Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan válasszak gyűrűt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válasszak gyűrűt a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy még korai ezen agyalni, de szeretek mindent időben elintézni. Nyáron, ha megvan a diplomám szeretném eljegyezni a barátnőmet, és ehhez már most elkezdtem nézelődni a gyűrű után, mert szeretném, ha tökéletes lenne. Csak annyi a gond, hogy még az ujjméretét sem tudom, anélkül meg nehéz lesz. Ez még a kisebbik gond, a nagyobbik, hogy kb. teljesen egyedül vagyok ebben a helyzetben, mert barátaim nincsenek, lány barátaim meg főleg, akiktől kikérhetnék valami véleményt. Vagy ezt egyedül kell intézni? Azt sem tudom, hogy magamnak kell-e venni? Ha igen milyet? Mert nem karikagyűrűt akarok venni. Én akiket ismerek a rokonságból ők úgy vettek gyűrűt, hogy ketten elmentek és választottak, de én meglepetésnek szánnám, és a nyaraláson adnám neki oda. Szóval ha adnátok épkézláb ötleteket a gyűrűvásárlással kapcsolatban, azt megköszönném.
2017. jan. 30. 21:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Neked kell megvenned, igen. Nos arany vagy ezüst, nem mindegy.

Én utálom a sárga aranyat, igy ha azt kapnék, nem tudom, hordanám-e. Bocsénat, nem bántásbol, de gyülölöm van egy csomo sárga arany ékszerem, egyiket sem hordom, fehéret, ezüstöt viszont imádom. :)

2017. jan. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ahány ház, annyi szokás.

Egyszerűbb, ha megkérdezed, hogy ő hogy szeretné.


Mert én nem szeretnék ilyen ma divatos kövesgyűrűs lánykérést. Számomra az eljegyzéskor két karikagyűrű van, amit mindketten hordunk és értelem szerűen közösen választjuk ki.

2017. jan. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha sárga aranyat kaptam volna akkor is hordtam volna, de szerencsére fehéraranyat vett a párom. Mondjuk nálunk szóba jött előtte, hogy kinek melyik tetszik. Én speciel szeretem a köves bizsukat amihez jobban illik a fehérarany. Szerintem szebb, főleg ilyen kővel mint a gyűrű, nekem nem is tetszik a sárga arany. De nem akarlak rábeszélni, ha neked és neki is a sárga tetszik akkor mindenképp olyat vegyél. Nálunk a párom ezüst nyakláncot hord, szóval ahhoz is jobban passzolt a fehérarany. Nekem nem jönnek be amiket linkeltél de lehet, hogy csak a színe miatt. De mondom, ha ilyet kaptam volna azt is hordanám ebben biztos vagyok.
2017. jan. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem pl. nem köves a gyűrűm, hanem vannak benne simára csiszolások, kis kockákban (fényben úgy csillog, mintha apró kövek lennének) és rombusz mintában hullámzik. Számomra gyönyörű...:)


Azt mondta a párom, hogy azért nem köveset választott, mert az ismeretségi körünkből 3-an is úgy jártak, hogy kiesett a kő. 2 lánynak egy nagy köves volt a gyűrűje, egy csajszinak pedig sok apró köves, és abból esett ki az egyik...pedig egyik vőlegény sem gagyi helyen vette...


Szóval azért ezt is érdemes mérlegelni a gyűrűválasztásnál. :)

2017. febr. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem is fehérarany köves gyűrűt húztak az ujjamra!

A karikagyűrű is olyan lett végül, az ékszerész is mondta, hogy nagyon divatos manapság és igen elegáns.

Én tényleg imádom, olyan nőies és finom megjelenése van. Minden ruhámhoz passzol.


itt nézz körül, jó áron vannak és szépek!


[link]

2017. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 pörölycápa ***** válasza:

Ha ennyire nem hord ékszereket, akkor remélhetőleg nem érdekli őt annyira, hogy milyen az a gyűrű, inkább a szándék a fontos.

Én mondtam a páromnak, hogy eljegyzésre isten ments, hogy valami méregdrága dolgot vagyen, nekem az abszolút csak jelképes értékű, esküvő után úgyis le lesz cserélve a karikagyűrűkre. Én is meglepetésként szeretném, eszem ágában nem lenne együtt kiválasztani, az esküvőig úgyis tök mindegy, hogy milyen az a gyűrű. Majd a karikagyűrűt kiválasszuk közösen, és az minőségi lesz.


Munkám és hobbim is akadályozná, hogy köves gyűrűt nap mint nap hordani tudjak, szóval abba is érdemes belegondolni, hogy mennyire hordható az a gyűrű.


Én megnéztem néhányat az elküldött linkek közül, számomra kb mindegyik egyforma, nekem tök mindegy lenne hogy melyiket választod... inkább túlzásnak érezném ezeket a gyűrűket :D Felesleges pénzkidobásnak, inkább utazzunk el az árából valami szép helyre, jó a 200 Ft-s kínai gyűrű is :D


De te ismered a barátnődet, neked kéne tudnod hogy ő mennyire értékeli az ilyesmit. Mindenkinek más dolgok a fontosak. Ez csak onnét jutott eszembe, mert egyébként sem hord ékszereket.


Azt amúgy simán fel lehet hozni valami besélgetésben, hogy az aranyat vagy ezüstöt szereti-e jobban (én pl nem szeretem az aranyat, de egy olyan gyűrűn sem sértődnék, meg... nekem igazából mindegy, nem az a lényeg)

2017. febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!