Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csak szerintem volt szánalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem volt szánalmas amikor Kasza Tibor megkérte a barátnője kezét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mint tudjátok Kasza Tibi élőben kérte meg a barátnője kezét. Ha nem Kasza Tibiről lenne szó, akkor azt gondolnám, hogy pár perc hírnévért képes volt eladni azt a pillanatot. De mivel Kasza Tibiről van szó, akinek az egész élete lájkhuszárkodásból áll, ezért szánalmasnak tartom, hogy képes volt azt a pillanatot is a lájkoknak, megosztásoknak áldozni. Persze maga az ének romantikus volt meg minden, de komolyan, megérte ebből a pillanatból is marketinget csinálni?


Szerintetek velem van a gond, hogy így gondolom, vagy a világ fajult el abba az irányba, hogy pár lájkért minden pillanatot képesek vagyunk eladni?

21/F



2017. ápr. 19. 12:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem csak a leánykérés volt szánalmas, hanem az egész kapcsolat. Kasza nem képes feldolgozni a fiatalkori traumáit, és állandóan azt kompenzálja. Magamutogató, egoista valaki, aki mindig mindenkit irányítani akar. Normális nő nem tűrné ezt el, ezért vett magának kilóra egy ilyen fiatal kis libát, aki kettőt se mer szólni, nem mer kiállni magáért, mindenben alkalmazkodik, mint egy majom. Ez nem párkapcsolat, hanem alá-fölé rendelt viszony. Nem tudom, láttátok-e a Pimasz úr ottalszik részt, amikor Kaszáéknál volt... Egy lepukkant ház, rohad szét a kerítés, gondozatlan, elhanyagolt minden, a bútorok úgy lettek behajigálva a házba stb. Látszik rajta, hogy nem törődnek vele, csak Kasza agyatlan, gyerekes baromságai vannak előtérben - pl távirányítós fény a hálóban (k..urvára fontos), extrém zuhanykabin, és a távirányítós játékaitól széttört csillárok... Őszintén - melyik normális nő maradna meg egy ekkora kretén mellett?! De hülyeségekre nem sajnálja a pénzt - hetente új kocsi, szolárium, márkás órák - kifele rázza a rongyot ezerrel, miközben egy elhanyagolt putriban él.

Nagyon szánalmas.

2017. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

21. Most már kíváncsivá tettél nagyon. Meg is nézem azt a részt.


Le lehet pontozni, de én egyáltalán nem irigylem őket ezért. A médiából élnek meg, semmi másból. 10 év múlva kíváncsi vagyok hol lesznek. Kasza barátnője is csak Tibin keresztül lett ismert, amúgy meg a mai napig a kutya sem tudná a nevét. Naplopó mindkettő már bocsánat, de attól essek hanyatt, h Andika egész nap l....t se csinál? Ja, h az munka pózolgatni Amnesia-s ruhákban és fizetésként kap 1-2 darabot? Vajon a számlák befizetésekor is a ruháit adja oda a szolgáltatóknak? Nem szeretem az ilyen rongyrázást, de mutogatja mindkettő, h "megtehetjük", közben meg szerintem megélni is alig tudnak. Kérdem én: Hogy lehet olyat, h van h egész napokat együtt töltenek? Együtt autóznak ide-oda?! Pénz meg dől?! Ugyan... Érdekes, h Andi például SOHA egy képet sem rak fel a "normál" munkájáról. Talán mert nincs is neki... 20-on valahány évesen gyönyörű karrier. Aztán a -IQ szintesektől estek hasra... Mondhatjátok, h irigység, lehet részben az, mert hihetetlen, h a naplopókat és a semmirekellőket magasztalják az egekig az emberek, csak mert "viccesek" :D :D :D :D Szögezzük le, h bírom mindkettőt, de ha jobban beleássuk magunkat, akkor feltehetnénk a kérdést, h: miért is?! :D

2017. ápr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyi év után csak ismerte annyira a barátnőjét, hogy ezt a módot választotta a lánykérésre.

Gondolom a lánynak nem volt ellenére, hogy gyakorlatilag egy ország előtt kérjék meg a kezét.

Ha inkább meghitebb, kettesben történő lánykérésre vágyott volna, akkor gondolom arról tudott volna Tibi..

Legalábbis ezt feltételezem.Mivel gyakorlatilag a nyílvánosság előtt élnek, szerintem ok volt mindkettőjüknek.


Magamról tudom, hogy nem hozzám illett volna ez a lánykérés, mivel nem szeretem a feltűnést és nem szeretek szerepelni.Jobban örülnék, ha a párom úgy kérne meg, amikor csak ketten vagyunk.Ha kamera venne is titokban, örülnék neki, de ne úgy, hogy egész ország lássa..Értitek.

De nem vagyunk egyformák .Nekem úgy tűnt, hogy örült a lánykérésnek.De ezt csak ők tudják igazán.:)

Amúgy sokan választanak ilyen "extrém" módot a lánykérésre, nekik biztos ok így.

2017. ápr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szánalmas. Én örültem volna egy ilyen lánykérésnek, mert mindig egy ilyen álomszerű lánykérésről álmodtam, ami nagy durranás. :) A lányon pedig látszik, mennyire szereti őt...szerintem Tibi is szereti a lányt...nyilván. :)
2017. ápr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
24# Csak az a baj, h az ilyen nagy durranasu lanykeresek, h razzak a rongyot, ezeknek a nagy szazaleka altalaban meghiusul, ergo: ossze se hazasodnak, vagy igen de elvalnak...
2017. ápr. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!