Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tényleg ennyire fura dolog ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire fura dolog ez?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy a páromnak már a kapcsolat kezdetén elmondtam hogy ha úgy alakul (nem csak vele mással is így lettem volna)5-6év amit max várnék arra hogy valaki eljegyezzen.Szerinte ez elég nagy "bunkóság" mert hogy hogy lehet ilyen gondolni.Én úgy gondolom ha valakivel együtt van az ember ennyi ideig már el tudja dönteni mit is akar tőle.Nagyon szeretem de ez nekem fontos.Nem emlegetem nem cseszegetem vele és nem aktuális a kérdés de én nem érzem furának hogy szeretnék valamit kezdeni az életemmel és nem majd 10 év múlva.Nem akarok azonnal esküvőt sem és semmi ilyet míg mindketten úgy nem gondoljuk és ezt ő is tudja.
2010. márc. 22. 20:06
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
73%
Én elfogadom ha valakinek fontos de azt nem hogyha annyire attól függg a boldogsága hogy képes ultimátumot adni. Arról nem is beszélve hogy szerintem azért ti sem fogadjátok el, ld. mindenáron kevesebbnek akarjátok bemutatni azt aki nem házas (mert nem lépett "magasabb szintre", "biztos feminista") Tehát valahol belül nektek is az a meggyőződésetek hogy az a jó ahogy ti gondoljátok... Ki mondta hogy nekem nem szent a család? Hogy nem fontos? Semmi sem fontosabb, de ehhez nekem nem kell papír! Még csak feminista sem vagyok vagy szabad gondolkozású. Sőt elég szigorű elveim vannak sőt régimódiak a mai világban de amikor azt hallom hogy ha eddig és eddig nem vesz el... Olyankor összeszorul a gyomron és elveszik a varázs. Én is örülök ha megkérik a kezem, de csakis akkor ha magától megy és nem én kérem.
2010. márc. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a kritikát is :) További szép estét mindenkinek.
2010. márc. 22. 23:24
 33/37 anonim ***** válasza:
48%

21:35

pontosan igy van:)

szép napot Mindenkinek

2010. márc. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
48%

ma 20:43

Erős jellem lehetsz a kérdezővel együtt, szerintem ti hordjátok majd a nadrágot a kapcsolatban és apa csak egy csicska lesz... de meg is érdemlik!


20:43-as vagyok


csicska?meg én a nadrágot?

nem mondanám...

erős jellemnek erős vagyok,de párom is az,akaratos,önfejű,de mindemellett imád,az egyenességemmel együtt

huszonévesen nem érdekel,hogy hivatalosan együtt vagyunk-e...de ha már baba,akkor had szülessen már ugy,hogy az apukája a férjem...

együtt vagyunk 19 éves korom ota(ő 22 volt akkor)...ha 5-6 év alatt nem képes eldönteni,hogy hivatalosan is hozzámköti magát,akkor bár szeretem,de keressen olyat,aki ezt elfogadja...

2010. márc. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
66%
szerintem anszolút természetes igény, hogy ennyi idő után mondjon valaki A-t vagy B-t. ha képtelen, akkor vagy nem is szeret, vagy egy döntésképtelen lúzer. egyik esetben sem érdemes rá még egy napot pazarolni.
2010. márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm a válaszokat :)
2010. márc. 24. 16:38
 37/37 anonim ***** válasza:
75%

A kérdezővel egyetértek és azokkal a nagyon is öntudatos nőkkel, akik a házasság mellett érvelnek!

Érdekes, hogy a jó válaszokat pontozták le!


Sőt, jó ha a kapcsolat elején a nők tudatják a párjukkal, hogy mit gondolnak a házasságról!

Az első 4-5 hónapban már azért jó tudni, hogy a másik személy egy házasságellenes, vagy függetlenségét imádó, avagy linkóci alak! Azért ezt jó tudni egy nőnek!

Akkor nem pazarolt el sok időt egy olyan személyre, aki nem akar tőle semmit, csak szórakozni!

Ha meg elfut, fusson!!!! Sőt, még segítek is neki benne!

Sőt ezzel lehet megtudni, hogy a pasi bevállal-e minket igazán, ha ezt a kérdést feltesszük neki. Ha elfut, akkor annyit ér a pasi.


Ez kb. olyan, hogy én nem akarok soha gyereket, és 5-6-7 éve együttélek valakivel, de nem akarok gyereket de ezt nem is mondom ki, mert a pasit bent akarom tartani a kapcsolatban pl. a házasságszédelgés is ugyanez.


Jobb ezt a kapcsolat elején tisztázni! Mert van olyan személy, akinek ez fontos!

Nekem személy szerint csak akkor fontos a házasság, ha gyereket szeretnék, amúgy nem.


De ha dúsgazdag lennék, akkor nem házasodnék. Biztos imádna érte az "élettársam" :D

Akkor biztos kérdezés nélkül megkérné a kezemet:D

2010. márc. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!