Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy képzeled el a tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képzeled el a tökéletes lánykérést?

Figyelt kérdés

2015. dec. 31. 17:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szenteste, utána gyors posztolni a facebook-ra. A többi nem lényeg... :D
2015. dec. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen ez elég találó volt a mai fiatalokra. Lehetőleg készüljön róla "facebook gyanús" fénykép is. :)
2015. dec. 31. 17:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

egy olyan napon, amikor abszolút nem számítok rá! Ergo szülinap, karácsony, valentin nap abszolút kilőve :D

egyébként nekem attól lesz tökéletes, ha az kéri meg a kezem, akivel igazán egymásnak lettünk teremtve. :)

2015. dec. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kincsesne ***** válasza:
Tökéletes válasszal. :-)
2016. jan. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amikor abszolút nem számítok rá. :)
2016. jan. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10%

Emancipált nő vagyok.

Semmiféle "lánykérést" nem fogadnék el. El is áshatná magát, aki próbálkozna. Még viccből sem. Különben sem vagyok lány, már régóta. Különben sem kell KÉRNI, közös megegyezés kell.

Micsoda férfi az, aki kéreget, főleg, ha még TÉRDEN ÁLLVA is! Szégyen. Nem élünk a középkorban, rég egyenlőek vagyunk; nem?

Együtt vegyük meg a közösen kiválasztott egyforma jegygyűrűt!


A hideg kiráz a gondolatra is.

2016. jan. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Hát, utolsó, téged nemigen fog elvenni senki sem...

Te, ha akarnál se találnál olyan m@rhát, aki eléd mer állni egy ilyen ötlettel.

A kérdésre válaszolni nem tudok egyébként, mert én sem akarnám, hogy megkérje a kezem bárki is, mert nemet kellene mondanom.

2016. jan. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Milyen jó.hogy már nem is kell találnom ....
2016. jan. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 gergelice16 ***** válasza:
A lényeg az, hogy mindketten boldogak legyetek, mert a kapcsolatotok szintet lépett. Ha ehhez az kell, amit az előző válaszoló írt, akkor ezt el kell fogadni, és úgy kell szervezni. Annyiban egyetértek vele, hogy a mód sokkal kevésbé számít. Úgy csináld, hogy jó legyen majd visszaemlékezni. Szerintem vidd el a kapcsolatotoknak valamelyik fontos helyszínére, beszélgessetek, érezzétek jól magat, aztán csak kérd meg a kezét.
2016. jan. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1. közös megegyezés - hogy igen, szeretném, meg ő is > fontos, különben pfára esés lesz


2. viszont legyen meglepetés a hogyan meg a mikor, de nekem az ideális egy kirándulás alkalmával, vagy nyarálás, tóőarton, fürdés közben... napkelte/nyugta nézés a hegyen, stb.


3. NE szülinap, nlvnap, karácsony, szilveszter, stb...

2016. jan. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!