Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit szólnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok egy ilyen lánykéréshez?

Figyelt kérdés
Igazából nem is a barátnőm, szóval ha nem lesz semmi akkor sincs gond, de arra gondoltam hogy elások egy palackban egy levelet, amiben csak annyi állna dátummal, hogy hozzám jönne-e az illető feleségül. Majd ha úgy alakul akkor aztán együtt kiássuk.
2017. febr. 1. 23:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ötlet aranyos, nekem tetszene (az időkapszulákat is mindig imádtam :) ), de a kivitelezésen tényleg érdemes még dolgozni, hogy ne sikerülhessen félre akár a fentebb leírtak, akár más miatt. :)
2017. febr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Inkább csinálj egy videót,vagy naplót,amiben leírod/elmondod miket szeretsz benne.És akár hónapokon keresztül is vehetsz fel mindig néhány mondatot.

És a legvégére meg beszúrni,hogy hozzádjön -e?

És úgy megnézetni vele ezt a naplót/videót,hogy te is ott vagy, és amikor a végére ér,akkor letérdelsz

Így ugyanúgy benne lenne a szándék,hogy te már milyen régóta készülsz rá, de nem is lenne olyan fura,mint ez az ásós dolog.

Nem tudom,hogy szoktatok -e random ásni a randikon, mert ha nem,akkor elég furán venné ki magát.

2017. febr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
#12 Ezt a videósat nem csinálnám, nem szeretem magam felvenni. Inkább megfogalmazok egy levelet hogy mit gondolok most róla. Talán nem is kellene beleírnom a lánykérést, azt majd ott elintézem. Ha összejönnénk és együtt lenne velem 1-2 évig, és elviselne, ez az ásós kaland sem lenne már neki szokatlan az biztos, arra gondolna hogy már megint mit találtam ki, de ilyesmire tuti nem számítana. :)
2017. febr. 3. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!