Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért gondolja sok férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja sok férfi, hogy jó ajándék az eljegyzés szülinapra/karácsonyra?

Figyelt kérdés

Szerintem ez hatalmas hülyeség és nagyon rossz hozzáállás. Az eljegyzés, házasság egy szövetség két ember között. A férfinak, ha komolyan veszi, nem úgy kéne ezt felfognia, hogy ezzel megajándékozza a párját.

Annyira komolytalan és lelombozó, amikor valaki azért jegyezi el a barátnőjét, mert nem jutott eszébe más ajándékötlet és úgy gondolja, hogy ez az aduász.


2017. jan. 26. 11:33
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Mert nagyon jól néz ki facbookon a karácsonyfa előtti szerelmes, gyűrűs kép.

A sátoros ünnepekkor bár leginkább karácsony/Valentin nap hemzseg a facebook a pároktól. Most ez a divat.


Amúgy nagyon praktikus is. Könnyű megjegyezni, ha az eljegyzést is évfordulóként ünneplik akkor elég egy ajándék.

2017. jan. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem kicsit fordítva ültök a lovon. Az egy dolog, hogy ne ajándék legyen a gyűrű meg nehogy már a csaj érezze magát megtisztelve hogy a pasi megkérte, de ha ennyire ki vagytok ezen akadva, nem tudom hogy állna a szátok ha a pasi nem lepne meg egy köves gyűrűvel, hanem egy random hétvégén megbeszélnétek, hogy na kicsim figyelj nem házasodunk össze? Azért a nyáladzás meg a romantika kell, de nehogy már ajándéknak szánja fúj.... Most komolyan azt hiszitek, hogy azért vesz valaki gyűrűt mert nem jut eszébe jobb? Nem karácsonyra veszi bmeg, hanem karácsonykor kéri meg a kezét a szeretett nőnek. Hát a pofám leszakad egyeseken.
2017. jan. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
82%
Az eljegyzés alapból öröm. Nagyon fantáziátlan aki ezt ösze akarja kötni karácsonnyal, szentestével, szülinappal, egyéb nappal ami önmagában is ünnep. Hála égnek vannak még férfiak akik nem ennyire közhelyesek.
2017. jan. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%
jav: össze
2017. jan. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonykor van a szülinapom. és a névnapom is decemberben. Én kitekerem a nyakát ha akkor kér meg xD
2017. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
52%

Nem olvastam végig a válaszokat, bocsi, ha vótmá'.

Teljesen egyetértek azzal, amit írsz, normál esetben ez így működik (szerencsére én sem "ajándékba kaptam" a gyűrűt, elég lelombozó lett volna). Ugyanakkor úgy gondolom, hogy "mi", nők is igencsak tettünk ezért, hogy az eljegyzés kvázi ajándékként funkcionáljon. Itt is hány olyan kérdés van/volt/lesz, hogy "mikor kéri már meg a kezem", "NEKEM ez fontos", "ÉN akarom" stb... nőként is úgy látom, hogy sok nő annyira nagyon görcsösen akarja azt a gyűrűt, mintha az lenne az életcélja, sőt, mintha valamiféle teljesítmény, érdem lenne az, ha megkérik a kezüket. Namost ha sok nő tényleg így gondolkodik, akkor szerintem nincs mit csodálkozni azon, hogy a pasik is úgy fogják fel, hogy ez egyfajta "ajándék", mi több, "kegy" a részükről...

2017. jan. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!