Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csak szerintem volt szánalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem volt szánalmas amikor Kasza Tibor megkérte a barátnője kezét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mint tudjátok Kasza Tibi élőben kérte meg a barátnője kezét. Ha nem Kasza Tibiről lenne szó, akkor azt gondolnám, hogy pár perc hírnévért képes volt eladni azt a pillanatot. De mivel Kasza Tibiről van szó, akinek az egész élete lájkhuszárkodásból áll, ezért szánalmasnak tartom, hogy képes volt azt a pillanatot is a lájkoknak, megosztásoknak áldozni. Persze maga az ének romantikus volt meg minden, de komolyan, megérte ebből a pillanatból is marketinget csinálni?


Szerintetek velem van a gond, hogy így gondolom, vagy a világ fajult el abba az irányba, hogy pár lájkért minden pillanatot képesek vagyunk eladni?

21/F



2017. ápr. 19. 12:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem az a szánalmas, ha valaki mások életével foglalkozik ennyire behatóan. Nem tudom, ki ez a Kasza Tibor, de őszintén: miért érdekel téged, hogy hogyan jegyezte el a barátnőjét?
2017. ápr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
94%
Őszintén, nekem ebben csak az nem tetszett, h szerintem kihasználta Tibi az egész helyzetét és a rendezőséget, h szervezzenek meg neki egy megható pillanatot. Gondolom még a rendezők fizetnek neki, h zsűrizik és az egész hacacáréba csak a gyűrűt kellett Tibinek fizetnie. Szóval úgymond ingyen összehozta a nagy felhajtást :D
2017. ápr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a jegyese is exhibicionalista (modell, az instáját is magával pakolja tele a nő), úgyhogy szerintem nekik "való" volt ez a lánykérés.

Én biztos nem örülnék, ha a párom akár csak baráti társaság előtt kérne meg, mert szerintem ez egy nagyon meghitt dolog, amit ketten szeretnék a párommal átélni.

Ettől függetlenül nem ítélem el őket, szívük joga showt csinálni ebből a pillanatból.

2017. ápr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

#5 Köszönöm szépen, nem irigylem, van egy gyönyörűszép barátnőm másfél éve. A kérdés arra vonatkozott, hogy csak szerintem szánalmas-e, hogy képes volt a barátnőjéből is hasznot húzni.

#6 Elég nehéz nem tudni ki ő, mikor a lány ismerőseim fele folyamatosan lájkolgatja meg megosztja a bejegyzéseit + van pár nagyon jó száma.

#9 Nekem azért szúrja a szemem, mert hihetetlen, hogy pár ember mire nem képes pár lájkért. De igazad van, a lényeg, hogy a barátnőjének tetszett.

#11 Lásd #9-es. Nem érdekel nagyon az életük, az érdekel, hogy csak én látom-e szánalmas az egészet, vagy mások is.

#13 Nem tudtam, hogy a lány is ilyen lájk- és követővadász. Teljesen egyetértek veled

2017. ápr. 19. 13:07
 15/25 anonim ***** válasza:

A nő is ilyen fotókat tesz ki magáról, szerintem elvárás is volt részéről, hogy mindenki lássa

[link]

2017. ápr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nyugi,én is így gondolom.Mondjuk én enélkül is rosszul vagyok a Kasza Tibitől,anélkül,hogy egy lánykérésből ekkora médiacirkuszt csinálna.Mondjuk egy valami értékelek benne:hogy a maga módján van önkritikája-egyik dala árulkodik erről-. Amúgy nekem akkor se kéne,ha dobálnák,annyira erőltetett az egész manus.Ilyenkor értékelem,hogy nem vagyok 10/10es csaj,legalább az ilyen gyökerek elkerülnek. Tibó már az a szint,amit akkor se tudnék elviselni,ha cserébe az USA-ba vinne.
2017. ápr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos ismerőseim által én is belefutottam a hírbe. Nagyon idióta módja volt a lánykérésnek.


Semmi irigység nincs bennem, szerintem Kasza az egyik legrondább magyar gyerek, akit életemben láttam. Max akkor mennék hozzá, ha golddigger lennék.

2017. ápr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
32%

Felvilágosultam.


Valaki miatt face-en egy egész halom Kasza Tibi képet láttam, néztem, hogy kit kell blokkolni. Azt hittem, hogy vmi új műsora lesz a beesett arcú csontos lányzóval.

2017. ápr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
50%
Barátnőm mutatta, azért láttam. Én nem örültem volna ilyen lánykérésnek, egyáltalán nem esnék hasra tőle, a barátnőm szerint viszont tök jó volt. Remélhetőeg mindkettőnket kiismer majd annyira a leendő vőlegény, hogy el tudja dönteni, kell az ilyen feltűnősködés, vagy nem.
2017. ápr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom ezt a gyereklányt, olyan kb. mint egy burkolt Sugár baby.
2017. ápr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!