Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párom 5 év után sem hajlandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom 5 év után sem hajlandó megkérni. Nekem a házasság fontos! Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Az 5 évből 2 éve együtt élünk, mindketten dolgozunk, van félretett pénzünk is. A lakás amiben élünk az én nevemen van. A nagymamámtól örököltem, ebben élünk. Nem szeretnék nagy esküvőt, elég egy kisebb kb 20 emberrel, csak szűk család és a barátaink, és egy vacsora tortával.

A párom azt mondta félt, hogy mikor kerül elő ez a téma megint. Összeköltözéskor beszéltünk róla, arról volt szó, hogy ha minden rendben megy és tudunk együtt élni, akkor 1 éven belül megkér. Nekem soha egyszer sem jelezte az elmúlt 2 évben, hogy problémája lenne velem, ezért nem értem.

Most azt mondja , hogy a házasság hülyeség, csak papír, jó neki anélkül is, nem akar soha megnősülni. Nem akarja eldobni a szabadságát, a függetlenségét. Becsapva érzem magam. Én nem ezért vártam rá 5 évet, hogy életem hátralévő részét egy sima barátnőként éljem le. Engem nem így neveltek. Házasság nélkül pedig nem szülnék semmiképpen sem. Ő gyerekről még 10 évig hallani sem akar, azt mondta. Ha ezeket tudom, össze sem költöztem volna vele. Nagyon csalódott vagyok.


Ti szakítanátok ilyen esetben? Én 25 éves vagyok, a párom 30.


Kérem csak olyanok válaszoljanak akiknek a házasság fontos, és nem nézik le, és engem sem ítélnek el amiatt, mert nekem fontos!


2016. jún. 7. 15:21
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Mekkora egy gusztustalan f.éreg, kapjon szifiliszt attol a notol. Eldobni egy szerető komoly nőt masert... magat minositi, undorito hazug ember. Na de nem baj, a sors tudod hogy lecsap mindenkire, vissza fogja kapni!!! :)



Koztem es a parom kõzt 8 ev van, mivel a 30hoz közelít igy mar megvan benne a vágy az elköteleződesre. Jovore lesz az eljegyzes, mondta hogy a házassággal nem akar sokat várni :) (egy ferfi szajabol szepen hangzik azert). En egy olyan kapcsolatbol jottem ki ahol a parom nem igazan akart még megallapodni, en megertettem, kulon valtak utjaink kesobb. Nem sokkal azutan pedig jott a jelenlegi parom, halat adok az Egnek erte hogy az utamba ejtette :)



Ha van esetleg valtozas arra kivancsi lennek :D

Neked pedig sok sikert a tovabbiakban, talald meg eleted parjat! :)

19/L

2016. jún. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom kérdező! <3 de tényleg ne aggódj, találsz majd jobbat. inkább, mint hogy még éveket vesztegettél volna el vele. jó döntés volt.

szerencsére már a korosztályodban is sok pasi vágyik az elköteleződésre, komoly kapcsolatra,házasságra majd gyerekekre. remélhetőleg találsz majd ilyet. minden jót!

2016. jún. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

még várja az igazit (aki nem te vagy).

sajnálom.

2016. jún. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

A párod gerinctelen és érzelmileg nulla mert tudta, hogy neked ez fontos. Én megmondom őszintén, a párommal szóba került a dolog és ő is azt mondta, h csak egy papír. Mondtam, hogy nekem nem az. Igen is, éreztettem vele, és kimondtam neki, hogy többre tartom magam egy élettársnál. Abban egyeztünk meg, ha lesz gyerek házasság is. Én nem fogok vadasan élni! Mi másfél éve vagyunk együtt egyébként és jobb ezeket minél hamarabb megbeszélni. Azóta, ha szóba kerül a dolog, szoktunk menyasszonyi ruhákat is nézegetni, nem szokott leszólni ha mutogatom neki. A párom szüleinek a házassága is sajnos rossz volt és testvére is elvált. Persze mondtam neki, hogy értse meg, nem a házassággal van baj, hanem azzal hogy az emberek nem tudnak egymásra vigyázni. De mondom, amikor szóba került ez a dolog, hogy ha lesz gyerek akkor házasság is, mert nekem ez így megfelel, akkor még csak 1 év 4 hónapja voltunk együtt. Januárban lesz 2 éve, hogy együtt vagyunk. Nagyon nem mindegy! Szóval ennyi az én történetem. Kapcsolat elején kell letisztázni.

Kérdező, az ilyen párt ne sajnáld. Nekem ha ilyet mondott volna, tök mindegy mikor szakítottam volna.

2016. aug. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó voltam: gyerektémára visszatérve. Nekem elmondta a párom, hogy ha azt mondtam volna neki, hogy nem akarok gyereket, nem lenne velem mert ő családot szeretne. A másik meg az,hogy nekem fontos a házasság és nem is engedek belőle. Annyi kompromisszumot kötöttem, hogy ha lesz gyerek, nekem úgy is tökéletes lesz,még egy pocakos esküvőben is benne lennék. De egy életen át csak élettársként ki van zárva.
2016. aug. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó szerencsés a párod. Én pl terhesen nem akarnék esküvőt, szerintem az a legszánalmasabb, amikor cska azért házasodnak mert gyerek lesz.

Szóval szerencsés mert nem ragaszkodsz ennyire hozzá:D Én megmondtsam h gyereket csak házasságba szülök. 2 évig egy szót sem szóltam, utána kezdtem el mondani neki hogy ideje lenne. Még 1,5 év, mostmár közöltem vele hogy én nem fogok cska úgy együttélni. Ő is a cska egy papír dumával jött, mondtam h nem.

Döntse el mit akar:D

2016. aug. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak: de igen nekem is fontos a papír, nem kell olyannal jönni rögtön, hogy mert csak azért venne el mert terhes vagyok. Nincs két egyforma ember és nincs két egyforma élet sem. Utolsó válaszoló, a hozzászólásodból azt látom, nem túl harmonikus a kapcsolatotok, ha speciel ennyire nekem támadtál.
2016. aug. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

'Utolsó szerencsés a párod. Én pl terhesen nem akarnék esküvőt, szerintem az a legszánalmasabb, amikor cska azért házasodnak mert gyerek lesz. '


te is az vagy...

2016. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!