Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tényleg ennyire fura dolog ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire fura dolog ez?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy a páromnak már a kapcsolat kezdetén elmondtam hogy ha úgy alakul (nem csak vele mással is így lettem volna)5-6év amit max várnék arra hogy valaki eljegyezzen.Szerinte ez elég nagy "bunkóság" mert hogy hogy lehet ilyen gondolni.Én úgy gondolom ha valakivel együtt van az ember ennyi ideig már el tudja dönteni mit is akar tőle.Nagyon szeretem de ez nekem fontos.Nem emlegetem nem cseszegetem vele és nem aktuális a kérdés de én nem érzem furának hogy szeretnék valamit kezdeni az életemmel és nem majd 10 év múlva.Nem akarok azonnal esküvőt sem és semmi ilyet míg mindketten úgy nem gondoljuk és ezt ő is tudja.
2010. márc. 22. 20:06
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
80%
Ha valaki szeret és már együtt vagyunk jópár éve az nekem elég bizonyíték hogy komolyan gondolja és nem egy éjzsakára. :D
2010. márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
75%

"nem tudnám összeilleszteni az elveimmel"

Szép is a szerelem...

2010. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Egyértelmű hogy nem az első randin közöltem vele,hanem akkor amikor a terveinkről beszéltünk azaz hogy ha úgy alakulna mit szeretnék ilyesmi.Egyébként ő is szeretne házasságot.Nem szeretném magamhoz láncolni és semmi ilyesmi.Szóbahozta már azt is,hogy költözzünk össze de én nem szeretném úgy hogy igazából ő tart el(tanulok még és nem tudnék résztvenni annyira a háztartás pénzügyi részében)mert nem vagyok ilyen.Inkább várok még picit és akkor mindketten keresünk rendesen.Ő ezt elfogadta és azt mondta ő nem bánja és teljesen ésszerű indok.
2010. márc. 22. 20:32
 14/37 anonim ***** válasza:
49%

ne hallgass azokra akik bunkomod szoltak hozzád...


nem árt előre tisztázni a dolgokat (persze nem első randin)...én páromnak elmondtam ,hogy 30 éves korom körül gyereket szeretnék,és nem 1-2 éves kapcsolatba,gyereket csak ugy vállalok,ha össze vagyunk házasodva (nekem 2 tanuval is megfelel)....szoval még 2-3 évig elvagyok vele is ugy,hogy nem igér semmit,de utána vagy összeköltözünk,gyürü,minden ami kell,vagy ennyi volt szép volt (érzem h ő az igazi,de pasiknak nem árt konkrétan megmondani mit akarsz,maguktol nem találják ki)...reakció? félig nálam lakik,és épp egy fincsi vacsival probálja bizonyitani,hogy nem fog éhenhalni akkorse,ha épp nem érek rá én főzni:D

22/L

2010. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Utolsó azt hiszem mi elég sok dologban gondoljuk ugyanazt :) Én bár azt nem emlegettem hogy gyerek meg ilyesmi de ő már szóbahozta ezt is hogy kb 5 éven belül szeretne gyereket.És nálam is hasonló a dolog mert nem szeretnék csak úgy gyereket szülni felelőtlenül a "nagyvilágba".
2010. márc. 22. 20:46
 16/37 anonim ***** válasza:
83%

ma 20:43

Erős jellem lehetsz a kérdezővel együtt, szerintem ti hordjátok majd a nadrágot a kapcsolatban és apa csak egy csicska lesz... de meg is érdemlik!

2010. márc. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Hát egyátalán nem lesznek csicskák miért lennének?Nem értem miért vagyunk rosszabbak mint azok a nők akik pénzért mennek a pasihoz meg gyereket szülnek hogy velük maradjon a pasi.Mi csak tudjuk mit szeretnénk ennyi az egész és ez nem azt jelenti hogy a férfiak papucsok lennének.Nem is szeretném.
2010. márc. 22. 21:00
 18/37 anonim ***** válasza:
81%

szerintem semmi gáz nincs a gondolkodással.Azt sem értem miért kell leszólni,észszerű körülmények között ez a mondat szerintem igenis belefér egy beszélgetésbe, semmi rossz nincsen benne.

Én is megmondtam a páromnak,hogy bizony szeretném ha elvenne majd,és hogy 26-27 évesen már az első babámat is bevállalnám,de szeretném,ha házasságba születne.23 évesen,két év együttélés után nyilván hülyén gondolkodom,én is,hogy nekem igenis fontos az a bizonyos papír....

2010. márc. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
55%
Nem csak azt tudhatja mit szeretne aki kiadja az ultimátumot hogy ha nem veszel el ekkor meg ekkor... Nem tudom miért de nekem ez visszataszító...
2010. márc. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ:)
2010. márc. 22. 21:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!