a kerdest a 3.-ik evfordulonkig akkor szakitok majd vele. Kaphatja a tejet ingyen egy ideig... de elobb vagy utobb meg kell vennie a tehenet, ha nem akkor meg elhagyhatja a farmot. Nem de?

Nem akarom fecserelni az idomet valaki olyannal aki nem tudja elkepzelni a jovojet velem 2-3 ev egyutt eles utan. Ha eddig nem fordult meg a fejeben a lanykeres az mar szerintem baj. Egy 28 eves ferfi szerintem eltudja ezt mar donteni... En csak nem szeretnek kifutni az idobol, ennyi.


Mennyi az atlag ido amit egy ferfi kivar a lanykeres elott? Mennyi ido utan fogyna el a Te turelmed? Meddig varnal?


Koszonom a valaszokat es bocsanat a kis regenyert...


2010. márc. 10. 20:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Az ismertségi körömben kb 3-4 év után van eljegyzés.


És való igaz,minek is venne el akár engem is a Párom??!!

Megadtam neki mindent eddig is,azután is.

Magánházban laktam,ő hozzám költözött,van főtt kaja minden nap,mosott ruha egyebek és még pénzt se kértem tőle a közös konyhára.

Egész eddig.Most munkanélküli és el akarta adni az autóját.

Én meg nem engedtem.Mondván,majd közösen fizetjük.

Szóval a lényeg az szerintem,hogy mivel úgymond nincs motiváció,így minek is házasodna?

Nálunk max annyi,hogy a Párom gyerkőcöt szeretne,én meg kijelentettem,hogy csak családba jöhet.Vagyis,ha házasok vagyunk.

Nálunk ez közös döntés lesz,hogy mikor,de már a Párom mondta( fél év együtt lakás után) hogy elvesz feleségül,ha lesz pénzünk.Most gyűjtünk.

Szerintem próbáld vele megbeszélni,hogy mit szeretnél,én például,ha a Párom nem mondja,rá nem jöttem volna csupán célozgatásból,hogy mit is akar.

Kerek perec megmondta,hogy ő házasságot szeretne és meg is indokolta.

Sok sikert és boldogságot nektek!

20/L

2010. márc. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy a te párod férfi.
2010. márc. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
a legtöbb férfi addig húzza ameddig csak lehet. Az én párom már talán eljegyzett volna, de én mindig el mondom neki, hogy 3évnél elöbb semmi képpen. És eljegyzés után is az esküvővel minimum 2évet várunk. Ez idő alatt legalább eldöntheti, hogy biztosan el akarja e kötelezni magát. És ha mást szeretne, akkor menjen.
2010. márc. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!