Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért gondolja sok férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja sok férfi, hogy jó ajándék az eljegyzés szülinapra/karácsonyra?

Figyelt kérdés

Szerintem ez hatalmas hülyeség és nagyon rossz hozzáállás. Az eljegyzés, házasság egy szövetség két ember között. A férfinak, ha komolyan veszi, nem úgy kéne ezt felfognia, hogy ezzel megajándékozza a párját.

Annyira komolytalan és lelombozó, amikor valaki azért jegyezi el a barátnőjét, mert nem jutott eszébe más ajándékötlet és úgy gondolja, hogy ez az aduász.


2017. jan. 26. 11:33
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
10.: nem, nem az a baj. Az a baj, hogy ti ezt szívességként fogjátok fel
2017. jan. 26. 11:58
 12/46 anonim ***** válasza:
7%
Mi az, hogy ez nem ajándék? Igen is, ha hajlandó vagyok elvenni a nőt (vagy legalábbis ennek a szándékát kifejezem) az igen nagy ajándék és megtiszteltetés a nő számára, amiért hálával tartozik felém!
2017. jan. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
34%

Kicsit anyagias vagy, nem?


Valahogy a kérdésedből inkább érződik ez ki, hogy nem tetszene ha elmaradna a karácsonyi aratás...


Amúgy nem kellene ezt "gáznak" érezned, ha valóban megvan a szerelem...

2017. jan. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
51%

A karácsony nem erről szól.

Előbb már inkább a Bálint-nap,mint pont karácsonykor megkérni valakit.

A pasiknak tényleg érdekes felfogásuk van,hogy nesze,gyűrű,most már legyél hálás,hogy elveszlek.Ha a pasi nem örül,hogy feleségül vehet,akkor meg kérje meg a lányát!

2017. jan. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
51%

#11


Érdekes kérdés ez és tényleg vannak olyan férfiak akik így fogják fel. DE sajnos rengeteg az olyan nő is aki még hosszú kapcsolatban is "kegyben részesíti" a párját önmaga szerint, ha éjjel nem csak a horpasztás van...


Nem jó egyik sem.

2017. jan. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasinak nem öröm a lánykérés,akkor ne tegye.Az ilyen minek nősül,ha neki nem ajándék a nő,csak fordítva gondolja úgy? Főleg karácsonykor.
2017. jan. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
12.: na ez az, amit rosszul látsz. Nem ajándék, hanem elköteleződés mindkét félnek. Ha így fogod fel, inkább neked ajándék, ha a nő hozzád megy.
2017. jan. 26. 12:18
 18/46 A kérdező kommentje:
13.: nekem nem kell karácsonyi aratás, meg tudok mindent venni magamnak, köszönöm. Az zavar, hogy komolytalan lesz az egész
2017. jan. 26. 12:20
 19/46 anonim ***** válasza:
72%

Ez nem az ajándékról vagy a pénzről szól. Én azokat is sajnálom, akiknek a szülinapjuk, vagy a névnapjuk esik ünnepre. Van 365 nap egy évben, miért kell két fontos dolgot egy napba bele zsúfolni? Így egyiket sem lehet 100%osan csinálni.

-Drágám, hozzám jössz?

-Úr isten! Igen! Hát persze!

-Oké, de most már cuccolj, megyünk anyámhoz, mert kihűl az ebéd.

Hogy néz ez ki? Olyan tiszteletlen. Egyszerűen azt üzeni, hogy "nem jutott jobb eszembe, csak legyünk már túl rajta".

2017. jan. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
25%
Engem karácsonykor jegyzett el a párom és egyáltalán nem éreztem "gáznak" vagy "fantáziátlannak"mert pont karácsonykor.Boldogan mondtam igent! :)Szeretjük egymást és nem azért alakult így hogy letudja az ajándékot mert nem volt más ötlete!Az ilyen megnyílvánulásokból nekem egy cseppnyi irégység jön át!:)
2017. jan. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!